Yeni Sezon Bayan Mont Modelleri

Bu sezon pistin en dikkat çekeni puf montlar! Ona eşlik eden track suit takımlar ve atletik grafik tişörtler, bomber ceketler ve parlak aksesuarlarla birleşiyor. Sokağın en güçlü oyuncuları yarışa hazır! Sweatshirt elbise, Gökhan Yavaş, Showroomist 6.500 TL Bot, Tommy Hilfiger Collection fiyatı belli değil.

Şu zamanda herkes farklı herkes alternatif. .Ancak çıktığı dönemde ağır rockçılarnn, punkların bile burun kıvırdığı popüler alternatifleri anlatabilecek tek müzik türü Glam Rock’tı. Büşra Develi de günümüz popüler oyuncuları arasında kendi tavrıyla ayrılıyor.

Ve ikisinin bir araya gelmesi kesinlikle daha iyi olamazdı.

Günümüzün bütün şartları sağlandığına göre sırada kendisini farklılaştıracak şeyler lazım değil mi? Yeni nesil ünlülerin kendisini farklı kılan noktası artık sosyal medya gücü değil çünkü.

İster istemez hepsinde o yaptırım etkisini buluyorsunuz. Doğuştan plastiğinde bir tavır olan kızlar vardır. Büşra tam da o kız. Bir duruşu, bir sözü size farklı gelen tiplerden. Aslında içimizde ayrıştıramadığımız ama çoğunluğun istediği o keskin tavıra sahip olanlardan. Bu yüzden kendisini dışarıdan görme gibi bir yetisi yok. Herkes gibi hissettiğini anlayabiliyorsunuz. Hatta belki diğer insanlara karşı hissiyatı çok daha fazla. Kültürümüze giren çıkan faktörler üzerine konuştuğumuzda ne kadar geyiğe sarsak da duyarlılığını bir süre sonra gizleyemiyor. Ayağına yere vura vura isyan ediyor bazen. Uzun süren sessizlik döneminden sonra gençlik doğuştan başkaldırıyor bazı şeylere. Üstelik bu isyan olarak da nitelendirilmiyor. Her şeyi kişiselleştirdikleri için katı otoritelerin yanlış saydığı isyan normalleşiyor. Çekime geçtiğimiz anda ise bizi buram buram moda dünyasının çerçevelediği bir filme götürüyor. Glam Rock’ı farklılaştığı alanlara göre ele aldığımız bu moda çekiminde Büşra’nın teatral yapısı bize çok yardımcı oluyor. Hadi film demeyelim ama Netflix’in üst üste bölümlerini yayınladığı bir dönem dizisinde gibiyiz. Bu havanın sebebi belki de yeni işlerinden kaynaklanıyor. Sürpriz bir projesi var Büşra’nın. Çocukluğundan beri hayali olan oyunculuğa, okulunu okuyarak başladı. Bu mesleği seçmesinin en önemli sebebi de kendisi ve hayatla ilgili yeni şeyler keşfetmek istemesi. Sıkı bir Glam Rock dinleyicisi olmasa da zamanında hepimiz gibi her tarz müziği dinleyerek ergenliğini geçirdiği için uzak değil. Böyle şeylerin bir paylaşım olduğu konusunda hemfikiriz. Kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Burak Deniz’le de “Yaşam yolunda birlikte yürümekten keyif alıyoruz,” diyor. Gençler somut aktiviteleri soyut kavramlarla bir arada yaşamayı seviyorlar. Bu bakımdan gerçekten kafasının işleyişi çok taze. Kuşağından ayrıldığı en büyük noktalardan birisi sosyal medyaya bakış açısı. Sanal ortamdaki aktif hayatın olumsuz yanları onu endişelendiriyor. Oradaki her şeye sahip olma fikrini sevmiyor. Oyunculuktaki hırsı da belki bu yüzden. Yeni şeyler okumak, gözlemlemek, görmek… Mesleğinin bütün bu yollarını kişisel gelişim ve kendini ifade etme alanı olarak kullanıyor.

“Aslında içimizde ayrıştıramadığımız ama çoğunluğun yapmak istediği o keskin tavıra sahip olanlardan.”

Yeni Sezon Bayan Mont Modelleri Resimleri
2017-bayan-ceket-mont-palto-trençkot.jpg

bayan-mont-modelleri-2017.jpg

modasimodellerifiyatiresimleri_yeni-sezon-bayan-mont-modelleri5.jpg

modasimodellerifiyatiresimleri_bayan-kaban-modelleri-modasi6.jpg

modasimodellerifiyatiresimleri_yeni-sezon-bayan-mont-modelleri9.jpg

modasimodellerifiyatiresimleri_yeni-sezon-bayan-mont-modelleri3.jpg

2015-2016-bayan-deri-mont-modelleri-4.jpg

modasimodellerifiyatiresimleri_yeni-sezon-bayan-mont-modelleri7.jpg

modasimodellerifiyatiresimleri_yeni-sezon-bayan-mont-modelleri19.jpg

Bayan-Mont-Modelleri-Yeni-Sezon-2017.jpg

Yorum Yaz