Uzun Kollu Abiye Elbise Modelleri

Sonbahar ve kış aylarında olan düğün , nişan , davetler ve özel organizyonlar da giymek için tercihiniz uzun kollu abiye elbiseler olmalıdır. Abiye kıyafetlerde genellikle mevsimsel  çok kalın kumaşlar tercih edilmez ancak kış ayları için uzun kollu abiye elbiseler hem anlamlı hem de uygun olacaktır. Uzun kollu abiye elbiseler en az kısa kollu abiye elbiseler kadar belki de daha da şık tasarlanırlar. Mesela kolları dantelli uzun kollu abiye elbiseler ya da kolları tül abiye elbiseler aslında kışlık abiye elbiseler oldukça şık ve asil görünmektedirler. Zaman zaman sırt dekolteli  ve yırtmaç detaylarla  uzun kollu abiye elbiseler dikkat çekici tasarımlarıyla sizi çok çekici ve cazip gösterecektir. Katıldığınız davetlerde çok beğenileceksiniz ve dikkatleri çekeceksiniz. Uzun kollu abiye elbise modelleri hem yaz aylarında hem de kış aylarının vazgeçilmez modelidir diyebiliriz ve bayanlarımız tarafından  çok fazla  tercih edilmektedir.

Markaların butik reyonlarında uzun kollu abiye elbise modellerini yakından inceleyebilirsiniz markaların müthiş tasarımlara sahip koleksiyonlarını görünce çok beğeneceksiniz. Markaların butiklerine baktığımız zaman tek renk uzun kollu abiye elbise modellerin ön planda olduğunu görmekteyiz. Kırmızı, sarı, mavi ve bu renklerin tonlarından oluşan tasarımlar müthiş  ve şık görünüyor. Çoğu tasarım kısa etek boyu ile oluştururken, çoğu tasarımda diz üstü modellerle hazırlanmış.

Uzun kollu abiye elbise modelleri arasında mini diyebilceğimiz modellerde sıklıkla karşımıza çıkıyor.Marka seçiminde de hazırlıklı olmak adına ünlü alışveriş sitelerine de  göz atabilirsiniz. Unutmamız gereken önemli bir husus da uzun kolluabiye elbise giydiğimiz zaman altına giyeceğimiz ayakkabımız mutlaka yüksek topuklu bir model olmalıdır. Uzun kollu abiye modellerin de bu sezonun modası olan salaş uzun kollu abiye elbise modellerini de görmekteyiz. Ayrıca bizim de çok beğendiğimiz bir model olan uzun kollu abiye elbise kuyruklu modeli bayanlarımız çok asil ve şık gösteriyor eğer vücut hatlarımıza güveniyorsak bu tasarımda uzun kollu abiye elbise modelini mutlaka denemeliyiz.

Yeni sezon şık ve modern uzun kollu abiye modelleri burada: uzun kollu abiye modelleri 

uzun-kollu-abiye-elbise-modelleri (1) uzun-kollu-abiye-elbise-modelleri (2) uzun-kollu-abiye-elbise-modelleri (3) uzun-kollu-abiye-elbise-modelleri (4) uzun-kollu-abiye-elbise-modelleri (5) uzun-kollu-abiye-elbise-modelleri (6) uzun-kollu-abiye-elbise-modelleri (7) uzun-kollu-abiye-elbise-modelleri (8) uzun-kollu-abiye-elbise-modelleri (9) uzun-kollu-abiye-elbise-modelleri (10)

Yorum Yaz