Yeni Kalem Etek Modelleri

Fiziklerine güvenen bayanlarımız kesinlikle kalem etek modelini giymelidirler diye düşünüyorum. Yeni kalem etek modelleri birbirinden farklı ve renk seçenekleri ile sizlere sunuluyor. Şıklığın ve zerafetin bir arada olduğu yeni kalem etek modelleri muhteşem tasarımlarını görmeniz gerekiyor. Bayanlarımızın bu yıl en fazla tercih ettikleri etek modelleri arasında yeni kalem etek tasarım ları olmaktadır.  Bir önceki sezona göre bu sezon geliştirilmiş kesim ve modelleri ile bir kez daha ön planda çıkmış diyebiliriz. Dolabınızdan kesinlikle eksik etmeyeceğiniz yeni kalem etek modelleri olmalıdır. Özellikle bu yıl yüksek bel uzun kalem etek modelleri şıklığı ve zerafeti anında size  sunuyor. Adeta bu kalem eteklere modellere bayılacaksınız.

Tesettürlü bayanlarımızın da uzun kalem etek modellerine ilgisi çok fazla oluyor. Sizlerde yeni klasik bir kalem etekle farklı stiller oluşturabilirsiniz. Mesela yüksek bel yeni kalem etek modelinize balıkçı bir yaka üst seçerek  ve altına sivri burun bir stiletto ayakkabı modeli ile tamamalayarak çok şık ve alımlı görüneceksiniz. Bu yıl parlak renkli yeni kalem etek modelleri çok moda olacak gibi gözüküyor. Parlak renkte yeni kalem etek modelinizin üzerini bir triko modeli ve beline ince bir kemerle ile kombin yapabilirsiniz. Özellikle gece gezmeleriniz de tercih edeceğiniz payetli yeni kalem etek tasarımları ile davetler de boy gösterebilirsiniz.

Yeni kalem etek tasarımlarında Kemerli kalem etek modeli yoğun kullanılıyor.Kalem etek, yıllardır tercih edilen ve çok şık görünüme sahip etek modellerinin başında gelmektedir. Kadınlarımızın her mekana giderken tercih edebileceği kalem etekler, tercih edilen kombinler ile spor ya da çok daha şık bir görünüm kazanmak mümkün olacaktır. Yeni  kalem etek trendi uzun bir süre giyileyecek gibi gözüküyor. Yeni kalem etek tasarımlarında  çok değişik modeller görebileceğiz.

Özellikle ekose desen kalem etek modellerine çok rağbet var. Deri kalem etek modelleri sezonun vazgeçilmezi olmuş bile diyebiliriz.Tarzınız ne  olursa olsun kalem etekler ile kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Yeni kalem etek modellerinde bu yıl renkli etek modellerini sık göreceğiz. Sizleretavsiyemiz yeni kalem etek modeli gidiyseniz altına mutlaka topuklu ayakkabı modeli seçmelisiniz. Yeni  kalem etek kombinlerini daha çok kazak ya da sweatshirt ile yapmaya özen göstermelisiniz. Bu şekilde farklı bir stil yakalamış olursunuz.

Yeni Kalem Etek Modelleri ResimleriYorum Yaz