Gap Etek Modelleri

Gap etek modelleri arasında kalın kemer ve yüksel bel tasarımlar sezona damgasını vuruyor. Ayrıca kot etek tasarımları ile spor giyinmeyi sevenler için oldukça idealdir. Gap Verev etek modelleri olarak sezonun ilk dikkat çeken rahat ve şık bir tasarımıdır. Gap Verev dantel etek modelleri olarak birçok renkten danteller etek içinde astarı ile şıklığı anında üzerinize taşıyacaksınız.Gap etek modelleriyılında çok daha farklı tasarımlar ile bayanların giyimleri anında değişecektir. Düşük bel modası artık geride kalarak farklı tasarımlar geliyor. Daha çok bellersezonunda yükselecektir.

Yüksek bel dantel Gap etek modelleri sezonu içerisinde en önemli detaylardandır. Dore fiyonklu kemer Gap etek tasarımıyılında sadece eteklerin bel kısımlarında değil birçok elbise ve pardösüde kendini gösteriyor. Kemerden büzgülü Gap etek modelleritasarımı açısından günlük kullanımlarınızda tercih edebilirsiniz.  Bu sezon rahat ve şık olan Şifon Gap etek tasarımımodellerini de tercih edeceksiniz. Şifon yaz ayında giyilmesi en çok rahat edilen kıyafetlerdendir.Serbest pili Gap etektasarımı tercihleriniz arasında olmalı ve bu modelin üzerine prenses gömlek sayesinde biraz daha hareket katmalısınız.

Şıklık ve sadelikten yana olan herkes Gap eteklerine bir göz atmalıdır. Düz dar etek tercih ederken Tek tarafı kapalı yırtmaç Gap etektasarımı olmasına özen göstermelisiniz. Özellikle uzun düz dar etek taşımak son derece zordur. Etek giymek her zaman kadınların zarifliğini daha da ortaya çıkartıyor. Gap düz dar etek modeli sade ve günlük giyimde çok sık tercih ediliyor. Düz dar etekleri her bayan istediği gibi giyebilir. Gap etek kreasyonusezonunda daima hareketli, rahat ve şık bir sene geçireceksiniz.  sezonu kesinlikle tüm markalarda en çok tercih edilecek detaylardandır. Dantel etek şık olmak isteyenlerin vazgeçilmezi haline geliyor.Adımlarınızda dar etekler her zaman yorar bundan dolayı yırtmaç olması gerekiyor. Bundan dolayı tek tarafı kapalı yırtmaç olarak seçim yapmalısınız. Kuyruklu Gap etek modeliyılında daha özel davetlerde seçebileceğiniz tasarımlardır.

Gap Etek Modelleri ResimleriYorum Yaz