Günlük Elbise Modelleri

Soğuk havalarda çok fazla tercih edilmeyen günlük elbiseler bahar ve yaz mevsiminin gelişi ile birlikte gardıroplardan yavaş yavaş dışarı çıkacaktır. Günlük elbise modelleri ile 2014 yeni koleksiyonlardaki elbise tasarımları ile  hem rahatlığınız hem de şıklığınızı pekiştirecek elbise modellerini bir arada bulabilmeniz mümkün. Bir çok markanın ilkbahar-yaz koleksiyonları tanıtıldı. Günlük giyiminizde yaratıcı kombinlerinizin bir parçası olan elbiseler, bu sezon rahat görünümlü ve salaş tasarımlar ile karşımıza çıkıyor.  günlük elbise modeli tasarımında olan desenli ve rahat görünümü olan elbise  modeli hafif bir kumaşın kullanıldığı belden büzgülü bu elbise günlük stilinize renk katacaktır. Genellikle cepli elbiselere pek alışkın olmasak da; bu elbise ile oldukça şık görünümler yakalayabilirsiniz. . Dantelli işlemesi ve rahat görüntüsü ile hem genç hem de temiz bir görünüm sunuyor. Beyaz elbiselerden hoşlanıyorsanız bu tasarımı da gardırobunuza eklemenizi tavsiye ediyoruz.

Mango markasında gördüğümüz günlük elbise modeli olan asimetrik kesimi ve fırfırlı görünümü ile rahat bir izlenim sunuyor. Desenli şifon ile oldukça trend bir akış yakalanmış. Günlük giyiminizde tarzınızı konuşturabileceğiniz bu elbiseyi de şiddetle tavsiye ediyoruz. Şifon elbise modelleri sadece abiyelerde değil, günlük elbise ve gömlek modellerinde de kullanılmaya başlandı. Şifonların hayatımızda artık büyük yer kapladığı  kesin diyebiliriz.  Şifon elbise modellerinde canlı renkler sıklıkla kullanılıyor. Bu anlamda morlardan, pembelere, beyazdan siyaha, maviden yeşile pek çok ren ve tonları şifon elbise modeli için tercih edilebiliyor. Bunun yanı sıra ceketli ya da dekolteli kesimler de modeli ilgi çeken bir kıyafete çevirebiliyor.

Kapalı ya da açık pek çok bayan artık günlük kıyafetlerinde şifon elbiseler kullanabiliyor. Belki yaz aylarında daha sık ama son derece de şık. Şifon elbise modellerini tasarlanırken genellikle şal desenler ya da astarlı modeller kullanılıyor. Bu nedenle de ne kadar sade bir şifon elbise arasınız da aslında biraz gösterişli oluyor. Şifon elbise modellerini günlük kıyafetin olarak kullanmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeyiniz  çünkü bu yıl çok moda!

Günlük Elbise Modelleri ResimleriYorum Yaz