Batik Etek Modelleri

Btik Etek Modelleri 2021

Her mevsim de bynlrımızın sıklıkl tercih ettiği giysilerinden etek modelleri şık ve spor tsrımlrı ile her kombine uyum sğlıyor. Ynlız giyerken rhtlık çısındn birz dikktli olmk gerekmektedir. Birbirinden frklı Btik etek modelleri rsınd dr, uzun, kıs, pileli, yırtmçlı, kot etek trzı pek çok modelini Btik etek koleksiyonun d rhtlıkl bulbilirsiniz. Özellikle en çok tercih edilen etek modeli kot etekler olmktdır. İster yz mevsimi penye bir bluz ve ltın giyeceğiniz spor ykkbınızl, ister kış mevsimin de klın külotlu çorp ve bot y d çizmelerle çok şık kombinler orty çıkrbilirsiniz.

[gllery ids="105603,105604,105605,105606,105607"]

Btik etek modelleri rsınd uzun etek tsrımlrı hemen her bynın gözdesi durumunddır. Yz mevsim de çiçek desenli, renkli ince ipek kumştn tsrlnmış etekler, kış mevsimi içinse sde tek renk etek modellerini tercih edebilirsiniz. Triko vey kdife eteklerle soğuktn korunrk hem de şıklığınızdn ödün vermeden değişik kombinlemeler ypbilirsiniz. Feminen bir görünümü beğeniyorsnız Btik siyh deri etek modeli çok iddilı bir model olrk krşımız çıkıyor. Kloş etek modeli ile çok koly şıklığınız yklbilirsiniz. Özellikle bu sezon fırfırlı etekler, simetrik etekler, tül ve şifon etek modelleri en trendler rsınd. Btik etek 2020-2021 etek koleksiyonun d istediğiniz renk ve trz d kendinize ykışn etek modellerinden birkç tne dolbınz eklemelisiniz.

Dh önce Yyınldığımız Mklemiz

Btik Etek Modelleri

En trend mğzlr rsınd yerini ln Btik etek modelleri tsrımlrıyl d bynlr trend modelleri sunmy devm ediyor. Mrknın hemen her lnd oluşturduğu ürünlerini birçok byn biliyor. Fkt çoğu byn Btik mğzlrındn hberdr dhi değiller. Gelecek yzılrımızd Btik mrksını sizlere tnıtıyor olcğız. Bu yzımızd d btik etek tsrımlrındn kısc söz ediyor olcğız.
Btik mğzlrın ypmış olduğumuz ziyrette, mrknın uzun ve kıs etek modelleri tsrımlrını inceledik. Btik etek modelleri tsrımlrı d hem kış hemde yz modsın göre özenle hzırlnmış. Dikktimizi çeken ürünleri tek tek seçerek, sizlere ktrıyor olcğız. Önü kıs rksı uzun etek tsrımlrı Btik etek modelleri rsınd en çok ilgi gören tsrımlr oluyor. Bynlr bu modeli çok sık tercih ediyorlr. Bunun ynınd çizgili uzun etek modelleri de görülmeye değer diyebiliriz. Tek bir rengin ynınd hemen her renkten çizgilerle süslenmiş Btik etek tsrımlrını mutlk incelemelisiniz.

Sdece uzun etek modelleri değil, bunun ynınd mini etek modellerini de büyük bir hyrnlıkl inceledik. Özellikle siyh mini eteğin üzerine işlenen, beyz yuvrlk desenler yeni sezon btik etek tsrımlrı rsınd en şık görüneniydi. Her byn kendi modsını kendi oluşturur. Bu yüzden seçimi nck siz yptığınız zmn hoş görünebilir. Bu yüzden mrknın birçok tsrımını sizlerle pylşıyor olcğız. Btik etek modelleri uygun oln tsrımlrı hzırldık. Gelin hep berber bu tsrımlrı inceleyelim.

[gllery columns="2" ids="1151,1152,1153,1154,1155,1156,1157,1158,1159,1160,1161,1162,1163,1164" size="lrge"]

Yorum Yaz