NEŞTERSİZ GENÇLEŞME TEKNOLOJİSİ EMERGE LASER

Mimiklerden hiç taviz vermeden, yüzeysel kırışıklıklarla vedalaşmak mümkün mü? Dünyanın en karizmatik erkeklerinin; onlara karakteristik özelliklerini veren mimikleri ve sözde ‘kusurları’ ile ön planda olduklarını hatırlayın. Dolayısıyla doğallığı kaybetmeden gençleşmek bir ayrıcalık! Özellikle de göz çevresi söz konusu olduğunda… 30’lu yaşlardan itibaren yavaş yavaş kendini göstermeye başlayan ve yıllar içinde artan kırışıklıklar, çizgiler, şişlikler, üst ve alt kapak derilerinde gözlemlenen sarkma ve gevşeme gibi sevimsiz değişimler yaşı hemen ele veriyor. Biyolojik yaşı kronolojik yaşıyla denk düşmeyenler için ne büyük adaletsizlik! En iyisi ‘gözünüzün feri sönmeden’ çözüm önerelim:

Cerrahi müdahale olmaksızın uygulanan gençleştirme yöntemi Emerge Laser.

GELECEĞE‘GÖZ KIRPMAK’

Son yıllarda Amerika’da sıklıkla adından söz ettiren Emerge Laser. göz çevresi için özel üretilmiş bir lazer olma özelliğini taşıyor.yılında FDA onayı aldıktan sonra Türkiye’de ilk uygulandığı yer olan R6nee Klinik’ten Prof. Dr. Reha Yavuzer, yöntemin başarısını konforlu ve hızlı bir teknoloji olmasına bağlıyor. 1410 nanometre bandındaki bu lazer, fraksiyonel tarama özelliği ve ablatif (yani kesme biçme içeren) olmayan niteliği ile göz çevresinde kullanılan en güvenli lazer teknolojisi. Yani soyacak kadar tahrip etmeyen ve minimal ağrı ile yapılabilen işlem sonrasında. 13 gün içerisinde normal yaşantıya dönülebiliyor. Bu yüzden de özellikle erkekler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Üstelik tedavi sonrası iyileşmeyi hızlandıran ve lazerin tek başına kullanılışına göre daha iyi sonuçlar elde edilmesini sağlayan R6nee Eye Therapy protokolüyle (Fransa’da üretilmiş özel solüsyonlar ve iki özel dalga boyu enerji ve ışık tedavileri içeriyor) iyileşme süresini 24 saatin altına indirmek mümkün! Derin kas dokusunda müdahalede bulunmadan düzelme sağlayan Emerge Laser uygulamasında. Cilt alt tabakasına gözle görülmeyen ısı kanalları açılarak cilt uyarılıyor ve yeni kolajen sentezlenmesi ile kırışıkların giderilmesi sağlanıyor diyor, sektörde faaliyet gösteren Dr. Özgür Esen Çetiner. İşlem esnasında oluşan yeni alt doku, kırışıklıkları ve çizgileri yukarı doğru iterek göz çevresini daha genç ve dinamik bir görünüme kavuşturuyor. Peki, ideal Emerge Laser adayı kimdir?

Yine Reha Yavuzer’e dönersek. Özellikle henüz ameliyat ihtiyacı olmayan ancak göz çevresinde yaşlanmaya veya yorgunluğa bağlı deformasyon görülmeye başlanan hastalara öneriyoruz diyor. Tedavi sayesinde ameliyata ihtiyaç duyulacak zaman geciktirilirken. o zamana kadarki süre de daha kaliteli geçiyor. Başlangıç olarak 710 gün arayla 36 seanslık bir uygulama serisi öneriliyor. Sonuçlar iki gün içinde görülmeye başlanıyor ve üç aya kadar da cildin içten yenilenmesi artarak devam ediyor. Seriyi tamamladıktan sonra, aynı işlemi her sene bir defa yaptırarak sonuçları daimi kılabilirsiniz.

‘GÖZLE GÖRÜLÜR’SON UÇLAR!

Emerge Laser’ın vaat ettikleri arasında; derialtında yenilenme, renkte açılma, ince kırışıklıklarda düzelme gibi önemli sonuçlar var. Her cilt tipine uygulanabilen tedavi yöntemi, göz çevresi dışında ağız çevresi, yanak ve altındaki ince kırışıklıklarda da uygulanabiliyor. Ayrıca Tek başına dolgu, botoks ve mezoterapi ajanları ile elde edilen sonuçları sağladığı gibi, diğer tedavi yöntemleri ile birlikte kullanıldığında da etkileyici sonuçlar ortaya koyuyor diye ekliyor Yavuzer. Herkesin yaşlanma hızı ve şekli farklı olduğu için, ilk etapta bir plastik cerrah tarafından değerlendirmeye alınmak tedavinin başarılı sonuçlar vermesi açısından önemli. Beklentileriniz, istekleriniz ve sosyal durumunuza göre uygun bir planlama sonra da artık gözünüz aydın!

reneclinic.com

NEŞTERSİZ GENÇLEŞME TEKNOLOJİSİ EMERGE LASER Resimleri
NEŞTERSİZ GENÇLEŞME TEKNOLOJİSİ EMERGE LASER_18.jpgNEŞTERSİZ GENÇLEŞME TEKNOLOJİSİ EMERGE LASER_15.jpgNEŞTERSİZ GENÇLEŞME TEKNOLOJİSİ EMERGE LASER_10.jpg

Yorum Yaz