Blazer ceket modelleri

Hanımların şıklıklarının tamamlayıcısı, kombinlerin kurtarıcı parçası blazer ceketler gündemde olmaya devam ediyor. Bu yıl kış sezonunda bayanların vazgeçemediği blazer ceketler, bahar sezonunda da gündemde olmaya devam edecek. Renk renk ve desen desen ceketler ile bayanlar çok şık görünecekler.

blazer ceket modelleri arasında kış modasında da sık sık gördüğümüz siyah beyaz desenli modeller bahar modasında da görülecek. Siyah beyaz piti kareli modellerin hem klasik hem spor seçeneklerini bulmak mümkün. Klasik görünümdeki ceketleri tercih etmiyorsanız fermuar detayı ile canlandırılmış blazer modelleri bulmanız mümkün. Fermuarlar ceketlerin istendiği zaman bolero boyutlarında kullanılabilmesi avantajını sunuyor. Bayan blazer ceketleri arasında dikkat çeken bu altın tonlarındaki fermuarlar kombinasyonlar altın tonlarındaki aksesuarlar ile çok şık kombinler oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Gerek gündelik gerek özel davetlerde kullanabileceğiniz bir parça arıyorsanız yaka detaylarında saten görünümü olan blazer ceket modelini tercih edebilirsiniz. İlginç tasarımlar arasında ayrıca bu sene her kıyafette kullanılan kuru kafalı ayrıntıları bulmakta mümkün.

Düğmeli blazer modellerini kullanabileceğiniz gibi bu sezonda salaş görünüm yakalamak isteyen hanımlar için düğmesiz veya yalnızca tek düğme ile canlandırılmış ceketlerde trendler arasında yer alıyor. Bu salaş bayan ceket modelleri oldukça sade tişörtleri mükemmel görünümlere büründürebilir. Sıradan bir tişört ve topuklu ayakkabı, blazer ceketler ile birlikte iyi bir kombin oluşturabilir.

Renk seçenekleri ise oldukça fazla. desenli ceketlerin haricinde siyah beyaz çizgiler, pastel renkler ve capcanlı tam baharlık renklerde sezonun blazer ceketlerinde dikkat çekiyor. Gerek etek ve elbiselerle gerekse pantolonlarla şık bir tamamlayıcı olarak kullanılan blazer ceketlerde boy seçenekleri de oldukça fazla. blazer modelleri arasında tayt kombinleri için ideal boylara sahip ceketlerin yanında kısacık belde biten ve dar paça pantolonlar ile uyumu mükemmel olan ceketleri bulmakta mümkün.

İş görüşmelerinde dahi tercih edebileceğiniz bu şık blazer ceket modelleri ve tasarımlarını artık hemen hemen her mağazada bulmanızda mümkün. Doğal ve iddialı bir görüntü ile iş görüşmelerine katılabileceğiniz ceketler aynı zamanda sıradan bir gün için bile kullanılacak kadar uyumlu parçalar.

Blazer ceket modelleri ResimleriYorum Yaz