İstanbul’un en iyi cafe ve bar’ları

YENİ YIL YENİ MEKANLAR… BAKALIM BU AY ŞEHİRDE NELER VAR? sena parlar

PARK ŞAM DAN & THE BAR

Artık Park Şamdan’ın yeni bir şubesi daha var. Les Ottomans’m içinde açılan Park Şamdan & The Bar’ın mimarisi Ebru Mengeuecioğluna ait. 35 yıllık Park Şamdan menüsü içinde zamanla kaybolmuş portakallı ördek, röşti patatesli emensesi gibi özlenen lezzetlere de

burada rastlayabilirsiniz!

Kuruçeşme Mah. Muallim Naci Cad. No: 68 İstanbul Tel: 542 772 88 88

YADASUSHI

Doğa ile iç içe atmosferi, zengin menüsü ve sıcak ortamıyla Vadasushi, Uzakdoğu mutfağına merak duyan İstanbullular için yeni ve farklı bir adres. Üstelik Yadasushi’nin menüsünde vejetaryen sushi seçeneği de var. En çok beğenilenler de tabii ki, Philadelphia Roll ve Volcano Roll. Istinye Mah. Koru Cad. No: 5 İstinye/ İstanbul Tel: 212 323 57 03

Ma ha Io Coffee Shop

Tam da; “Hayret, Karaköy bu aralar sakin galiba” diyorduk ki, yeni bir haberin gelmesi fazla uzun sürmedi. Kemankeş Caddesi’nin bu konuda ne kadar hareketli olduğunu biliyorduk da Söğüt Sokak bizi hayli şaşırttı. Bilen bilir, burası pek yeniliğe açık değildir fakat Mahalo Coffee Shop bu tabuyu kırmışa benziyor. Geniş ve ferah mimarisi ile diğer kahvecilerden daha farklı olan Mahalo’nun espresso’ları bir hayli lezzetli.

Arap Camii Mah. Söğüt Sok. No: /

Karaköy/ İstanbul Tel: 212243 43 89

WORLD CLASS EXPERIENCE

İLE FARKLI KOKTEYLLER

WORLD CLASS, EN İYİ MEKAN VE BARMENLERİ BİR ARAYA GETİRDİĞİ WORLD CLASS EXPERIENCE İLE İSTANBUL’UN EN TREND MEKÂNLARINDA KONUKLARINA BAMBAŞKA BİR DENEYİM YAŞATMAYA HAZIRLANIYOR.

ayatın rafine zevklerini yaşamayı sevenler artık World Class Experience menülerini bulabilecekleri kulüpleri ve barmenleri tercih edebilecekler. World Class Experience, özel partilerden happy hour’lara, barmen etkinliklerinden DJ performanslarına kadar pek çok eğlenceli etkinliğe de imza atacak. 19 Aralık itibariyle ocak ayının sonuna kadar Dudetable’ın katkılarıyla İstanbul’un trend yaratan kulüp, bar ve restoranlarında başlayacak etkinliğe katılacak olan mekânlar arasında; Anjelique, Frankie, The Bar, Vogue, 29 Food Bar, Gina, Fenix, Colonie, Morini, Ferahfeza, Nişantaşı Brasserie, Parle, Masa, Sortie yer alıyor. World Class eğitimleri almış İstanbul’un en iyi barmenleri, hazırladıkları Artisan kokteyller ile tüm yeteneklerini etkinliğe katılan noktalarda sergileyecekler.

Türkiye’nin en iyi

World Class miksolojistleri ve barmenleri tarafından yaratılan kokteyller, aralarında birçok kez Yunanistan’ın en iyi barmeni seçilen Aristotelis Papadopoulos, yarattığı kokteyllerle İspanya’nm en çok aranılan barmeni haline gelen ve geçtiğimiz yıl Diageo Reser ve World Class yarışmasının birincisi olan David Rios ve dünya jet set isimleri tarafından da tanınan ünlü barmen Tom Jones gibi yaratıcı isimlerin de bulunduğu etkinlikte benzersiz sunumlar eşliğinde kokteyl dünyasına yepyeni bir soluk getirecek.

Bu kokteylleri deneyimlemek için World Class Experience Nights etkinliğini kaçırmayın.
İstanbul’un en iyi 5 Teras Barı – istanbul.com 3KModa

İstanbul’un en iyi cafe ve bar’ları Resimleri
İstanbul'un en iyi cafe ve bar'ları

İstanbul’da gidilecek en iyi rock barlar – istanbul.com 3KModa

İstanbul'un en iyi cafe ve bar'ları

Yorum Yaz