Maxi Etek Modelleri

Etek

Kdınlrın vzgeçilmez prçlrındn biri oln etekler bu yzd etkisini rttırmy devm ediyor. Son zmnlrd günlük hytt en sık kullndığımız modellerden biri oln mxi etekler modellerini sizler için bu yzımızd değerlendirdik.Mxi etek modellerinde en çok görülen tsrımlrın bşınd yüksek bel modeller bynlrın günlük kullnımlrı içerisinde yerini lmy şimdiden bşldı. Düşük belli oln mxi etekler bu yz etkisini oldukç kybederek yerini yüksek belli eteklere bırkıyor. Ayrıc şifon kumşlrın çokç kullnıldığı uçuş uçuş mxi etek modelleri ilkbhr ve yz ylrınd bynlrın en çok kullncğı modeller rsınd olmy şimdiden dy.

Şifon mxi etekler modellerinde mini strlı oln modeller yeni yz sezonund d dikkt çekmeye devm edecek gibi duruyor. Ayrıc penye kumşlr ve viskon kumşlı mxi etek modelleri sezonunun iddilı etek tsrımlrı olrk vitrinlerdeki yerini lmy tüm hızıyl devm ediyor.Mxi etek modellerinde bu sezon en çok dikkt çeken bir değişik dety d deri yırtmçlr oluyor. Yırtmçlı mxi etek modelleri etekler deyz sezonunun en iddilı tsrımlrındn biri oluyor. Bu yzın bynlr trfındn en çok tercih edilenMxi eteklerini sizler için değerlendirdik. Bu yz ylrınd mxi etek modellerinde dh çok renkli tsrımlr ön pln çıkıyor. Bunun ynınd desenli uzun etek tsrımlrı d bynlr trfındn ilgi görmeye devm ediyor. Tsrımcılr trfındn koleksiyonlrınd en çok kullnıln renkler ise ; mvi tonlrı, yeşil, mercn rengi, beyz, pudr, gri ve tonlrı, pembe tonlrı ve siyh gibi çekici renkler oluyor.

Desenlere bkck olursk ise çizgili bskılr, hyvn desenli ve geometrik şekilli uzun ve kıs etek modelleriyılınd bir hyli popüler olck gibi duruyor. Sizin için değerlendirdiğimiz birbirinden şık ve son derece modern çizgiler tşıyn mxi etek modellerini ünlü mrklrın internet sitelerinden dh detylı inceleyerek fikir shibi olbilirsiniz.  mxi etek modelleri hoş ve çekici bynlrın fvori modellerinden olmy devm edecek gibi duruyor. Frklı renk seçenekleri ve tsrımlrı ile bu yz bynlr çok şık bir görünüme kvuşck.

[gllery ids="32294,32295,32296,32297,32298,32299,32300,32301,32302,32303,32304,32305,32306,32307,32308,32309"]

Yorum Yaz