İvana Sert ayakkabı ve elbise tasarımları

Bugün ne giysem? televizyon programını izlemeyenimiz yoktur. Moda konusunda ünlü tasarımcıların yönlendirmeleriyle bayanlar baştan yaratılıyor adeta. Programın ünlü sunucusu ve aynı zamanda ünlü tasarımcı olan İvana Sert ayakkabıları, elbise modelleri ve yeni sezonda sunduğu birçok ürünüyle büyülemeye devam ediyor. Tasarıma farklı bir bakış açıyla bakabiliyor. Farklı bir bakış açısından kastım, en son oluşturduğu Butigo sitesi gibi. Bu sitede İvana Sert ayakkabı modelleri var. Yani ünlü tasarımcımızın oluşturduğu tasarımlar ön planda. Sitenin en güzel yanı da kendi stiline göre kendi ayakkabını seçebiliyor olman. Mesela sayfada kendi stilini yarat bölümünde sana birtakım sorular soruluyor. En çok hangi ünlünün tasarımını beğendiğine kadar ayrıntılı görsel sorular var. En sonunda da İvana Sert ayakkabı koleksiyonu arasından ideal olan modeller karşına çıkıyor. Modaya farklı bir bakış açısı getirmeyi sürdürüyor. İşini iyi yapan tasarımcılarımız arasında diyebiliriz. Ama öncesinde İvana Sert kimdir? kısaca anlatmak istiyorum.

İvana Sert 1981 yılında Sırbistan’da doğdu. Eski manken ve aynı zamanda şu anda ünlenen moda tasarımcısıdır. Sırbistan’da katılmış olduğu güzellik yarışmasında ‘Belgrad Güzeli’ tacını almış ardından ‘Miss Yugoslavya’ güzellik yarışmasına katılmıştır. Bu yarışmaya katılmasından sonra Türkiye’de düzenlenen Miss Globe’a güzellik yarışmasına çağrılmıştır. Birçok biyografi sayfasında ünlümüzün yaptığı işlerden çok özel hayatından bahsedilir. Biz de detaya girmeden İvana Sert elbise tasarımları‘ndan bahsetmek istiyoruz.

Oluşturduğu elbise tasarımları görülmeye değer cinsten. “Bügün ne giysem yarışmasında da önerdiği elbise tasarımlarına hayran kalmamak mümkün değil. Tam anlamıyla modanın ne demek olduğunu çok iyi biliyor ve bunu çok iyi yönetebiliyor. İvana Sert elbiseleri de gerek sayfalarında, gerekse televizyon programlarında sergileniyor. Ünlümüzün en güzel yanı, oluşturduğu tasarımları kendi üzerinde denemesi oluyor. Güzel görünümüne bir de elbiselerini eklediğimiz zaman, ortaya ah dedirtecek görüntüler çıkmıyor değil. İvana sert tasarımlarını bir kere incelemeye başlarsanız, kendinizi bu tasarımlardan alıkoyamazsınız. Aslında bu makalede biraz da olsun gerçek moda tasarımlarını görmeniz açısından ayrıntılı detaya girdim. Kısaca incelemek gerekirse İvana Sert tasarımlarını ünlümüzün güzelliğiyle beraber inceleyelim.

İvana Sert ayakkabı ve elbise tasarımları ResimleriYorum Yaz