Kısa boylulara yakışan kombin örnekleri

Her ne kadar moda yalnız uzun boylu ve ince kadınlara hitap ediyor gibi görünse de kısa kadınlar biz de varız gerçeği ile kendilerine uygun giyim tarzı ile arayı kapatıyor Kısa boylulara yakışan kombin örnekleri eğer incelediyseniz çok fazla tarz ve imkân vardır. Bir kaç ipucu ile mükemmel tarzlar yakalayabilirsiniz.Kısa boylulara yakışan kombin örnekleri bizim asıl inceleyeceğimiz konudur. Örneğin bu tip insanlar tek renk giyinmeye özenmelidir ve topuklu ayakkabıları kullanmalıdır.

Spor ayakkabı rahatlığı sağlayan dolgu topuk ve ya 6–7 cm uzunlukta ki topukları kullanabilir hem şık hem uzun görünebilirsiniz. Gömlek ya da bluzunuzun altına yüksek bel etek pantolon vazgeçilmeziniz olmalıdır. Gömlek ya ada bluzunuzu içine koymayı unutmayın. Yüksek bel hem uzun gösterir hem kısa olan bacak boyunuzu uzatır. Kısa etekler eğer tercih etmez iseniz tunikler hemen dizinizin üzerinizde biten kesimler sizler için idealdir.

kombin örnekleri de bu sezon gibi farklı model ve tarzlar sizleri bekliyor şaşırtan bir şekilde giyim genel olarak dar kıyafetlerden geniş kıyafetler ilerliyor.  Modanın artık tek tip haline getirdiği kadınlar farklılıklarını korumak sıradanlığından çıkmak için bol giyimleri tercih ediyor. Kısa boylulara kombin örnekleri tekrar dönecek olursak kısa boylu hanımlar moda olmasına rağmen kısa paçalı pantolonlardan kesinlikle kaçınmalı çünkü bu pantolonlar sizi daha da minyon ve kısa bacaklı gösterir. Eğer kemer kullanmak istiyorsanız sizler ince kemer kullanmalısınız.

Kemer sizler için pek tehlikeli değildir ama vücudunuzu ikiye böldüğü için kalın olursa sıkıntı çıkar. Ve pek çok kurtarıcı kıyafette olduğu gibi koyu renk yine burada da vardır. Kısa boylulara kombin trendleri siz siz olun takipten çıkmayın modayı takip ederken özellikle size uygun olanını kullanın.  Ayrıca büyük boy çantalarınız varsa atın onları daha küçük daha minik çantalar tercih edin. Desenlerde ise tercihiniz dikey çizgilerden yana olsun ayakkabılarınızda ise sivri burun ve düz tarz ayakkabıları tercih edin. Ve sizin özellikle kaçınmanız gerekir ayağa bilekten bağlı ayakkabılar giymemenizdir.

Kısa boylulara yakışan kombin örnekleri ResimleriYorum Yaz