En güzel kalem etek kombinleri

Etek kullanmayı seven ve bundan kolay, kolay vazgeçmeyecek olan bayanlar, kalem eteğin moda koleksiyonlarında yerini alması ile birlikte, tarzlarına modernlik ve şıklık katmayı başarmışlardır. Moda tasarımcıları tarafından son birkaç yıldır koleksiyonlarda yer alan bu etek modeli, bayanları uzun boylu göstermektedir, kısa boylu olan bayanlar için çok güzel bir seçim olacak olan kalem etek modelleri, kış aylarında koyu ve düz renklerde tasarlanmış, ancak yazın gelmesi ile birlikte, renkli ve desenli olarak piyasaya sürülmüştür. Eğer düz renk bir kalem etek tercih ediyorsanız, üzerine uygun renkli bir tişört veya bluz seçebilirsiniz, ancak eğer kalem eteğiniz desenli ise, mutlaka üzerine giyeceğiniz kombininiz, düz renkli olmalıdır. En güzel kalem etek kombinleri, ancak uyum ile göze çarpar.

Desenli ile desenli seçimi, yalnız kalem etek seçimlerinde değil, her türlü kıyafet seçimlerinde yanlıştır. Üst desenli ise, alt sade ve uygun renklerde olmalıdır. Kalem etek kombinleri, uyum sağlayan renk ve desenlerin tercih edilmesi ile güzelleşir, genellikle genç kızlar kalem etek giydikleri zaman, bel ve göbek bölgelerini açıkta bırakan bluz ve tişört modellerini tercih etmektedirler.

Kalem etek kombinleri, yüksek ökçeli ayakkabılar seçildiğinde, gece kıyafeti olarak da kullanılabilir. Gece tarz yaratmak isteyen özel bayanlar, saten bir kalem etek ile üzerine giyecekleri şanel veya dantel bir ceket ile bütün bakışları üzerlerine çekebileceklerdir.

Modern ve bakımlı olmak isteyen ve modayı yakından takip eden her bayanın dolabında bir kalem etek bulunması gereklidir. Bu yılın en gözde trendi olan kalem etek kombinleri, şıklığın ve zarafetin sembolü olmuştur. Gece veya gündüz, hemen her yerde giyme şansı olan kalem etekler, bakımlı olmayı sevenler tarafından baş tacı edilmiştir.

Gün içinde babet ayakkabılar ile bile giyilebilen, gece için ise, yüksek topuklarla, bayanları bambaşka bir havaya sokan bu etekler, tasarımcıların en güzel çizgileri arasındadır. Renk ve desen seçeneği çok fazla olan kalem etekler, daha uzun süre bayanların gözdesi olmaya devam edeceğe benziyor.

En güzel kalem etek kombinleri ResimleriYorum Yaz