Uzun Abiye Elbise Modelleri

LONDRA’DA FLORAL RÜZGAR ESİYOR ERDEM’IN ÇİÇEKLERİ

Erdem Moralıoğlu’nun İlkbahar-Yaz abiye defilesi tam da kendisinden beklendiği gibi romantikti. Başrolde çiçeklerin olduğunu söylemeye gerek bile yok. Modeller, Jane fırlamış gibiydi.

Milano Moda Haftası notları

Modaya ve trendlere artık İnanmadıklarını, artık sadece eğlenmek İstediklerini dile sayfada gördüklerinizden daha fazlası oldu. Kürklü ayakkabılar ve Birkenstock tarzı terlikler yine trend. Pilili etekler, parlak kumaşlar bir sezon daha gardıroplarımızda. Etro, Versace’de bomber ceketler var ve Versace kadını kendine hayranlığına devam ediyor, bu defa militer bir ilhamla güç gösterisi yapıyor. Tamdık ama taze bir görünüm sunan Calvin Klein ve peşinden gelen Ports 1961, minimalizm dersi veriyor. Milano sokaklarında kimler konuşuluyordu? Moda editörü Gilda Ambrosio, New York ve Londra’da da olduğu gibi, Milano moda haftasının yıldızıydı. Her zaman şehirli detaylarıyla hep çok ilginç ama çabasız görünmeyi nasıl başarıyor dersiniz.

Veronika Heilbrunner ve Justin O’Shea, cool çift tamlamasının vücut bulmuş hali. Heilbrunner tek parçalara ustaca görünümlerle hayat veriyor. O’Shea’ysa stil sahibi bir kadına yakışan en mükemmel aksesuar olabilir! Ve stylist Ada Kokosar, stil kodlarını “& Other Stories” markasına taşıyor. Çevresindeki gerçek kadınlardan ilham alarak yarattığı parçaların ilham perileri, yine kendisi gibi sokak modası yıldızları Ece Sükan, Gilda Ambrosio ve Eleonora Carisi gibi kadınlar. Peki haftanın gerçek kazananı kim?

SÜRPRİZ Ayakkabt kralı Salva-tore Ferragamo’nun Massimiliano Giornet-ti’nin elinden çıkan koleksiyonu. Moda haftasının en şaşırtıcı koleksiyonlarından.

Bayanlar için dış görünümleri oldukça önemlidir. Beğenilmek arzusuyla her zaman giyim kuşamlarına takılarına çok önem  verirler. Bu nedenle özel gün ve davetlerin vazgeçilmezlerinden birisidir abiye elbise modelleri. Gerek kısa gerekse  hemen her davette karşımıza çıkar ve oldukça da beğenilir. Ancak bu sezonu incelediğimizde modeller açısından çok zengin bir sezon diyebiliriz. Çok beğenilen modeller hanımların vazgeçemediği modellerden bir tanesidir.

Hem rengarenk hem de tek renk kumaşlardan tasarlanarak birçok zevke hitap etmeyi amaçlıyor. Ancak tek renk olarak tasarlanan her zaman daha çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Böyle olmasının sebeplerinden bir tanesi de daha ağır ve zarif görünmesidir diyebiliriz. Özellikle saten uzun abiye modelleri siyah renkle buluşunca ortaya oldukça feminen ve çekic i bir tasarım çıkıyor. Benzer şekilde modelleri de bir o kadar etkileyici ve göz alıcı bir model.

En çok kırmızı, mavi, yeşil ve siyah renklerin kullanıldığı bir koleksiyon.  Mezuniyet törenlerinden düğünlere kadar birçok organizasyon ve davette karşımıza çıkan sezonunda yine vitrinlerden düşmeyen modeller arasında yer alıyor. Abiye modası hızla değişen bir koleksiyon olmasına rağmen her zaman yerini korumaya devam ediyor. Koleksiyonunda en çok kendini gösteren modellerden bir tanesi siyah renkten tasarlanan taş detaylı modeli oluyor. Gösterişli ve zarif görünümüyle bayanların beğenisini kazanan bu model oldukça şık ve etkileyici.

Fiyat açısından bir karşılaştırma yaptığımızda önceki yıllar arasında bir miktar farkla karşılaşmak mümkün. Ancak her zevke ve aynı zamanda da bütçeye hitap edebilen koleksiyonunda sizlerin beğenisine sunuluyor. Fiyat belirlemesinde kullanılan kumaştan diğer detaylara kadar birçok şey etkili olabiliyor.

Uzun Abiye Elbise Modelleri Resimleri
2016-şifon-uzun-abiye-elbiseler.jpg

Muzaffer-Marka-Beyaz-Uzun-Abiye-Elbise-Modelleri-2016-ve-2017-Trendlerine-Uygun-Tasarımlar-3-728x546.jpg

kırmızı-şık-uzun-elbise.jpg

uzun-abiye-elbiseler-2016.jpg

2016-pronovias-mavi-gece-elbisesi.jpg

uzun-abiye-elbise-modelleri-2016.jpg

dantelleli-uzun-abiye-modelleri.jpg

Tüllü-2016-Uzun-Abiye-Elbise-Modelleri.jpg

nü-kısa-arkası-uzun-tül-etekli-abiye-elbise.jpg

Uzun Abiye Elbise Modelleri_2.jpg

Uzun Abiye Elbise Modelleri_0.jpg

Yorum Yaz