Roman Bluz Modelleri

Dünyaca ünlü kaliteli bir marka olan roman bluz modelleri ile yeni sezonda yine büyük bir ilgi gördü. Şıklığı, zarafeti ve kalitesiyle adından söz ettiren markanın tüm koleksiyonları bayanlar tarafından oldukça beğenilmekte. Tarzınızı ve şıklığınızı net bir şekilde yansıtacak olan 2014 roman bluz modelleri koleksiyonlarını araştırarak sizlere ne şık modelleri tanıtıyoruz. Bu şık ve modern koleksiyonda hem zevkinize hem de beden ölçülerinize uyum sağlayabilecek pek çok model bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yaz sezonunda şıklığıyla göz dolduran roman yazlık bluz modelleri havaların soğumasıyla yerlerini kışlık koleksiyonlara bıraktılar. Kışlık koleksiyonlar içerisinde bulunan roman bluzlar hem şık görüntüleri hem de kaliteli tarzlarıyla dikkat çekiyorlar. Roman kışlık bluz modelleri arasında her renge ve modele rastlamanız mümkün. Oldukça klasik ve gösterişli modellerin yanı sıra spor ve rahat tasarımlarla da karşılaşabileceksiniz.

Özellikle iş hayatında tercih edebileceğiniz klasik bluzlar şıklığınızı tamamlayan en özel parçalardan biri olacak. Roman bluz modelleri detayları kadar renkleriyle de ilgi görüyor. Kış sezonunda alışılagelmiş koyu renklerden ziyade daha canlı renklerden oluşturulan koleksiyonda pembe renk, en çok ilgiyi görenlerden biri. Benzer şekilde sarı ve mavi renklerde roman bluz modelleri koleksiyonunda sıklıkla tercih ediliyor. Uzun süredir trend olma özelliğini koruyan markanın tüm modelleri adından söz ettiriyor.

Roman kışlık bluz modelleri koleksiyonlarında en çok tercih edilenler genellikle uzun kollu bluzlar oluyor. Özellikle kış mevsiminde yoğun bir ilgi gören uzun kollu modeller şık etekler ve pantolonlarla kombin edilebiliyor. Bu şekilde hem günlük hayatta hem de iş hayatınızda şıklığınızla göz kamaştıracağınızdan emin olabilirsiniz. Roman siyah bluz modelleri ise koleksiyonun en gözde modellerinden biridir diyebiliriz.

Asaletin ve zarafetin simgesi haline gelen siyah renk roman bluzlarla bir araya geldiğinde daha çok ilgi görmekte. Roman bluz modelleri arasında kısa kollu tasarıların da ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Ceket ve hırkalarla kombin edilen kısa kollu gömlekler her sezon tercih edilmekte. Roman bluz modelleri hakkında daha fazla bilgi almak amacıyla hem internet sitesini ziyaret edebilir hem de mağazalarda deneyebilirsiniz.

Roman Bluz Modelleri ResimleriYorum Yaz