Bayan Bere Atkı Ve Mont Modelleri

Erkekler kadar bayanların da bir o kadar soğuktan korunmaya çalıştığı şu günlerde en çok tercih edilen şeyler şüphesiz şapka ve atkı aksesuarlarıdır. Aslında şapka ve atkıya aksesuar demek artık yanlış olur zira günümüz kış sezonunda neredeyse bir giysi büyüklüğünü alan şapka modelleri bulmak mümkün. Özellikle Sibirya’dan gelen kuru ve soğuk hava dalgasından korunmanın en büyük koşullarından biri de bu büyük şapkalardan kullanıp bu şapkaların yanında bir de boynumuza atkı sarmaktır. Peki, kış sezonu açısından bu kadar önemli olan kışlık bayan şapka atkı modelleri hakkında daha neler söyleyebiliriz, gelin konuyu irdeleyelim. Öncelikle kışlık bayan şapka atkı modelleri içinde modaya neredeyse yer verilmediğini hatırlamakta fayda var. Aslına bakarsak bu durum modanın olmayışını değil modanın bu oluşunu zorunlu kıldı. İnsanlar zarif ürünlerden çok büyük ve hantal olup gerçek anlamda soğuktan koruyan şapka atkı modellerini tercih etmeye başladı. Bu nedenle olacak ki kışlık bayan şapka atkı modellerine bakarsak sizi en iyi soğuktan koruyacak şeyleri tercih etmeye çalışın. Bu hem sizin için hem de vücudunuz için en iyi tercih olacaktır.

Kadın üst giyimine manto, erkeğinkine palto deniyor. İyi bir manto aldığınızda sizi uzun yıllar yarı yolda bırakmaz. Mantonuzun şekli, kalitesi, kumaşı çok önemlidir. Dış giviminizdir ve ilk görüşte sizi ele verir. Bu nedenle iyi bir mantoya yatırım yapın. Mantonuzu klasik renklerden alırsanız füme, siyah, devetüyü, vizon ve “Camel” rengi, mantonuzun içine giydiğiniz hangi renk olursa olsun uyum sağlar. Gençlere militer mantolar çok yakışıyor.Kırmızı bir renk, Özellikle beline kemer takıp kullanıyorsanız iyi bir seçim yapmışsınızdır; tabii belinizin ince olması gerekir. Biraz detayları varsa renk kesinlikle nötr olmalı. Mantonuzun içine ipek fularlar veya şal kullanın ve fitseniz ince kemerle destekleyin. Böylelikle klas bir hava verirsiniz. Mantoda en önemli şey zengin kumaşlar, düzgün kesimlerdir. Ağır kumaşlardan olmamalı. Yüzde yüz kaşmir en yakışanıdır… Boyunuz uzun değilse yere kadar uzun mantoları tercih etmeyin. Diz hizasında mantolar ve beli kuşaklı olanları minyon kişiler tercih etmeliler.

Kışlık Bayan Manto Mont Modelleri

Mantonuzla kullanacağınız aksesuar çok önemli. Mantonuz sadeyse eldiveniniz veya atkınız renkli olabilir. İkisi birden şatafatlı olmamalı. Kaşmir mantoya yatırım yapın. Sizi yormaz, inceciktir ve sıcak tutar. Sizi daha zarif gösterir. Mantonuz her zaman sade ve şık olmalı Alt kısmı geniş olan bir manto geniş kalçaları gizler. Kemerli bel de kum saati görünümü verir. Mantonuzu şapkayla destekleyin; size ayrı bir hava katar. Pelerinler de zaman zaman öne çıkıyorlar ama çekici olmak için bir de parkanız olsun. Şık giysilerle ve topuklularla parka giymek hem sizi hem de parkanızı çekici kılar. Bir dönemin sembolü olan parkaların önemli bir özelliği de çok sıcak tutması. Tabii nostaljik havası da unutulmamalı. İster hafta sonu eşofmanlarınızla sporlaştırın, ister şık ipek elbiselerinizle şıklaştırın, tercih sizin. Dar paça blucin pantolonlarla da topuklu ayakkabılarla da giyebilirsiniz. Yaş ilerledikçe Kışlık Bayan Mont Modelleri mantolardaki zevkler de değişiyor. Daha sade ve klasik olanlara yönelim artıyor.Dökümlü kesimler tercih ediliyor. Parka ile daha enerjik ve genç görünürsünüz. Eğer zayıfsanız dar kesimler de çok hoş durur. Dümdüz babetlerle de stilettolar kadar seksi olabilirsiniz. Sofistike bir görünüm taşımanın aynı zamanda seksi olduğunu da unutmayın. Duruşunuzu gösterir. Ünlü bir tasarımcının elbisesini giyin, eğer ayakkabınız size rahatsızlık veriyorsa yürüyemezsiniz. Güzel yürüyemediğiniz için de kıyafeti güzel gösteremezsiniz.

Bayan Bere Atkı Ve Mont Modelleri ResimleriYorum Yaz