Tüy Dökücü Mendil Nedir Ne İşe Yarıyor

Günümüze en çok yaşanılan sorunlardan biri de; fazla kıl veya tüylerden dolayı aşırı miktarda terlemektir. Bu sorun normal hormon dengesine sahip olan biri için bilinmedik bir duygudur. Aksi durumda ki kişilerin ise hayatlarında en büyük sorunları bu olmuştur. Bu durum gittikçe yaygınlaştığı gibi çözüm önerileri de fazlasıyla yaygınlaşmıştır. Çözümler arasında seçim yapacak olursak; tüyleri ve kılları aldırmaktır. Bu 3 farklı şekilde mümkündür;

-***** Ameliyatlı lazer ile

-***** Tüy dökücü kremler ile

-***** Ağda ile

Ameliyatlı lazer sistemi garanti bir sistemdir. Fakat maddi yönden pahalı ve çok ağrılı olacağından insanlar bunun yerine tüy dökücü kremler kullanmayı tercih etmektedir. Bu konuda uzmanlaşmış tüy dökücü mendil, sizlere acısız, ağrısız, düşük bütçeli ve zamandan tasarruf sağlamanız için üretilmiştir. Bu ürün şuan yüz binlerce kişinin çözüm yolu olmuştur.

Bella Tüy Dökücü Mendil*

Terleme sorununun çok sık yaşandığı ülkeler arasında yer almaktayız. Bu duruma da kimse hoş karşılamaktadır. Hatta bu durumdan nefret edenler bile bulunmaktadır. Terlemenin asıl sebebi, vücudumuzda fazla miktar da kıl ve tüy bulunmasıdır. Bu durumdan ameliyat ile kurtulmanın yanı sıra bella tüy dökücü mendil ile de sağlanabilir. PH değeri sayesinde özel bölgelerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Fiyatı ile dikkat çeken bella tüy dökücü mendil oldukça ucuzdur. Kullanımı oldukça kolay olan bu ürün, çoğu kişinin derdine çare olmuştur. Bella tüy dökücü mendil tüyleri ve kılları dökmenin yanında azalmasında ve seyrekleşmesinde büyük rol oynamaktadır. Bel, sırt, bacak, koltuk altı ve özel bölgeler de rahat bir şekilde kullanılabilir.

Bella Tüy Dökücü Mendil Özellikleri

Benzer birçok ürünün bulunduğu ülkemizde, bela tüy dökücü krem çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise bella tüy dökücü mendil özellikleri diğerlerine göre daha kullanışlı olmasıdır. Bu özellikleri sıralayacak olursak;

-***** Ağrısız ve acısızdır

-***** Yüz hariç tüm bölgelerde kullanılabilir

-***** Fiyatı diğer ürünlere göre daha avantajlıdır

-***** Kullanımı kolaydır

-***** Bay ve bayan kullanabilir

-***** PH değeri oldukça dengelidir

Bella Tüy Dökücü Mendil Nasıl Kullanılır?

Kutu olarak satılan bella tüy dökücü mendilleri, içerisinde 5 tane yer almaktadır. Bir kutu, düzenli kullanım sürecini kapsayarak, tüy dökücü mendil kullanımı son derecek kolay ve pratiktir. Bir adet bella tüy dökücü ıslak mendili kutudan çıkarıp açarak kullanmak istediğiniz bölgeye sürünüz. Tüy dökücü gibi kimyasallara alerjisi olanların kullanması önerilmemektedir. İlk başta küçük bölgelerde test ederek kullanmanız sağlığınız açısından oldukça önem taşımaktadır.

Bella Tüy Dökücü Mendili Kimler Kullanabilir?

Ürün isteyen herkes tarafından kullanılabilir. Unisex bir özelliğe sahip olduğundan dolayı hem bayan hem erkek kullanabilir. Yüz bölgesinde ve açık yara bulunan bölgelerde kullanılmaması gerekmektedir.

Tüy Dökücü Mendil Nedir Ne İşe Yarıyor Resimleri
Tüy Dökücü Mendil Nedir Ne İşe Yarıyor_2.jpg

Bella Tüy Dökücü Mendilin Zararları

Bilindiği üzere her kimyasal ürünlerde olduğu gibi bella tüy dökücünün de zararları bulunmaktadır. Fakat bu zararlar ürünlerden kaynaklanmamaktadır. Kullanıcının bilinçsiz bir şekilde hareket etmesi ya da vücudunda kimyasala karşı alerji bulunması kullanıcı sağlığını tehlikeye atabilmektedir. Yüz bölgesinde kullanımı oldukça sakıncalıdır. Yüzünüz bu tip kimyasallara karşı tepki gösterebilir. Bunun sonucunda yüzünüzde kızarma ya da küçük küçük noktalar çıkabilmektedir. Açık yaralı bölgelerde kullanmanız halinde yaranız enfeksiyon kapabilir. Bu ciddi sorunlara yok açarak vücudunuzda ki ufak bir sorunu büyük bir hale getirebilir.

Bella tüy dökücü mendil güvenilir mi?

PH dengesi sayesinde, yüz hariç tüm bölgelerde rahatlıkla kullanılabilen bella tüy dökücü mendil, Imperial London Laboratuarın da dermatologlar tarafından tescillenmek ile beraber noter onaylı test raporu da bulunmaktadır.

Yorum Yaz