Maksi elbise ve etek kombinleri

 Mksi elbise ve etek kombinleri; rhtlığın düşkün her kdın için vzgeçilmez olmyı her sezon bşrmıştır. Mksi elbise ve etekler; her rengi rhtlıkl tşıybilen bynlr için oldukç uygundur. Çünkü bu trz elbise etekler de tek renk kullnmk şıklık dın birz sde ve bsit bir görüntü orty koyuyor. Fkt krıştırılmış renkler ve desenler için ynı şeyi söylemek mümkün değil. Mvi ile birleştirilmiş yeşiller, siyh ile tmmlnmış bordolrın ynınd; desenler rcılığı ile de frklı renkler hep bir ry getirilmeye çlışılmış. Etek ve mksi elbise kombinlerini yprken dikkt etmemiz gereken ilk husus hngi renklerin bize en çok ykıştığıdır. Siyhı tşıybilen her kdın mksi elbise de mviyi de tercih edebilir ve her tonundn fydlnbilir.

Mksi elbise modelleri ve etekler; kıs boylu hnımlr için de çeşitli hileler içeriyor. Uzun elbise ve etek seçimleri ile bck boyumuzu uzun gösterebilir, kilomuzu desenlerin rsınd kybedebiliriz. Etekler ve mksi elbiseler; yz ylrınd converse ile tmmlnınc orty çıkn şık ve spor görüntü, det rhtlığın ve şıklığın simgesi hlini lıyor. Bir mksi elbise ile kot ceket giymek de kusursuz tmmlyıcı örneklerinden biri olrk krşımız çıkıyor. Elbisenin rengi her ne olurs olsun kot ceket on müthiş bir uyum sğlycktır.

Eteklerde ypılbilecek kombinler ise çift prçlı olduğu için dh zordur. Eteğin duruşu; drlığı, genişliği üst kombin için oldukç önemli yrıntılrdır. Am kıs yolu şudur ki; dr bir lt kombin ile tmmlnck üst kombinin bol; bol bir lt kombin ile tmmlnck üst kombinin dr olmsınd fyd vrdır. Mesel kırmızı bir klem etekler tercih edilebilecek üst kombin siyh dr kesim bir gömlek olbilir fkt siyh dr kesim bir body olmz. Bu hem iki dr kombini birleştirdiğimiz için görüntüyü boğr. Hem de rht etmemizi engeller. Eteklerin ltın tercih edilebilecek ykkbılr ise; bşk ince topuklulr olmk üzere; prtmn topuklu d olbilir Rhtlığı seçen hnımlr ise; bbet trzı ykkbılr seçebilirler m ort topuk kullnmk ht olcktır. Elbise mksi modeller ve etekler düzgün kombin ile şıklığın en doğru seçimi olcktır.

[gllery ids="47418,47419,47420,47421,47422,47423,47424,47425,47426,47427,47428,47429"]

Yorum Yaz