Şahin Irmak’la Biz Bize

ŞAHİN IRMAK
“Yaklaşık bir senedir Lösev ile bir aradayız. Şimdiye kadar olan süreçte sosyal medya üzerinden elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalıştım, bireysel yardımlarım da oldu. Onlarla sosyal medya üzerinden görüşmeler yapıyoruz. Bana sosyal medya hesaplarımdan ulaşıp destek olmamı istiyorlar, ben de onlara elimden geldiğince her konuda destek oluyorum. Lösev’le olan çalışmamın yanı sıra pek çok vakıf çalışmaları içerisinde yer alıyorum ve bunun devamlılığını sağlamaya çalışıyorum. Sanatçı olarak sosyal medyayı sık kullanan ve takip edilen kişiler olduğumuz için yardım kuruluşlarında yer almak, bizi takip eden kişilere bu konuda örnek olmak gurur verici. Bence sesini duyurabilecek olan herkesin bu anlamda çalışmaların göbeğinde yer alması oldukça önemli.”

Palto, Barena, Industrie Denim. Kazak, Sarar. Pantolon J Brand, V2K Designers ğayı, doğalı, doğanın içinde olmayı, Kkle yeşilin içinde spor yapmayı çok Spor yaparken kendi yaşamıma ve başkalarının yaşamına anlam katmanın harika bir yöntemini keşfettim. Türkiye’nin ilk ve tek yardımseverlik koşu grubu Adım Adım’la tanışımdan beri iyilik peşinde koşuyorum. Bu sene ilk kez Avrasya Maratonu’nunda çdfsljpyecan verici bir proje için doğa aşkıyla koşacağım: TEMA VAKFI-Dünyayı Kurtaran Adım Projesi. Özellikle son,gûnlerde gündemde olan “Zeytinliklerin Termik Santrale Çevrilmesi” sebebi ile TEMA çok mücadele etmekte ve ben koşu aracılığıyla dikkat çekmek ve destek olmak istiyorum. Bağış topîayabilmenin yanı sıra farkındalığın HPIsı ve empati kurmak, sorunun Kümüne büyük katkıda bulunuyor. Genç bir grupla beraber ilk maratonumuzu Nisan Kında Paris’te koşacağız ve önümüzdeki ayda yardımseverlik koşuları yapmak içli çalışmalara başladık. Tanınırlığımı başkalarına da faydalı olabilecek alanlara yönlendirebilmek, daha geniş kitlelere ulaşabmyor olmak kendimi daha güçlü hissetmemi sağlıyor.”

“Bu çalışmadan menajerim vasıtasıyla haberdar oldum. Önce bir fotoğraf çekimi yaptık sonra da bu fotoğrafların bir sergisi ve kampanyanın tanıtımı amaçlı lansman toplantımız oldu. Alo 183, Hayat Kurtarır/Kadına Şiddete Son kampanyasında amaç şiddete uğrayan kadınları şiddete uğradıklar» zaman ne yapmaları gerektiğiyle ilgili bilgilendirmek ve dikkatlerini çekmekti. Pek çok insan nasıl, ki ambulansı aramaları gerektiği zaman hangi numarayı çevireceklerini biliyorsa artık bir kadın şiddete uğradığı zaman 183’ü araması gerektiğininde bilincinde. Yaptığımız çalışmayla farkındalık sağladığımıza inanıyorum ancak yine de Alo 183’ün görünürlüğüyle ilgili devamlı bir çalışma yapmanın faydalı olacağı kesin.”
Gömlek, Ralph Lauren, Indsutrie Denim. Pantolon, Levi’s. Kolye, Kısmet by Milka. Yüzükler, Mon Reve.

“TEGV’i seneler evvel iyi bir Beşiktaş taraftarı olarak Şifo Mehmet’in jübilesinde tüm gelirim bu vakıfa bağışlamasıyla tanıdım. Bir genç olarak merak edip araştırdım ve vakfın çocuklara, yeni nesile vermek istediği yardımı ve emeği tüm kalbimle destekleme kararı verdim. O günden sonra ama küçük ama büyük elimden geldiğince vakfın bağış yolları aracılığıyla katkıda bulunmaya gayret ettim. Böylesi vakıflara yardım etmek açıkçası yaşlı bir teyzenin karşıdan karşıya geçmesine yardım etmek kadar basit. Unutmamalı ki basit nefistir. Göz önünde bir isim olmanın çok ötesinde, çağdaş ve medeni insanlar olarak birlikte yaşamanın ve karşılık beklemeden yardımlaşmanın tarifini ailevi bir haz olarak özetleyebilirim.”
Gömlek ve yelek, Vakko.

Şahin Irmak kimdir, Şahin Irmak hayatı Forumdaş

sahin-irmak-guzelden-anliyor-4285671_8299_o.jpg

Şahin Irmak Kimdir – Dolap Adam

şahin ırmak biyografi, şahin ırmak kimdir, şahin ırmak nereli …

TrendSaç – Şahin Irmak’ın Saç Modelleri

Şahin Irmak Fc (@fcsahinirmak) Twitter

Şahin Irmak (@sahinirmak) Twitter

şahin ırmak #90305 – uludağ sözlük galeri

Ünlü isimler Instagram’da bu fotoğrafları paylaştı 14 – Milliyet …

10-40-b4y2veo82ebovnazmxkazgosn.jpg

Şahin Irmak 7 EnSonFragman

130970 / sahin irmak / sahin irmak fotoğrafları / sahin irmak …

Şahin Irmak Resimleri Sevdamasali.org

şahin ırmak #90318 – uludağ sözlük galeri

Şahin IRMAK – idealsayfam – Blogcu.com

Yorum Yaz