Açık Renk Elbise Modelleri

KLASİKTAVIR

Kısa saplı çantaların zamanda yolculuğunu düşünürsek hiç yaşlanmadı tezini ortaya koyabiliriz. Her daim şık ve kullanışlılar Bu sezon blok renklerin beraber kullanıldığı tonlarıyla daha da gençleştiler. Hit parça tahtını bırakmamaya kararlı.

Biraz asi biraz şık kesimler bu sezon için ayakkabılarda marjinal bir değişimi gösteriyor;

SPORCU RUHU

Değişim devam ediyor. Preppy ve Parizyen şıklık ortada buluşuyor; cesur renkler, çizgiler ve beyzbol havası birbirine kanşıyor Retroysa tabii ki devam ediyor.

Kış aylarında genellikle koyu renk elbise modelleri tercih edilirken yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte bayanlar açık renk elbise modellerine yönelmeye başladı. Uçuk pembeler, beyaz ve pudra tonları ise en çok kullanılan renkler arasında yer alıyor. Yaz aylarının favori rengi ise geçen yıllarda olduğu gibi yine fuşyanın açık tonları oluyor.  Genellikle masumiyeti simgelediği için bayanlar kendileri için özel ve unutulmaz olacak günlerde genellikle kombinler oluşturuyor. Su yeşili ve türevleri de genellikle açık renk elbiseler kategorisinde yer alıyor. Yeni sezona göz gezdirdiğimizde dikkatimizi çekenlerden bir tanesi de metalik tonlar oluyor. Açık tonlarda griler ya da gri tonlarında tülden tasarlanmış elbiseler de modeller arasında yerini alıyor. Tül detayı elbise renklerini her zaman bir ton daha açık gösterdiğinden dolayı pastel tonlarda tasarlanan elbise modelleri tülle detaylandırıldığında büyüleyici güzellikte ortaya çıkıyor. Düğün ve nişan gibi organizasyonlarda sık olarak kullanılan bir detay olan tül, elbise modellerine abiye havasını kazandıran en önemli unsurlardan biri olarak görülüyor. Koyu renk elbise modellerinin üzerine tül detayı uygulandığında ise tam olarak olmasa da buna yakın bir görünüm elde ediliyor.

Sadece yaz aylarının değil ilkbahar ve sonbaharında en çok tercih edilenleri arasında yer alıyor. Modacılar bu konuda devrim yaratacak nitelikte kombinler yaparak kış ayları için de açık renk elbise modelleri tasarlamaya devam ediyor. Koyu renklerin asaleti açık renklerin ise masumiyeti simgelediği günümüzde renk tercihi yaparken bayanların kendi ten renklerini de göz önünde bulundurmaları gerekiyor. Koyu ten rengine sahip bayanlar koyu renk elbise modelleri tercih ettiğinde bu tonlar kendilerine yakışmayabiliyor. Çok açık ten rengine sahip bayanlar ise  seçerken biraz daha dikkatli olmalılar. Deneyip kendilerine yakışan elbise modellerini seçmeliler. 

Straplez modellerde ve boyundan çapraz askılı modellerde oldukça şık bir görünüm sağlıyor. Sizlere en çok yakışan renkleri seçebilmeniz için öncelikle ten renginizle uyumlu olan renkleri belirlemeniz gerekiyor. 

Açık Renk Elbise Modelleri Resimleri
2016-Tesettür-Giyim-Elbise-Modelleri-016.jpg

2016-günlük-elbiseler-açık-renk-modellerio.com_.jpg

2016-Yazlık-Elbise-Modelleri-002.jpg

Açık Renk Elbise Modelleri_1.jpg

2016-Tesettür-Giyim-Kışlık-Pardesü-Modelleri-015.jpg

Açık Renk Elbise Modelleri_0.jpg

sirti-acik-elbise-modelleri-1.jpg

Açık-Renk-Şifon-Elbise-Modelleri-300x300.jpg

Açık Renk Elbise Modelleri_4.jpg

yeni-2016-Tesettür-Elbise-Modelleri.jpg

Çizgili-Omuzları-Açık-Elbise-Modelleri-2016-400x559.jpg

Yorum Yaz