Panço modelleri

Şal modelleri kadar bayanlar tarafından ilgi gören tasarımlardan olan panço modelleri tasarımları, markaların ilgi çekici tasarımlarıyla butikleri renklendiriyor. Birçok bayan bu tasarımları çok sık bulamadığını söylese de, ben görselleriyle beraber en trend panço tasarımlarını seçmeye çalıştım. panço modelleri koleksiyonlarını incelerken, yabancı kaynaklı sitelerden bulduğum kızıl derili tasarımları en çok hoşuma gidenlerden oldu. Keşke bu konuyu daha öncesinde sizlere gösterebilseydim. Çünkü kış modası için çok şık panço modelleri ile karşılaştım. En azından günlük giyimde farklılık arayan bayanlar için şık olduğunu söyleyebilirim. Kahverengi, kırmızı kızıl derili tasarımları oldukça ilgi çekici görünüyor. Leopar desenli modeller andıran bu tasarımlardan bahsediyor olacağım. Ama öncesinde sizler için tercih edebileceğiniz panço butiklerinden bahsedeyim.

Tasarım ve model olarak az önce söylediğim gibi kızıl derili modasını yansıtan butikler yok. Bunun yanında ilgiyle karşılanan tek renk püsküllü tasarımlar da ön planda. Kış modası için özellikle bu butikler çok fazla ilgi gördü. Ünlü markaların tasarımlarında ideal olan çok fazla butik var. Tasarımları görünce bu panço modelleri tariflerini almak isteyeceksiniz. Yemek tarifi gibi oldu ama aslında söylemek istediğim panço örnekleridir. Örnekleri öğrenmek isteyen bayan çok oluyor. Orta yaşlı bayanlar bu modelleri kendileri dahi dikebiliyorlar. Neyse konuyu dağıtmadan modellerden kısaca söz etmeye devam edelim. O kadar panço modeli var ki, hangisini seçeceğinize çoğu zaman karar veremiyorsunuz. Beyaz tonlarıyla oluşturulan örgü modeller, son derece ilgi çekici görünüyor. Seçiminizi yaparken bu tasarımları da göz önünde bulundurabilir, modelleri inceleyebilirsiniz. Bunun yanında uzun siyah panço modelleri de püskülleriyle beraber birçok bayanın günlük giyim ve özel gecelerini süslemiş durumda. Aynı şekilde desenli ve siyah renk tonlarıyla oluşturulan panço koleksiyonları da çok şık.

Modelleri tek tek anlatmaktansa doğru olan tasarımı sizin seçmeniz son derece önemlidir. Giyeceğiniz elbise yada bluz tasarımının üzerine doğru olan tercihlere ancak siz karar verebilirsiniz. Her sezon markaların reyonlarında sıkça görünen bu butikler, ilgi çekici koleksiyonlarıyla bayanlara ah dedirtiyor. Tek tek marka butiklerini saymaya gerek yok. Ben ideal olan panço modelleri tasarımlarını sizlere resimlerle sunmaya çalıştım. Umuyorum sizler de bu görselleri beğenirsiniz.

Panço modelleri ResimleriYorum Yaz