İvana Sert ayakkabı ve elbise tasarımları

Bugün ne giysem? televizyon progrmını izlemeyenimiz yoktur. Mod konusund ünlü tsrımcılrın yönlendirmeleriyle bynlr bştn yrtılıyor det. Progrmın ünlü sunucusu ve ynı zmnd ünlü tsrımcı oln İvn Sert ykkbılrı, elbise modelleri ve yeni sezond sunduğu birçok ürünüyle büyülemeye devm ediyor. Tsrım frklı bir bkış çıyl bkbiliyor. Frklı bir bkış çısındn kstım, en son oluşturduğu Butigo sitesi gibi. Bu sitede İvn Sert ykkbı modelleri vr. Yni ünlü tsrımcımızın oluşturduğu tsrımlr ön plnd. Sitenin en güzel ynı d kendi stiline göre kendi ykkbını seçebiliyor olmn. Mesel syfd kendi stilini yrt bölümünde sn birtkım sorulr soruluyor. En çok hngi ünlünün tsrımını beğendiğine kdr yrıntılı görsel sorulr vr. En sonund d İvn Sert ykkbı koleksiyonu rsındn idel oln modeller krşın çıkıyor. Mody frklı bir bkış çısı getirmeyi sürdürüyor. İşini iyi ypn tsrımcılrımız rsınd diyebiliriz. Am öncesinde İvn Sert kimdir? kısc nltmk istiyorum.

İvn Sert 1981 yılınd Sırbistn’d doğdu. Eski mnken ve ynı zmnd şu nd ünlenen mod tsrımcısıdır. Sırbistn’d ktılmış olduğu güzellik yrışmsınd ‘Belgrd Güzeli’ tcını lmış rdındn ‘Miss Yugoslvy’ güzellik yrışmsın ktılmıştır. Bu yrışmy ktılmsındn sonr Türkiye’de düzenlenen Miss Globe’ güzellik yrışmsın çğrılmıştır. Birçok biyogrfi syfsınd ünlümüzün yptığı işlerden çok özel hytındn bhsedilir. Biz de dety girmeden İvn Sert elbise tsrımlrı‘ndn bhsetmek istiyoruz.

Oluşturduğu elbise tsrımlrı görülmeye değer cinsten. “Bügün ne giysem yrışmsınd d önerdiği elbise tsrımlrın hyrn klmmk mümkün değil. Tm nlmıyl modnın ne demek olduğunu çok iyi biliyor ve bunu çok iyi yönetebiliyor. İvn Sert elbiseleri de gerek syflrınd, gerekse televizyon progrmlrınd sergileniyor. Ünlümüzün en güzel ynı, oluşturduğu tsrımlrı kendi üzerinde denemesi oluyor. Güzel görünümüne bir de elbiselerini eklediğimiz zmn, orty h dedirtecek görüntüler çıkmıyor değil. İvn sert tsrımlrını bir kere incelemeye bşlrsnız, kendinizi bu tsrımlrdn lıkoymzsınız. Aslınd bu mklede birz d olsun gerçek mod tsrımlrını görmeniz çısındn yrıntılı dety girdim. Kısc incelemek gerekirse İvn Sert tsrımlrını ünlümüzün güzelliğiyle berber inceleyelim.

[gllery columns="2" ids="2731,2732,2733,2734,2735,2736,2737,2738,2739,2740,2741,2742,2743,2744,2745,2746,2747,2748,2749,2750" size="lrge"]

Yorum Yaz