IŞILTILI GÖZ MAKYAJI

Bu karede Estee Lauder ürünleri kullanıldı. İlk önce Double Wear Make Up to Go ile ten pürüzsüz hale getirildi. Ardından Estee Lauder Pure Color Envy Defining Eye Shadow üzerine çok hafif olarak Color Stay on Shadow Paint sürüldü. Böylece ışıltı daha göze çarpar hale geldi. Kirpiklerde çok hafif mascara uygulandı. Burada da Estee Lauder Sumptous Extreme Lash Multiplying Volume LMascara’dan destek alındı. Dudaklarsa Color Envy Duo Desirable rujla renklendirildi.

YALIN MAKYAJ

Bu karede Versace’nin sonbahar/kış trendleri ana ipucu olarak hedeflendi. Bol maskara kullanılarak tamamlanan göz makyajında hafif transparan ışıltı göz kapağında kullanıldı. Nude renkteki gloss’la tamamlanan makyaj da sadelik ve yalınlık amaçlandı.

BASKIN DUDAKLAR

Dior’un sezon trendleri göz önünde bulundurularak yapılan makyajda dudaklar ön planda tutuldu. Sonbahar/kış sezonunda daha baskın dudaklar göreceğimiz için Dior’un Ultra Gloss Bulle isimli ruju sürüldü. Ve çok hafif bir maskara sürülerek makyaj tamamlandı. Göz kapaklarında ise yine sezon makyajından şeftali tonlarında bir far tercih edildi.

EYELNER FARKI

Bu makyajda Lancâme ürünleri kullanıldı. 2016-2017 kış defilelerinde farklı tarzda sürülmüş eyeliner’lar göze çarptığı için karede baskın olarak eyeliner’ın dikkat çekmesi hedeflendi. Bu nedenle ten makyajından sonra Lancâme’un Grandimse Eyeliner’ıyla ince ve kuyruklu eyejjper çekildi. Hypnâse Mascara’yla kirpikler vurgulandı. Ve son olarak hafif renk vermesi için Gloss Cacoon 146 ruj kullanıldı.

SMOKEY FARKI

Bu makyajda da Tom Ford ürünleri kullanıldı. Sonbahar/kış sezonunda Tom Ford smokey gözlere ağırlık verdiği için Eyeshadow Quad John Lewis far paletini kullandıktan sonra gözün iç kısmına ışıltı eklendi. Dudaklarsa Tom Ford Lip Color Nudes to Browns koleksiyonundan Holden’la renklendirildi.

Arkadaşları ona sürekli üç soruyla geliyormuş. Ne yiyelim? Ne içelim? Ne sürelim? Küçük yaşlardan beri kozmetiğe, bakıma, doğala olan tutkusuyla çevresinin dikkatini çeken Ebru Şallı, açık yüreklilikle bütün favori ürünlerini anlattı. Kozmetikte tutkularından bahsetti.

Sohbetimizden, onu yakından tanımaktan biz büyük keyif aldık. Umarım siz de beğenirsiniz. Sizce güzellik nedir?

Dış mı, iç mi diye de ben size sormak istedim. İçten gelen güzellik bence çok önemli. İçten derken enerjiyi kastediyorum. Dünyanın en güzel kadını olsun eğer içindeki enerji güzel değilse ne gözü parlar, ne ışık saçar, ne de dikkat çeker. Beş dakika sonra fos çıkar. Hatta beş dakika bile değil, kişiyi gördüğün an o enerjiyi alırsın ve anında oradan uzaklaşırsın. Kısaca benim için önemli olan içsel güzellik. Bunun iki anlamı var. Birincisi

IŞILTILI GÖZ MAKYAJI Photo Gallery
IŞILTILI GÖZ MAKYAJI_1.jpgIŞILTILI GÖZ MAKYAJI_14.jpgIŞILTILI GÖZ MAKYAJI_6.jpgIŞILTILI GÖZ MAKYAJI_18.jpgIŞILTILI GÖZ MAKYAJI_16.jpgIŞILTILI GÖZ MAKYAJI_5.jpg

Yorum Yaz