Kısa Elbise Modelleri

Kısa elbiseler taaa 1960 lı yıllarda Mary Quant adında bir İngiliz’in mini eteği icat etmesi ile birlikte bayanların dünyasına girmiş ve o gün bu gün bir daha da çıkmamıştır. Mini dediğimiz kısa elbiseleri kullanmak öyle her baba yiğidin harcı değildir, güzel ve muntazam bacak ister ki hakkını veresiniz, kıskanç ve hayranlık dolu bakışları üzerinize çekesiniz. Moda tasarımcıları, her yıl mini eteği tekrar gündeme taşımakta ve bizler gibi onlar da bir türlü bu kısa etekten vazgeçememektedirler. Şekil olarak pek fazla değişikliğe uğratılmayan kısa etek boyları, üç aşağı beş yukarı aynı kalmakta, bayanların hep gözdesi olmakta ve öyle görünüyor ki olmaya da devam edecektir. Kısa Elbise Modelleri, yeni belirlenen çizgilerle bu yıl da tahtından indirilememiş ve moda dergilerine kapak olmaya devam etmiştir. Kısa Elbise, özellikle güzel bacaklı bayanların tercihi olarak görülmektedir.

Her renkte ve modelde dizayn edilen bu bacakları açıkta bırakan kısa elbiseler, seksapelliğin de göstergesidir. Kısa Elbise 20014 Modelleri, genç kızların mezuniyet heyecanı yaşadığı bu günler için gece kıyafeti olarak da kullanılmaktadır. Straplez ve dekolte ile de iyi yakışan kısa etekler, genç kızlar için çocuksuluktan genç kızlığa geçiş olarak da bir anlam ifade etmektedir. Kısa Elbise Modelleriyılında da gözde olan modellerdendir ve kendine ve bacaklarına güvenen bayanların tercihidir.

Bu yılın kabarık veya kloş eteklerinde mininin çokça kullanıldığını görüyoruz, genç bayanları daha da çocuklaştıran bu model elbiseler ile modernlik ve saflık at başı gitmekte, eskinin rock’n roll günleri akla gelmektedir. ElbiseModelleri, stil sahibi bayanların en çok kullandığı etek boyudur, kendi tarzını yaratmayı bilen, giydiğini yakıştıran bu bayanlar için kısa etekler vazgeçilmez durumdadır. Elbise Modelleriyılında da boyların kısalığı ile göz doldurmuş ve tercih sebebi haline gelmiştir. Kolsuz veya minik kollu kısa elbiselerle bayanlar yazın güzelliğini doya, doya yaşayacaklar ve yaz hiç bitmesin isteyeceklerdir.

Kısa Elbise Modelleri ResimleriYorum Yaz