Batik etek modelleri

En trend mağazalar arasında yerini alan Batik etek modelleri tasarımlarıyla da bayanlara trend modelleri sunmaya devam ediyor. Markanın hemen her alanda oluşturduğu ürünlerini birçok bayan biliyor. Fakat çoğu bayan Batik mağazalarından haberdar dahi değiller. Gelecek yazılarımızda Batik markasını sizlere tanıtıyor olacağız. Bu yazımızda da Batik etek tasarımlarından kısaca söz ediyor olacağız.

Batik mağazalarına yapmış olduğumuz ziyarette, markanın uzun ve kısa etek modelleri tasarımlarını inceledik. Batik etek modelleri tasarımları da hem kış hemde yaz modasına göre özenle hazırlanmış. Dikkatimizi çeken ürünleri tek tek seçerek, sizlere aktarıyor olacağız. Önü kısa arkası uzun etek tasarımları 2013 Batik etek modelleri arasında en çok ilgi gören tasarımlar oluyor. Bayanlar bu modeli çok sık tercih ediyorlar. Bunun yanında çizgili uzun etek modelleri de görülmeye değer diyebiliriz. Tek bir rengin yanında hemen her renkten çizgilerle süslenmiş Batik etek modelleri tasarımlarını mutlaka incelemelisiniz.

Sadece uzun etek modelleri değil, bunun yanında mini etek modellerini de büyük bir hayranlıkla inceledik. Özellikle siyah mini eteğin üzerine işlenen, beyaz yuvarlak desenler yeni sezon Batik etek tasarımları arasında en şık görüneniydi. Her bayan kendi modasını kendi oluşturur. Bu yüzden seçimi ancak siz yaptığınız zaman hoş görünebilir. Bu yüzden markanın birçok tasarımını sizlerle paylaşıyor olacağız. Batik etek modelleri uygun olan tasarımları hazırladık. Gelin hep beraber bu tasarımları inceleyelim.

Batik etek modelleri ResimleriYorum Yaz