HAFTANIN ÜNLÜSÜ KARLIE KLOSS

KARLIE KLOSS

Hediye parfümleri ve lüks bakım yağlarına olan düşkünlüğünü anlatıyor.

“Bana gelen tüm kozmetik hediyelerini, üç kız kardeşimle paylaşıyorum. Son günlerde hepimiz Juicy Couture’ün La La parfümünü kullanıyoruz. Ancak ben herkesin kendine has bir parfümü olmasından yanayım. Çocukluğum annemin sürdüğü Shiseido Relaxing parfümü koklayarak geçti. Bugün bile bu parfümün annemin karakterinin bir parçası olduğunu düşünüyorum.”

“Hiç kimse mükemmel değildir. Bu aralar New York’a giderseniz şehrin her yerindeki billboard’larda benim yüzümü görebilirsiniz. Kendimi çok eleştiririm ama bunu yaparken acımasız olmamaya çalışıyorum. Reklamlardaki o kız olmaya özeniyorum; oradaki aslında ben olsam bile!”

“Enerji depoluyorum. İnsanlar tüm bu enerjiyi nereden bulduğumu sorup duruyorlar. Cevabı çok basit; daha 22 yaşındayım! Ne zaman enerjimi kaybettiğimi hissetsem geri kazanmak için uyumam yeterli oluyor. En çok da saat farkından etkileniyorum. Bunun da çaresini kafeinden uzak durup, tercihimi sağlıklı besinlerden yana kullanmakta buldum.”

“Egzersiz yapmak çocuk oyuncağı! İp atlamayı çok seviyorum. Hem çok iyi bir egzersiz hem de kendinizi spor salonunda değil oyun parkında gibi hissetmenizi sağlıyor. Önemli olan bir şeye karar vermek ve uygulamak çünkü belli bir süre devam ettirmeden sonuçları görmeniz imkânsız.”

“Biraz malzeme, biraz işçilik… İş, ürünleri doğru uygulamakta bitiyor. Tabii bir de doğru ürünlere yatırım yapmak lazım. Dermalogica Tri-Active Cleanse, cildimi kameralara hazırlamak için ideal!”

“Kendinizi bir ürünle şımartın. Eğer sorunsuz bir cildiniz varsa makyajsız da idare edebilirsiniz. Şahsen ben bundan

yanayım ama Rodin Olio Lusso Cilt Bakım Yağı’ndan da vazgeçemiyorum.”

“Artık makyaj konusunda daha cesurum.

Denemelere dumanlı, seksi bir göz makyajıyla başladım. Tabii ki nüde dudaklar ve ten makyajı eşliğinde…”

“Saçlarımı kestirmem hayatımı değiştirdi.

İnanın bana, kısa saç insanı âdeta baştan yaratıyor! Hazırlanıp evden çıkma sürem yarıya indi; giyinme tarzım ve davranış şeklim de buna bağlı olarak değişti. Hızlı uzayan saçlara sahibim ama yine de saç bakımını argan yağı ile destekliyorum.”

“Ojelerin ulaşılabilir fiyatlarda olmalarına çok seviniyorum! Deborah Lippmann ojelerin her birinin adını bir şarkıdan aldığını öğrendiğimden beri tek tek satın almaya başladım, yine de daha çok yolum var!”

HAFTANIN ÜNLÜSÜ KARLIE KLOSS Resimleri
HAFTANIN ÜNLÜSÜ KARLIE KLOSS

HAFTANIN ÜNLÜSÜ KARLIE KLOSS

HAFTANIN ÜNLÜSÜ KARLIE KLOSS

HAFTANIN ÜNLÜSÜ KARLIE KLOSS

HAFTANIN ÜNLÜSÜ KARLIE KLOSS

HAFTANIN ÜNLÜSÜ KARLIE KLOSS

Yorum Yaz