Yaka modelleri

Yaka modelleri elbiseleri süslemeye devam ediyor. Hayatımıza bir anda gelip giren ve şıklıkları ile oldukça fazla rağbet gören yakalar günden güne daha da çeşitleniyor. Kışın modasında sık sık gördüğümüz elbise yaka modelleri yazında neredeyse bütün kıyafetler ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmaya başladı.

Oldukça sıradan görünen kıyafetleri bile bir anda bambaşka hale getiren ve şıklığı bir anda en yüksek noktalara taşıyan şık yaka modelleri ile sizde dolabınızdaki bir çok parçayı daha kullanılır hale getirebilirsiniz. Bu yakalar dilerseniz gömlekler ile kullanırsınız, dilerseniz de tişörtlerle kullanabilirsiniz. Neredeyse her zevke, her tarza ve her kıyafete uygulanabilen yaka elbise modelleri daha feminen bir görüntü sergilemenize de yardımcı olabiliyor.

Aksesuar olarak çok kullanışlı olan bayan yaka modelleri tıpkı kolyeler gibi boy boy ve desen desen. İstediğiniz boyutlarda yakayı bir çok aksesuar mağazasında bulabilirsiniz. Modellerde oldukça çeşitli. yaka modelleri arasında geleneksel tarzlardan, modern çizgilere kadar bir çok tarza rastlayabilirsiniz. Bu geniş yelpazede taşlı yaka modelleri kullanışlı oldukları da kadar göz alıcı olduklarından dolayı oldukça fazla tercih ediliyor. Tamamen altın tonlarında büyük yakalar da bulabileceğiniz modeller arasında, daha küçük gömlek yakasını daha çok andıran modellerde bulabilirsiniz.

Oldukça sıradan ve masum bir görüntüyü bir görüntüyü yaka kullanarak bir anda modaya uygun bir kıyafete dönüştürebilirsiniz. Boncuklu, pullu, zımbalı, el işleme detaylı, incili modellerin yanı sıra gerek gümüş gerek altın tonlarda yakalarda edinebilirsiniz.

Yaka kolye modelleri kot pantolon ve gömlek kombinini bir anda klasik şık bir kıyafete çevirebiliyor. Elinize yakanız ile uyumlu bir portföy alıp, şık bir topuklu ayakkabı ile davetlere dahi katılabilirsiniz. Hem spor hem şık hem de modaya uygun bu görüntü ile bakışları üzerinize toplayabilirsiniz.

Özelliklerin gömlek yakalarının içine yerleştirilen altın tonlarındaki düz yakalar gömleklerinizi bir anda değiştiriyor. Blûz ve tişört kombinlerine de çok yakışan bu yaka tasarımları elbise tercihlerinizde de iyi bir aksesuar olabilir. Göz dolduran yakalar, kıyafetlerinize uygun aksesuar arayışlarınız da kurtarıcı da olabilir. Aksesuar çekmecelerinizde mutlaka  yaka kolyeler ekleyin.

Yaka modelleri ResimleriYorum Yaz