Gelinlik Modelleri

Her genç kızımızın hayallerini süsleyen  zamanı gelince giyecekleri olan gelinlik modelleridir.Günümüzde modern görünmenin önem verildiğini düşünürsek eğer,  bu modern görünüm gelinlik modellerine de yansımış durumda. Eğer modern bir gelin olmaksa tercihiniz , yapmanız gereken ilk şey gelinlik modelinizi doğru seçmektir. Kabarık gelinlik modelleri sizin bu seçiminizi rahatlatmak için doğru bir gelinlik modeli seçimi yapmanızda yardımcı olacaktır. Bu sezona damgasını vuran  gelinlik modelleri arasında güpürlü gelinlik modelidir diyebiliriz. Bunun yanı sıra modası geçmeyecek şeyleri listelemek gerekirse mutlaka ilk ona girecek gelinlik modellerinden de olan uzun  kuyruklu gelinlik modelini sizlere örnek verebiliriz. Ayrıcasezonu yeni gelinlik modelleri arasında en beğenilen ve çok fazla tercih edilen Prenses gelinlik modellerini yeni sezonda da sıklıkla rastlayacağız, adı üstünde, tüm küçüklüğümüzü süsleyen masalların vazgeçilmez  giysisi. Kabarık kat kat  etekleriyle tüm prensleri bize aşık edecek bir gelinlik modeli  ve çok büyülü bir gelinlik modeli diyebiliriz.

Düğünümüze gelen konuklarımızı bize hayran bırakmak istiyorsak balık etek gelinlik modellerine de mutlaka göz atmalısınız. Şık ve zarif tasarımlarına hayran kalacaksınız deriz. Kusursuz ince çizgileriyle ile şıklığı ve büyüleyiciliği  bir arada bulunan bir gelinlik modeli olarak karşımıza çıkıyor. Dekolteyi çok  rahat kullanmakta göğüs ve sırt dekoltesinden başka, transparan tüllerle  vücudun üst bölgesini de dekoltenin bir parçası haline getirmişler. Kollu modeller de kol kumaşı olarak  dantelsiz  transparan  tül olarak seçilmiş gelinlik modellerin de. Tüllü  modeller de uçuş tarlatansız ve düz olarak karşımıza çıkıyor.

gelinlik modelleri arasında seçim yaparken , gelinlik modelleri modasına adeta yön veren Provinas firmasının tasarımlarına kesinlikle göz atmalısınız ve gelinlik modeli seçiminize öyle karar vermenizi tavsiye ederiz. Dekolteleri sıfıra yakın kullanması, gelinlerin dekolte kullanmadan da zarif ve güzel olabileceğini vurgalayan  tasarımları çok muhteşem bir şekilde sizleri beklemektedir gelinlik modellerinde. Bu yazımıza sığmayacak kadar gelinlik modellerin den sizlere biraz fikir amaçlı söz ettik. Ama daha fazlasını Gelinlik satışı yapan mağaza ve moda evlerinde ayrıca online sitelerinden daha yakından da inceleyebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz Gelinlik modelini de çok rahat kendi modanız da oluşturabilirisiniz böylelikle.

gelinlik-modelleri (1) gelinlik-modelleri (2) gelinlik-modelleri (3) gelinlik-modelleri (4) gelinlik-modelleri (5) gelinlik-modelleri (6) gelinlik-modelleri (7) gelinlik-modelleri (8) gelinlik-modelleri (9) gelinlik-modelleri (10) gelinlik-modelleri (11) gelinlik-modelleri (12)

Yorum Yaz