Zara Etek Modelleri

Zara Etek Modelleri 2021

Yeni sezon etek modelleri Zara butiklerin de müşterisi ile çoktan buluştu. Tarzınız ne olursa olsun Zara koleksiyonun da kendi stilinize uygun etek tasarımını bulabilirsiniz. Ekose desenden, parlak kumaş etek modellerine en yeni sezon etek trendleri çok hoşunuza gidecek cinsten. Etek bouyunu ister midi, mini ve maksi boyda yüksek belli kalem etek, denim etek modeli, brokar etek tasarımlarıyla model çeşitliliği çok fazla Zara koleksiyonun da ayrıca midi eteklerle, denim, A-kesim, bilek hizasındaki bodycon modeller gibi çeşitli farklı tarzlar gardroplarımızın vazgeçilmezi olan pileli, saten midi etekleri, çiçek desenli bluzlar ve topuklu ayakkabılar ile kombinlerinize kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Zara Etek Modelleri ResimleriÖzel geceler için Zaranın önden derin yırtmaçlı eteğin üzerine giyeceğiniz ipek bir gömlek veya bluz modelinizle harikalar yaratabilirsiniz. Bu sezon kot etek modası çok trend olmuş vaziyette Zaranın etek koleksiyonunda da yer alan kot etekler kısa ve uzun boyları düğme detayları ile ön plana çıkıyor. Yine her sezon olduğu gibi deri etek modası Zara farkıyla muhteşem kombinler yapmanıza yardımcı olacak türden. Zara’nın etek koleksiyonun da olan çok tarz şort etek tasarımlarına da kesinlikle göz gezdirmelisiniz.

Daha Önce Yayınlanan Makalelerimiz;

Zara etek modellerinde elbette her zevke hitap eden geniş bir model yelpazesi mevcut. Bu anlamda seçmek istediğiniz modelde hemen karar vermeyin. Bütün modelleri inceleyip sonra karar verirsiniz. Yer alan Zara etek modelleri arasında birbirine çok yakın tarzların hakim olduğu modeller yer alabildiği gibi birbirine son derece zıt parçalar da yer alabiliyor. Öncelikle son yılların modası kalem etekler Zara etek koleksiyonundaki en çok ilgi gören parçalardan. Bu modeller farklı kumaşlarla daha çarpıcı bir görünüm kazanabiliyor. Dantel kaplama Zara etek modelleri ise tam anlamıyla zarif ve şık bir görüntü için ideal. Altında sivri topuk bir ayakkabı ile son derece şık olabileceğiniz dantelli Zara etekleri düz tabalı ayakkabılarla da spor bir hale getirebilirsiniz. Markanın modellerinde orta ve mini en çok kullanılan etek boyu. Daha çok genç kızlara hitap eden mini etekler canlı renkleri ile ilgi görüyor. Zara eteklerinde yer alan çivit mavisi, beyaz, kırmızı ya da kot kumaşlı etekler genç kızların gözünü alamadığı başlıca modeller. Bu şekilde hazırlanan etekler kalın pileli ya da düz, tek parça olarak dikiliyor. Ayrıca kalın ve yüksek bel olması da başka bir ayrıntı. Zara etek  kombinlemesi açısından da sizi şık gösterebilecek modeller içeriyor.

Seçtiğiniz bir etek ile iş yaşamınızdaki en şık kadın olabilirsiniz. Bunun dışında kullanacağınız kalın, yüksek bel bir mini Zara etek modeli ile spor ve hareketli bir hale gelebilirsiniz. Eğer siz hem şık hem de daha ince bir görüntü istiyorsanız seçimlerinizi Zara etek modellerindeki dantel ya da kalem eteklerden yana yapabilirsiniz. Kısacası B u etek tasarımlarıyla tam anlamıyla istediğiniz şeyi yansıtır.

Zara Etek Modelleri ResimleriZara Etek Modelleri

Bayanların birçoğu alışveriş merkezindeyken Zara mağazalarına uğramadan alışverişlerini tamamlamıyor. Çünkü markanın mağazalarında çekimi yüksek o kadar şık tasarımlar var ki, ister istemez kendinizi mağazalarında buluyorsunuz. Son zamanlarda da Zara etek modelleri tasarımlarının çok fazla incelendiğini görüyoruz. Kalitesi, şık tasarımları ve markanın oluşturduğu renk tonları başınızı döndürebilir.

Zara etek modelleri koleksiyonunun bu denli tercih edilmesindeki sebebi de araştırdık. Bayanlara yönelttiğimiz sorularda çok net cevaplar aldık. Bayanlar daha çok bu modelleri kalitesi, modayla iç içe olması ve her alanda tercih edilecek tasarımların olmasından dolayı tercih ediyorlar.  Zara’nın koleksiyonunda her alanda tercih edebileceğiniz butikler mevcut. Biz bu tasarımları giyeceğiniz alanlara göre kategori haline getirdik.

Öncelikli ve en fazla zaman geçirdiğimiz alan olan iş yerlerimiz için bir tasarım seçmeliyiz. Bu etek modellerin arasında sadeliğin ön planda olduğu ve mavi tonların hakim olduğu tasarımlara yoğunlaşabilirsiniz. İş yerinde tercih edilebilecek en ideal renklerin beyaz, siyah ve mavi tonlarının olduğunu söyleyebiliriz. Yeni sezon Zara etek modelleri arasında da bu tonlarla oluşturulmuş çok şık düz etek tasarımları var. Gözlerin sizde olmasını istiyorsanız, mini etek tasarımlarını iş yerinde tercih edebilirsiniz. Kurumsal alanlar için de son derece şık butikler hazırlanmış.

Günlük giyimde de tercih edilebilecek birkaç koleksiyonu dolabınıza eklemede fayda var. Biz yine günlük giyimde tercih edilebilecek Zaraetek modelleri koleksiyonlarından birkaçını seçtik. Daha çok diz üstü tasarımların şık göründüğü günlük giyim kategorisinde tek renk olmayan modelleri tercih etmenizi öneriyoruz. Mavi tonları üzerine oluşturulmuş siyah renk ve desenlerin son derece farklı ve bir o kadarda ayrıcalıklı olduğunu göreceksiniz. etek modelleri arasında her markanın butiğinde bu renkler çok tercih ediliyor. Alışveriş aşkınızı kabartacak tasarımları ve ayrıcalıklı olan modelleri arıyorsanız, sizde Zara markasını ziyaret etmeden geçmeyin. Şimdi hep beraber Zara’nın koleksiyonlarını inceleyelim.

Zara Etek Modelleri ResimleriYorum Yaz