• Mezuniyet elbise modelleri 2013

  by  • 11 Şubat 2013 • Mezuniyet Elbisesi • 7 Comments


  Pişti olmak istemeyen bayanlarımız için farklı ve çok sık görmeyeceğiniz 2013 mezuniyet elbise tasarımlarını özel olarak bu yazımızda hazırladık. Araştırma yaptığımız sırada Türkiye sitelerinden incelediğimiz zaman, özgünlüğün dışına çıktığımızı gördük. Yani girdiğimiz her sayfada daha önce girdiğimiz sayfanın mezuniyet elbise modelleri tasarımlarıyla karşılaştık. Bu modelleri tek tek seçmek, sizlerle paylaşmak istedim. Ancak benzer tasarımları sıkça görünce, İtalya, Fransa, İngiltere ülkelerinin standart modellerine göz gezdirdim. İşte bu yüzden 2013 mezuniyet elbiseleri tasarımlarında görünmeyen çok fazla koleksiyonu incelediğimi söyleyebilirim.

  Sadece modelleri sunup, bu modeller hakkında bilgi vermek yeterli olmayacaktır. Sizi tam anlamıyla mezun olduğunuz geceye bu yazıda hazırlayacağız. Yalnız size sunduğumuz koleksiyonu değil, bu yazıdan sonra hoş bir mezuniyet elbisesi modeli nasıl seçilir? bunu da öğrenmiş olacaksınız.

  Genç bayanlar için en hayatları boyunca mutlu oldukları iki önemli anı vardır. Bu anıların en önemlisi evlilik, ve diğer önemli anı da mezuniyet gecesi yaşanılan her detaydır. Bu özel gecede yapılan tercihler, evlilik günü yapılan gelinlik tercihleri gibi uzun sürebilir. Çünkü genç güzeller bu özel gecede her zaman ayrı bir trend yakalama peşindedir. Gözlerin hep üzerinde olacağını düşünür. Durum böyle olunca markaların mağazalarında en şık mezuniyet elbise modelleri tasarımlarına yönelmeye çalışır. Birçok tasarım karşısında hangisini seçeceğine karar veremeyebilir. Sadece kararsızlıkla da kalmaz, bunun yanında alacağı veya aldığı modeli haftalarca arkadaşlarına anlatır. Evet aynı beni yada şu arkadaşımı anlatıyorsunuz cümlesini duyar gibi oldum. Mezuniyet elbise modelleri 2013 koleksiyonları arasından bu önemli gece için bir moda uzmanına ihtiyacınız olabilir. Arkadaşlarınıza sormak yerine, 3kmoda.com sayfamızdan detaylı olarak mezuniyet balosu elbise modelleri için ayrıntılı bilgi de alabilirsiniz. Şimdi biraz da nostaljiyi bırakıp, bu özel gecenizde seçimi neye göre yapacağınıza karar verelim.

  Bu dönemde o kadar fazla elbise tasarımıyla karşılaşacaksınız ki, hangilerini seçeceğinize karar dahi veremeyebilirsiniz. Abiye elbise modelleri bu tasarımları seçerken en çok aranan butiklerden oluyor. Fakat daha çok genç olan gençlerimiz, kendini olgun gösteren bu tasarımlara yoğunlaşınca doğru bir seçimi göz ardı edebiliyorlar. Mezuniyet kıyafet modelleri ile abiye elbise modelleri aynı kategoriye alınamaz. Arasındaki fark trend seçimlerinden itibaren başlıyor. Mesela önceliğinizi kombin renk ve modellere doğru yapmalısınız. Şimdi biraz hayal edelim. Nasıl görünmek istediğinize kesin olarak karar verin. 2013 mezuniyet kıyafetleri arasında her renkten butik ve koleksiyon var. İstediğiniz rengi düşünebilirsiniz. Yada bu özel gecede nasıl görünmek istediğinizi düşünerek, en şık tasarımlara yoğunlaşabilirsiniz.

  Eğer iddialı ve gözlerin tam anlamıyla sizde olmasını istiyorsanız, kırmızı renk tonlarıyla süslenmiş yeni sezon mezuniyet elbiselerine yoğunlaşabilirsiniz. Sade ve düz görünen kırmızı renkli elbiseler, sizi olduğunuzdan daha şık gösterebilir. Altına da tercih edebileceğiniz hoş bir taşlı ayakkabı ile, bu geceyi geçirebilirsiniz. Mezuniyet 2013 elbise modelleri tasarımları arasından sade ve şık görünmek de isteyebilirsiniz. Bunun için tavsiyemiz, 2013 sezonunun en çok tercih edilen rengi, toz pembe tonlarına yoğunlaşın. Bunun yanında beyaz ve sadece siyah renkleriyle oluşturulmuş mezuniyet elbisesi tasarımlarını seçebilirsiniz. Sadece elbise olarak da değil, bunun yanında doğru çanta modeli, doğru takılar, doğru ayakkabı ile tam anlamıyla kusursuz görünebilirsiniz. Her zaman söylediğimiz gibi kendi modanızı bu gece de oluşturmalısınız. Size şu model güzeldir, bu model çok fazla tercih ediliyor dersem, sizi farklı yönlendirebilirim. Çünkü kendi modanız, sizin için her zaman en iddialı tasarımlardır. Bu nedenle mezuniyet elbise koleksiyonundan seçimleri ve kombineleri siz yapın.

  Önceki yazı Straplez gelinlik modelleri 2013 / 2013 Gelinlik Modelleri, Straplez Gelinlik ve Straplez Gelinlik 2013.

  Gelen Aramalar:

  • mezuniyet elbiseleri
  • mezuniyet elbiseleri 2013
  • mezuniyet kıyafetleri
  • mezuniyet kıyafetleri 2013
  • 2013 mezuniyet kıyafetleri
  • balo kıyafetleri
  • balo kıyafetleri 2013
  • mezuniyet elbise modelleri
  • MEZUNYET
  • mezuniyet elbisesi

  Hakkında

  7 Responses to Mezuniyet elbise modelleri 2013

  1. Şükran
   03 Mart 2013 at 13:56

   Üstteki kırmızı renkli tasarım son derece iddialı diyebilirim. Bu tasarımları nereden bulabilirim?

  2. Neşe
   04 Mart 2013 at 01:08

   Bu sayfayı gerçekten çok sevdim. Birde şu modellerin fiyatlarını daha ayrıntılı yazsa ?

   • 3kmoda.com
    04 Mart 2013 at 10:25

    Merhbalar Neşe hanım, sayfamızda bulunan ürünler satış amaçlı değil, daha çok tanıtım amaçlıdır. Bu nedenle her ürün için fiyatları yazmıyor, modelleri sizlerle paylaşıyoruz.

    • gözde
     27 Nisan 2013 at 00:17

     ben bu modelleri çok beğendim ve gerçekten almak istediklerim var nereden bulabilirim?

     • 3kmoda.com
      27 Nisan 2013 at 11:01

      Merhabalar Gözde Hanım;
      Göstermiş olduğunuz Mezuniyet Elbiseleri Asos resmi alışveriş sayfasında mevcut, marka sahiplerine aittir. Ürünü buradan satın almanız mümkündür.

  3. Müge
   08 Mart 2013 at 10:47

   Tek kelimeyle süper diyorum. Özenle seçilmiş bu modeller :)

  4. 25 Mayıs 2013 at 17:07

   Bastan sayınca 8. siradaki beyaz ve 10.siradaki siyah yarim kollu Kisa elbiseyi cok begendim almak istiyorum ve alabilicegim elbiseyle ilgili bilgilerinize bakabilicegim bir siteniz varsa yardimci olabilir misiniz mezuniyet icin giymek istiyorum.. Tesekkur ederim.

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak.