Uzun Kollu Abiye Elbise Modelleri

Abiye

Sonbhr ve kış ylrınd oln düğün , nişn , dvetler ve özel orgnizyonlr d giymek için tercihiniz uzun kollu biye elbiseler olmlıdır. Abiye kıyfetlerde genellikle mevsimsel  çok klın kumşlr tercih edilmez nck kış ylrı için uzun kollu biye elbiseler hem nlmlı hem de uygun olcktır. Uzun kollu biye elbiseler en z kıs kollu biye elbiseler kdr belki de dh d şık tsrlnırlr. Mesel kollrı dntelli uzun kollu biye elbiseler y d kollrı tül biye elbiseler slınd kışlık biye elbiseler oldukç şık ve sil görünmektedirler. Zmn zmn sırt dekolteli  ve yırtmç detylrl  uzun kollu biye elbiseler dikkt çekici tsrımlrıyl sizi çok çekici ve czip gösterecektir. Ktıldığınız dvetlerde çok beğenileceksiniz ve dikktleri çekeceksiniz. Uzun kollu biye elbise modelleri hem yz ylrınd hem de kış ylrının vzgeçilmez modelidir diyebiliriz ve bynlrımız trfındn  çok fzl  tercih edilmektedir.

Mrklrın butik reyonlrınd uzun kollu biye elbise modellerini ykındn inceleyebilirsiniz mrklrın müthiş tsrımlr ship koleksiyonlrını görünce çok beğeneceksiniz. Mrklrın butiklerine bktığımız zmn tek renk uzun kollu biye elbise modellerin ön plnd olduğunu görmekteyiz. Kırmızı, srı, mvi ve bu renklerin tonlrındn oluşn tsrımlr müthiş  ve şık görünüyor. Çoğu tsrım kıs etek boyu ile oluştururken, çoğu tsrımd diz üstü modellerle hzırlnmış.

Uzun kollu biye elbise modelleri rsınd mini diyebilceğimiz modellerde sıklıkl krşımız çıkıyor.Mrk seçiminde de hzırlıklı olmk dın ünlü lışveriş sitelerine de  göz tbilirsiniz. Unutmmız gereken önemli bir husus d uzun kollubiye elbise giydiğimiz zmn ltın giyeceğimiz ykkbımız mutlk yüksek topuklu bir model olmlıdır. Uzun kollu biye modellerin de bu sezonun modsı oln slş uzun kollu biye elbise modellerini de görmekteyiz. Ayrıc bizim de çok beğendiğimiz bir model oln uzun kollu biye elbise kuyruklu modeli bynlrımız çok sil ve şık gösteriyor eğer vücut htlrımız güveniyorsk bu tsrımd uzun kollu biye elbise modelini mutlk denemeliyiz.

Yeni sezon şık ve modern uzun kollu biye modelleri burd: < href="uzun-kollu-biye-modelleri/" trget="_blnk">uzun kollu biye modelleri 

< href="http://www.3kmod.com/elbise/biye/uzun-kollu-biye-elbise-modelleri-2014/ttchment/uzun-kollu-biye-elbise-modelleri-1" rel="ttchment wp-tt-22136"> < href="http://www.3kmod.com/elbise/biye/uzun-kollu-biye-elbise-modelleri-2014/ttchment/uzun-kollu-biye-elbise-modelleri-2" rel="ttchment wp-tt-22137"> < href="http://www.3kmod.com/elbise/biye/uzun-kollu-biye-elbise-modelleri-2014/ttchment/uzun-kollu-biye-elbise-modelleri-3" rel="ttchment wp-tt-22138"> < href="http://www.3kmod.com/elbise/biye/uzun-kollu-biye-elbise-modelleri-2014/ttchment/uzun-kollu-biye-elbise-modelleri-4" rel="ttchment wp-tt-22139"> < href="http://www.3kmod.com/elbise/biye/uzun-kollu-biye-elbise-modelleri-2014/ttchment/uzun-kollu-biye-elbise-modelleri-5" rel="ttchment wp-tt-22140"> < href="http://www.3kmod.com/elbise/biye/uzun-kollu-biye-elbise-modelleri-2014/ttchment/uzun-kollu-biye-elbise-modelleri-6" rel="ttchment wp-tt-22141"> < href="http://www.3kmod.com/elbise/biye/uzun-kollu-biye-elbise-modelleri-2014/ttchment/uzun-kollu-biye-elbise-modelleri-7" rel="ttchment wp-tt-22142"> < href="http://www.3kmod.com/elbise/biye/uzun-kollu-biye-elbise-modelleri-2014/ttchment/uzun-kollu-biye-elbise-modelleri-8" rel="ttchment wp-tt-22143"> < href="http://www.3kmod.com/elbise/biye/uzun-kollu-biye-elbise-modelleri-2014/ttchment/uzun-kollu-biye-elbise-modelleri-9" rel="ttchment wp-tt-22144"> < href="http://www.3kmod.com/elbise/biye/uzun-kollu-biye-elbise-modelleri-2014/ttchment/uzun-kollu-biye-elbise-modelleri-10" rel="ttchment wp-tt-22145">

Yorum Yaz