Yeni Sezon Gucci Ayakkabı Modelleri

2014 Gucci ayakkabı modelleri arasında neon renkler 2014 sezonunda fazlası ile kullanılarak her kıyafetiniz altına seçim yapabileceksiniz. Bunun yanı sıra bileklerde bant gibi bağlamalı tarzlar değişiklikten mutlu olanlar için oldukça idealdir. Gucci markaları sayesinde kendi tarzınızı sonuna kadar oluşturacaksınız. Platform 2014 Gucci ayakkabı modelleri içinden önü metal tokalar ile şekil bulan tasarımlar gelecektir. Gucci babet ayakkabı modelleri 2014 sezonunda fiyonk ve zımbaların üst kısımlarda olduğu çok rahat tasarımlar görülecektir. Gucci ayakkabı modelleri dünyaca ünlü olan bu marka şıklığı ve kaliteli modelleri ile yeni tasarımları sayesinde kadınları büyüleyecektir. Gucci ayakkabı 2014 metal renkler ve kalın topuk şeklinde birbirinden güzel yeni model ile bayanları karşılayacaktır.

Kalın topuklu Gucci 2014 ayakkabı modeli olarak geçmişin esintilerini üzerinizde yeni renk ve çizgiler ile taşıyacaksınız. Kalın topuklu ayakkabılar 80’li yıllarında Türk filmlerinde çok fazla yer alıyordu. Bu detayları günümüz modasında daha şık bir şekilde görmek ciddi talep almaktadır. 2014 Gucci ayakkabı tasarımı olarak çok farklı modeller herkesin tercih etmesini sağlayacaktır. Gucci ayakkabı fiyatları 2014 sezonunda biraz daha uygun bir şekilde olarak alım gücünü çoğaltacaktır. Fantezi Gucci ayakkabı tasarımlar arasında simli olanlar ışıltınızı yaymanız açısından yenilik kazanmış şekilde yer almaktadır. Bordo 2014 Gucci ayakkabı modeli arasında önü çok hafif açık olan eski bir tasarım karşınıza çıkacaktır.

Rugan Gucci ayakkabı 2014 sezonu boyunca renklerin birbiri ile olan karışımı anında dikkat çekecektir. Özelliklede süet ve rugan bu sezonda tüm tasarımlarda kendini gösterecektir. Gucci ayakkabı resimleri 2014 sezonu gittiğiniz tüm ortamlarda şıklığınızı belli etmeniz için önceden araştırma yapmalısınız. Ayakkabıların rahat olması ve şıklığını daima yakalayacağınız Gucci sayesinde uzun zaman hiç sıkılmadan ayaklarınızda taşımanın keyfini yaşayacaksınız. Artık yeni tasarım ve renkleri görmek için detaylı bir araştırma içerisine girmelisiniz.İki renkli Gucci ayakkabı 2014 modelleri tarz sahibi olanlar için ilk andan itibaren kendini fark ettirecektir. 2014 Gucci ayakkabı modelleri arasından çeşitli tasarım ve renkleri rahatlıkla bir arada bulmak mümkündür. 2014 Gucci ayakkabı resimlerine detaylı olarak göz atarak tarzınızı yakalayabilirsiniz.

Yeni Sezon Gucci Ayakkabı Modelleri Photo GalleryYorum Yaz