İnci Bot Modelleri

İnci Byn Bot Modelleri 2020

Yurdumuzun en önde ykkbı üreten firmlrındn biri oln İnci, her yıl çok değişik ykkbı ve bot modelleri üreterek kendinden sonr gelenlere yol gösteren öncü bir firmdır, uygun fiyt seçenekleri ile kliteyi birleştirmesi ve bu sentezi müşterilerine ynsıtmsı onun tercih edilme nedenlerinden sdece biridir. Bu kış d bynlr İncinin zrif ykkbı ve botlrı ile dımlrını süsleyecekler. Özellikle botlrdki değişik modelleri ile devrim yrtn İnci, her senekinden frklı olrk bu sene botlrı zengin ksesurlrl süslemiş. Zincirler, toklr, bntlr ile göz kmştırn hle gelen botlrı bynlr severek kullnmy bşldı bile. İnci byn bot modelleri çok fzl lterntif sunrk bynlrın beğenisini kznmıştır.

Vitrinlere göz ttığınız zmn hngisini seçeceğinize krr veremeyecek ve şşırcksınız. Byn bot modelleri İnci firmsı söz konusu olunc frklı bir ttt oluyor, gözü kplı tercih edilen bu botlr bynlrın zrif yklrınd bmbşk nlmlr kznıyor. Topuklr ise yine değişiklik içinde yüksek de vr lçkt, m ne olurs olsun inci botlrı dh krşıdn kendini belli edecek kliteye ship. Yndn vey rkdn fermurlı modeller, zincirlerle bezenmiş olup çok frklı bir kimliğe bürünmüş, özellikle genç kızlr bu botlr byılıyorlr. Renk sklsı yine çok geniş tutulmuş ve rnıln her renkte bot bulbilmek olsı. Byn bot modelleri çeşitleri ile piysyı sllmyı her zmnki gibi bşrn İnci, rkipsiz olduğunu bir kez dh knıtlmyı sğldı.

Sektörün önde gelen isimlerinden biri olmsı yüzünden İnci ykkbı firmsı her zmn gözleri üzerine çekiyor, bu d onun durmdn yenilenmesi ve kendini geliştirmesi nlmın geliyor. En son model ykkbılr ve botlr önce İnci vitrinlerini süslüyor, byn bot İnci modelleri bu sene yine ypcğını yptı ve modern tsrımlrı ve ksesurlrının zenginliği ile bynlrın kıllrını bşlrındn ldı. Yüksek ökçeli botlr dh çok gece gezmelerinde tercih edilirken z topuklu oln botlr ise dh ziyde günlük kullnımlr için stın lınıyor. Metl ksesurlrın çokluğu ile bynlr bu yıl botlrını giydikleri zmn çğın ötesinde gibi görünecekler.

[gllery ids="47615,47616,47617,47618,47619,47620,47621,47622,47623,47624,47625,47626,47627,47628,47629,47630,47631,47632,47633,47634"]

İnci bot modelleri

Klitesini estetiği ile bir ry getiren İnci bot ykkbı modelleri ile de bynlr bu yılın en kullnışlı modellerini sunuyor. Genç y d yşlı her kdın hitp eden modellerin yer ldığı mrknın en sevilen modellerine biz de sizler için yer verdik.

İnci bot ykkbılr rsınd deri modeller oldukç ilgi gören tsrımlrdn bir tnesi. Uzun botlrın yer ldığı bu koleksiyond frklı renkler de bulunuyor nck bynlrın bot modellerinde en çok tercih ettiği renk siyh. Siyh deri botlr hem her kıyfetle dh koly kombinlenebildiği hem de her zmn kullnılbildiği için prtikliği seven bynlrın tercih ettiği bir renk. Bunun dışınd estetik görüntüsü ile son derece şık ve zrif modellerin yer ldığı İnci bot modelleri sezonun özgü çizgiler de vr.

Bu modellerde de dolgu topuklr ve deri üzeri işlemeler dh sık kullnılıyor. İnci botlrınd dh çok yuvrlk burunlu modeller tercih ediyor. Son zmnlrd dh küçük ve ovl klıplr ship oln İnci bot modelleri hnımlrın dh çok hoşun gidiyor. İnci byn botlrın uzunluklrı d çok fzl olmdığı için hem pntolon hem de etek ltınd kullnılbilecek modeller olmsını sğlıyor. Dolgu topuk y d sivri topuklu modelleri ise zevklerinize ve kullncğınız yere göre frklı modeller sunulmsını sğlıyor.

İnci bot ykkbı tsrımlrı hem klitesi ile hem de modelleri ile pek çok bynın sevdiği mrklrın bşınd yer lıyor. Aykkbılr düşkün oln bynlr için kışın en güzel modelleri İnci bot modellerinde diyebiliriz. Tsrlnn bot ykkbı modellerini eteklerinizin ltınd kullnrk y d pntolon ltınd kullnrk kombinleyebilirsiniz. Bunun ynı sır rht klıplr ship olmsı nedeni ile İnci bot modellerini uzun süre ykt klcğınız zmnlr tercih edebilirsiniz.

[gllery ids="50209,50210,50211,50212,50213,50214,50215,50216,50217,50218,50219,50220"]

sezonu tm nlmıyl İnci mğzlrınd bize özel sunuln yeni tsrımlrl geçecek gibi görünüyor. Bu kış son derece şık görünen İnci bot modelleri tsrımlrı d, ilgi çekici renkler ve özelliklerle hzırlnmış gibi. İnci mğzlrını ziyret eden bynlr bilirler. Mrknın mğzlrınd geçirdiğimiz stleri ve bunun rdınd krrsız kldığımız birçok butiği… Bu butikler rsınd dikkt çeken, kış sezonu içinde bynlrın en sık rdığı İnci bot modelleri renkli ve bir o kdrd frklı tsrımlrdn oluşuyor. Özellikle deri tsrımlrl oluşn butikler son derece iddilı görünüyor diyebiliriz. O kdr fzl tsrım ve model ön plnd ki, hngi butiği seçeceğimize çoğu zmn krr veremiyoruz.

Fkt İnci bot butikleri rsındn doğru bir seçim ypmk istiyorsnız, sizlere birkç tvsiyede bulunbiliriz. Mrknın bu tsrımlrını kesinlikle cnlı denemeniz gerekiyor. Online lışveriş sitelerinde mrknın bu tsrımlrını incelerseniz, hty düşebilirsiniz. Anck bot modelleri tsrımlrının klitesini, yğınızd cnlı deneyerek keşfedebilirsiniz. Tbi cnlı seçimler ypın dediysek, ünlü lışveriş sitelerini tkip etmeyi ihml etmeyin. Özellikle bu tür sitelerde sunuln uygun kmpny ve fiyt indirimleri, sizlere czip gelebilir. Trendyol, Mrkfoni, 1V1y gibi ünlü lışveriş sitelerinde İnci bot modelleri tsrımlrını inceleyebilir, sepetinize renkli oln butikleri ekleyebilirsiniz.

Gün geçtikçe mrknın rtn butikleri rsındn seçim ypmk oldukç zor olbiliyor. Anck sizler kendi modnızı oluşturrk doğru seçimleri ypbilirsiniz. Seçimi yprken, lcğınız modeli hngi lnlrd giyeceğinize, giyeceğiniz elbise tsrımının kombin detyın dikkt ederek hoş bir seçim ypbilirsiniz. Fiyt rlığı olrk d sizi zorlmyck mkul fiytlr mevcut. İnci bot modelleri tsrımlrı 100-300 Tl rsınd mğzlrd yerini lmış durumd. Hdi Pzr lışverişlerinizi değerlendirin!

[gllery columns="2" ids="55,58,57,56,54,49,50,51,52,53,48,47,46,45,44,43" size="lrge"]

Yorum Yaz