Zara Etek Modelleri

Zr Etek Modelleri 2021

Yeni sezon etek modelleri Zr butiklerin de müşterisi ile çoktn buluştu. Trzınız ne olurs olsun Zr koleksiyonun d kendi stilinize uygun etek tsrımını bulbilirsiniz. Ekose desenden, prlk kumş etek modellerine en yeni sezon etek trendleri çok hoşunuz gidecek cinsten. Etek bouyunu ister midi, mini ve mksi boyd yüksek belli klem etek, denim etek modeli, brokr etek tsrımlrıyl model çeşitliliği çok fzl Zr koleksiyonun d yrıc midi eteklerle, denim, A-kesim, bilek hizsındki bodycon modeller gibi çeşitli frklı trzlr grdroplrımızın vzgeçilmezi oln pileli, sten midi etekleri, çiçek desenli bluzlr ve topuklu ykkbılr ile kombinlerinize kendi trzınızı ynsıtbilirsiniz.

[gllery ids="105718,105719,105720,105721"]

Özel geceler için Zrnın önden derin yırtmçlı eteğin üzerine giyeceğiniz ipek bir gömlek vey bluz modelinizle hriklr yrtbilirsiniz. Bu sezon kot etek modsı çok trend olmuş vziyette Zrnın etek koleksiyonund d yer ln kot etekler kıs ve uzun boylrı düğme detylrı ile ön pln çıkıyor. Yine her sezon olduğu gibi deri etek modsı Zr frkıyl muhteşem kombinler ypmnız yrdımcı olck türden. Zr’nın etek koleksiyonun d oln çok trz şort etek tsrımlrın d kesinlikle göz gezdirmelisiniz.

Dh Önce Yyınlnn Mklelerimiz;

Zr etek modellerinde elbette her zevke hitp eden geniş bir model yelpzesi mevcut. Bu nlmd seçmek istediğiniz modelde hemen krr vermeyin. Bütün modelleri inceleyip sonr krr verirsiniz. Yer ln Zr etek modelleri rsınd birbirine çok ykın trzlrın hkim olduğu modeller yer lbildiği gibi birbirine son derece zıt prçlr d yer lbiliyor. Öncelikle son yıllrın modsı klem etekler Zr etek koleksiyonundki en çok ilgi gören prçlrdn. Bu modeller frklı kumşlrl dh çrpıcı bir görünüm kznbiliyor. Dntel kplm Zr etek modelleri ise tm nlmıyl zrif ve şık bir görüntü için idel. Altınd sivri topuk bir ykkbı ile son derece şık olbileceğiniz dntelli Zr etekleri düz tblı ykkbılrl d spor bir hle getirebilirsiniz. Mrknın modellerinde ort ve mini en çok kullnıln etek boyu. Dh çok genç kızlr hitp eden mini etekler cnlı renkleri ile ilgi görüyor. Zr eteklerinde yer ln çivit mvisi, beyz, kırmızı y d kot kumşlı etekler genç kızlrın gözünü lmdığı bşlıc modeller. Bu şekilde hzırlnn etekler klın pileli y d düz, tek prç olrk dikiliyor. Ayrıc klın ve yüksek bel olmsı d bşk bir yrıntı. Zr etek  kombinlemesi çısındn d sizi şık gösterebilecek modeller içeriyor.

Seçtiğiniz bir etek ile iş yşmınızdki en şık kdın olbilirsiniz. Bunun dışınd kullncğınız klın, yüksek bel bir mini Zr etek modeli ile spor ve hreketli bir hle gelebilirsiniz. Eğer siz hem şık hem de dh ince bir görüntü istiyorsnız seçimlerinizi Zr etek modellerindeki dntel y d klem eteklerden yn ypbilirsiniz. Kıscsı B u etek tsrımlrıyl tm nlmıyl istediğiniz şeyi ynsıtır.

[gllery ids="51616,51617,51618,51619,51620,51621,51622,51623"]

Zr Etek Modelleri

Bynlrın birçoğu lışveriş merkezindeyken Zr mğzlrın uğrmdn lışverişlerini tmmlmıyor. Çünkü mrknın mğzlrınd çekimi yüksek o kdr şık tsrımlr vr ki, ister istemez kendinizi mğzlrınd buluyorsunuz. Son zmnlrd d Zr etek modelleri tsrımlrının çok fzl incelendiğini görüyoruz. Klitesi, şık tsrımlrı ve mrknın oluşturduğu renk tonlrı bşınızı döndürebilir.

Zr etek modelleri koleksiyonunun bu denli tercih edilmesindeki sebebi de rştırdık. Bynlr yönelttiğimiz sorulrd çok net cevplr ldık. Bynlr dh çok bu modelleri klitesi, modyl iç içe olmsı ve her lnd tercih edilecek tsrımlrın olmsındn dolyı tercih ediyorlr.  Zr’nın koleksiyonund her lnd tercih edebileceğiniz butikler mevcut. Biz bu tsrımlrı giyeceğiniz lnlr göre ktegori hline getirdik.

Öncelikli ve en fzl zmn geçirdiğimiz ln oln iş yerlerimiz için bir tsrım seçmeliyiz. Bu etek modellerin rsınd sdeliğin ön plnd olduğu ve mvi tonlrın hkim olduğu tsrımlr yoğunlşbilirsiniz. İş yerinde tercih edilebilecek en idel renklerin beyz, siyh ve mvi tonlrının olduğunu söyleyebiliriz. Yeni sezon Zr etek modelleri rsınd d bu tonlrl oluşturulmuş çok şık düz etek tsrımlrı vr. Gözlerin sizde olmsını istiyorsnız, mini etek tsrımlrını iş yerinde tercih edebilirsiniz. Kurumsl lnlr için de son derece şık butikler hzırlnmış.

Günlük giyimde de tercih edilebilecek birkç koleksiyonu dolbınız eklemede fyd vr. Biz yine günlük giyimde tercih edilebilecek Zretek modelleri koleksiyonlrındn birkçını seçtik. Dh çok diz üstü tsrımlrın şık göründüğü günlük giyim ktegorisinde tek renk olmyn modelleri tercih etmenizi öneriyoruz. Mvi tonlrı üzerine oluşturulmuş siyh renk ve desenlerin son derece frklı ve bir o kdrd yrıclıklı olduğunu göreceksiniz. etek modelleri rsınd her mrknın butiğinde bu renkler çok tercih ediliyor. Alışveriş şkınızı kbrtck tsrımlrı ve yrıclıklı oln modelleri rıyorsnız, sizde Zr mrksını ziyret etmeden geçmeyin. Şimdi hep berber Zr’nın koleksiyonlrını inceleyelim.

[gllery columns="2" ids="2129,2130,2131,2132,2133,2134,2135,2136,2137,2138,2139,2140,2141,2142,2143" size="lrge"]

Yorum Yaz