Bayan Bere Atkı Ve Mont Modelleri

Erkekler kdr bynlrın d bir o kdr soğuktn korunmy çlıştığı şu günlerde en çok tercih edilen şeyler şüphesiz şpk ve tkı ksesurlrıdır. Aslınd şpk ve tkıy ksesur demek rtık ynlış olur zir günümüz kış sezonund neredeyse bir giysi büyüklüğünü ln şpk modelleri bulmk mümkün. Özellikle Sibiry’dn gelen kuru ve soğuk hv dlgsındn korunmnın en büyük koşullrındn biri de bu büyük şpklrdn kullnıp bu şpklrın ynınd bir de boynumuz tkı srmktır. Peki, kış sezonu çısındn bu kdr önemli oln kışlık byn şpk tkı modelleri hkkınd dh neler söyleyebiliriz, gelin konuyu irdeleyelim. Öncelikle kışlık byn şpk tkı modelleri içinde mody neredeyse yer verilmediğini htırlmkt fyd vr. Aslın bkrsk bu durum modnın olmyışını değil modnın bu oluşunu zorunlu kıldı. İnsnlr zrif ürünlerden çok büyük ve hntl olup gerçek nlmd soğuktn koruyn şpk tkı modellerini tercih etmeye bşldı. Bu nedenle olck ki kışlık byn şpk tkı modellerine bkrsk sizi en iyi soğuktn koruyck şeyleri tercih etmeye çlışın. Bu hem sizin için hem de vücudunuz için en iyi tercih olcktır.

Kdın üst giyimine mnto, erkeğinkine plto deniyor. İyi bir mnto ldığınızd sizi uzun yıllr yrı yold bırkmz. Mntonuzun şekli, klitesi, kumşı çok önemlidir. Dış giviminizdir ve ilk görüşte sizi ele verir. Bu nedenle iyi bir mntoy ytırım ypın. Mntonuzu klsik renklerden lırsnız füme, siyh, devetüyü, vizon ve “Cmel” rengi, mntonuzun içine giydiğiniz hngi renk olurs olsun uyum sğlr. Gençlere militer mntolr çok ykışıyor.Kırmızı bir renk, Özellikle beline kemer tkıp kullnıyorsnız iyi bir seçim ypmışsınızdır; tbii belinizin ince olmsı gerekir. Birz detylrı vrs renk kesinlikle nötr olmlı. Mntonuzun içine ipek fulrlr vey şl kullnın ve fitseniz ince kemerle destekleyin. Böylelikle kls bir hv verirsiniz. Mntod en önemli şey zengin kumşlr, düzgün kesimlerdir. Ağır kumşlrdn olmmlı. Yüzde yüz kşmir en ykışnıdır… Boyunuz uzun değilse yere kdr uzun mntolrı tercih etmeyin. Diz hizsınd mntolr ve beli kuşklı olnlrı minyon kişiler tercih etmeliler.

Kışlık Byn Mnto Mont Modelleri

Mntonuzl kullncğınız ksesur çok önemli. Mntonuz sdeyse eldiveniniz vey tkınız renkli olbilir. İkisi birden ştftlı olmmlı. Kşmir mntoy ytırım ypın. Sizi yormz, inceciktir ve sıck tutr. Sizi dh zrif gösterir. Mntonuz her zmn sde ve şık olmlı Alt kısmı geniş oln bir mnto geniş klçlrı gizler. Kemerli bel de kum sti görünümü verir. Mntonuzu şpkyl destekleyin; size yrı bir hv ktr. Pelerinler de zmn zmn öne çıkıyorlr m çekici olmk için bir de prknız olsun. Şık giysilerle ve topuklulrl prk giymek hem sizi hem de prknızı çekici kılr. Bir dönemin sembolü oln prklrın önemli bir özelliği de çok sıck tutmsı. Tbii nostljik hvsı d unutulmmlı. İster hft sonu eşofmnlrınızl sporlştırın, ister şık ipek elbiselerinizle şıklştırın, tercih sizin. Dr pç blucin pntolonlrl d topuklu ykkbılrl d giyebilirsiniz. Yş ilerledikçe Kışlık Byn Mont Modelleri mntolrdki zevkler de değişiyor. Dh sde ve klsik olnlr yönelim rtıyor.Dökümlü kesimler tercih ediliyor. Prk ile dh enerjik ve genç görünürsünüz. Eğer zyıfsnız dr kesimler de çok hoş durur. Dümdüz bbetlerle de stilettolr kdr seksi olbilirsiniz. Sofistike bir görünüm tşımnın ynı zmnd seksi olduğunu d unutmyın. Duruşunuzu gösterir. Ünlü bir tsrımcının elbisesini giyin, eğer ykkbınız size rhtsızlık veriyors yürüyemezsiniz. Güzel yürüyemediğiniz için de kıyfeti güzel gösteremezsiniz.

[gllery ids="27420,27421,27422,27423,27424,27425,27426,27427,27428,27429,27430,27431,27432,27433,27434,27435,27436,27437,27438,27439"]

Yorum Yaz