Gece Elbiselerinde Yeni Trendler

gece elbise modelleri olarak işlemeli tasarım yerine daha çok modelin özelliği öne çıkacaktır. Dekolteler elbette bu sezonda da yer alsa da her zaman bir ölçü vardır. uzun gece elbiseleri arasında sırt kısımdaki dekolte bölgesinde danteller oldukça yoğun bir şekilde yerini almaktadır..Gece elbiselerimodelleri bordo ve zümrüt renklerinin çok fazla bir arada kullanıldığı bir uyum beklenmektedir. Gece elbise modellerirenklerin birbiri ile çok fazla karıştığı bir sezon sizi bekliyor. Kombin yapılırken renk uyumu kadar parçaların dikkatli olarak bir araya gelmesi de önem taşıyor. Gece elbiselerinde dekolte severler bu yıl yırtmaçlar size yetecektir. Uzun gece elbiselerisezonunda yerlere kadar uzanan etekler ve tek tarafı yırtmaçlı siyah, bordo gibi koyu renkler geliyor.

şifon gece elbiseleri olarak her tarafı pili şeklinde yapılan tasarımlar hakimiyet kazanmaktadır. Bunun yanı sırasezonunda bordo renk ve beyaz ön plana çıkıyor. Gece elbiselerisezonunda son derece farklı ve zıt renklerin yan yana gelmesi daha da çok görülecektir. zıt renk gece elbiseler turuncu ile yeşil, kırmızı ile mavi gibi renkler karşınıza çıkıyor. Kırmızı ve yeşil gibi zıtlıklar tarz sahibi olan kişilerin anında dikkatini çekecektir. Kısa gece elbiselerisezonunda bele kadar tam oturan ve sonrasında volanlı etek kısımları gelecektir. elbise gece model arasında dantel, tül gibi detayların çok olduğu bir elbisede elbette biraz daha sade takıları tercih etmelisiniz. Beyazgece elbise model tercih edildiğinde bordo ve siyah renklerdeki makyajlar podyumları ayağa kaldıracaktır.

Gece elbise fiyatları elbette modele ve kullanılan malzemeye göre değişse bile daima insanların bütçesine uygun olacaktır. gece elbise fiyatları birçok kadının dünyasını hareketlendirerek tek modelden daha çok almalarını sağlayacaktır.sezonunda kahverengi ile bordonun koyulukları sıkça yer alacaktır. gece elbise resimleri arasından kendi tarzınıza ve kullanacağınız ortama göre model bulabilirsiniz. Gece elbise resimleriyılında şifon, tül, dantel yine olmazsa olmazların arasında yerini daima korumaktadır.sezonu kesinlikle hareketli ve canlı bir yıl haline gelecektir.

da53a6ef-8aaa-4301-960e-ebcab1fd2c12 eae2839f-2f6c-4602-be93-34991d1fcd02 Gece Elbiselerinde Yeni Trendler-1 Gece Elbiselerinde Yeni Trendler-2 Gece Elbiselerinde Yeni Trendler-3 Gece Elbiselerinde Yeni Trendler-4 Gece Elbiselerinde Yeni Trendler-5 Gece Elbiselerinde Yeni Trendler-6 Gece Elbiselerinde Yeni Trendler-7 Gece Elbiselerinde Yeni Trendler-8 Gece Elbiselerinde Yeni Trendler-9 Gece Elbiselerinde Yeni Trendler-10 Gece Elbiselerinde Yeni Trendler-11 Gece Elbiselerinde Yeni Trendler-12 Gece Elbiselerinde Yeni Trendler-13 Gece Elbiselerinde Yeni Trendler-14 Gece Elbiselerinde Yeni Trendler-15 Gece Elbiselerinde Yeni Trendler-16 Gece Elbiselerinde Yeni Trendler-17 Gece Elbiselerinde Yeni Trendler-18 Gece Elbiselerinde Yeni Trendler-19 Gece Elbiselerinde Yeni Trendler-20 Gece Elbiselerinde Yeni Trendler-21 Gece Elbiselerinde Yeni Trendler-22 Gece Elbiselerinde Yeni Trendler-23 Gece Elbiselerinde Yeni Trendler-24

 

 

Yorum Yaz