Dolce Gabbana Güneş Gözlükleri

Bahar aylarının gelmesiyle birlikte güneş ışınları da etkili bir şekilde kendini göstermeye başladı. Hal böyle olunca güneş gözlüğü kullanmak da kaçınılmaz oluyor. Ancak güneşin zararlı etkilerinden korunmak amacıyla kullanılan güneş gözlüklerinin kalitesi de önem arz ediyor. Bu mantıkla yola çıkan ve dünyaca ünlü markalardan biri olan Dolce Gabbana güneş gözlükleri koleksiyonunu tasarladı. Dolce Gabbana güneş gözlükleri koleksiyonunda yer alan modellere göz atacak olursak ilk dikkatimizi çeken modeller senenin trendi olan yuvarlak camlı gözlükler oluyor. Yuvarlak Dolce Gabbana güneş gözlükleri metal çerçevelerle bir araya gelince oldukça şık ve zarif bir görünüm ortaya çıkıyor. Biraz da nostaljik bir ambiyansa sahip olan bu modeller özelikle bayanların oldukça ilgisini çekiyor. Seçim yapmakta zorlanacağınız kadar model içeren markanın şık tasarımları kaliteli çizgisiyle birleşince tercih edilme oranları da aynı oranda artış gösteriyor.

Mükemmel tasarımlarıyla kendine hayran bırakan Dolce Gabbana güneş gözlükleri koleksiyonu içerisinde adından söz ettiren bir model var ki fiyatıyla da ilgi çekiyor. Dolar üzerinden satışa sunulan modelin bu denli ilgi görmesinin nedeni ise çerçevesinde altın kullanılıyor olması. Göz kamaştıran Dolce Gabbana altın çerçeveli güneş gözlükleri tarzından ödün vermeyen modern bayanların en çok ilgi gösterdiği modeller arasında yer alıyor. Taşlı modeller de altın çerçeveli modeller kadar ilgi görüyor ve fiyatının uygunluğu nedeniyle daha çok tercih edilebiliyor. Bayanların ilgisini çeken bir diğer model ise kemik çerçeveli güneş gözlüğü modeli oluyor. Dolce Gabbana kemik çerçeveli güneş gözlükleri özellikle renkli olanlarıyla göz dolduruyor.

Dolce Gabbana Güneş Gözlükleri Resimleri
dolce-gabbana-gunes-gozlugu-2014-10.jpg

dolce-gabbana-gunes-gozlukleri.jpg

gunes-gozluk-modelleri-ornekleri-dg-2013.jpg

dolce-gabbana-2015-ilkbahar-yaz-gunces-gozlukleri-ve-optik-koleksiyonu.jpg

dolce-gabbana-DG4123.png

Dolce-Gabbana2-2014-yaz-gozluk-modelleri.jpg

dolce-gabbana-hijab-abaya-collection-22.jpg

Dolce Gabbana Güneş Gözlükleri_1.jpg

Dolce-Gabbana-Erkek-Güneş-Gözlükleri.jpg

Dolce Gabbana Güneş Gözlükleri_0.jpg

Dolce Gabbana güneş gözlükleri canlı renklerle tasarlanan çerçeve modelleriyle daha hareketli hale getirilmiş. Özellikle gençlerin fazlasıyla ilgisini çeken Dolce Gabbana renkli güneş gözlükleri arasında pembe, beyaz ve mavi renklerin hakim olduğu görülüyor. Kahverengi modeller ise yıllardan beri güneş gözlüğü koleksiyonlarında ilk tercih edilen renkler arasında yer alıyor. Dolce Gabbana kalın çerçeveli siyah güneş gözlükleri de kahverengi modeller kadar tercih ediliyor. Yüksek fiyatlarla satışa sunulan Dolce Gabbana güneş gözlükleri kaliteleri nedeniyle fiyat konusunda diğer markalardan farklılık gösterebiliyor.Dolce Gabbana Güneş Gözlükleri_2.jpg

 

 

Yorum Yaz