Mercedes Benz İlkbahar Yaz Özlem Erkan Defilesi

Geçtiğimi hafta moda severleri ve modacıları bir araya getiren Mercedes benz ilkbahar yaz Özlem Erkan defilesi yılının en önemli parçalarını tanıttı. Bu özel kreasyonda daha çok soft renklerin hakim olduğunu göreceksiniz. Modacının özenle hazırlamış olduğu bu nadide kreasyonun tüm parçaları oldukça zarif. mercedes benz ilkbahar yaz özlem erkan defilesi ile ilgili tüm detayları sunacağımız yazımızda kreasyonun çizgilerinden de bahsedeceğiz.

Genellikle klasik çizgileri kullanan özlem erkan tüm defilelerinden sonra moda severler üzerinde büyülü bir etki bırakıyor. ilkbahar yaz özlem erkan defilesi mercedes benz moda haftası açısından da büyük bir önem taşıyor. Koleksiyonu büyük bir dikkatle incelediğimizde siyah beyaz renklerin yumuşak geçişlerine tanık oluyoruz. Dama desenli modelleri oldukça sık kullanan özlem erkan defilesiilkbahar yaz mercedes benz günlerinde de siyah beyazı sıklıkla kullanmış. Mini elbiselerle süslenen koleksiyonda uzun kuyruk detaylı büyüleyen modeller de bir o kadar fazla.

Mint yeşilini çok sık kullanan özlem erkan defilesi mercedes benz ilkbahar yaz defilesinde ünlü mankenler bu şık tasarımları özenle taşıdılar. Transparan modellere ağırlık verildiği de gözlerden kaçmıyor elbette. Mercedes benz ilkbahar yaz özlem erkan defilesi denilince de moda severlerin aklına belli başlı klasik modeller gelmişti. Ancak defileyi izlediklerinde daha etkileyici modellerle karşılaştılar. Bu yılın bir diğer dikkat çeken detayı ise iplerden halat şeklinde hazırlanan ince kemerler oldu. Bu ince detaylar özlem erkan defilesi ilkbahar yazmercedes benz etkinliğinde geleneksel çizgilerin de baş gösterdiğinin kanıtı oluyor. Gelenekselliği ön planda tutan modacının bir o kadar da modern çizgileri harmanlamış.

Mercedes benz ilkbahar yaz özlem erkan defilesi sezonu boyunca kendini kabul ettirecek yoğun renklerden oluşmuş bir kreasyon olmuş. Sevilen renk ve çizgileri bir araya getirerek şıklığınıza imza atmayı hedefleyen özlem erkan mercedes benz ilkbahar yaz defilesi ile ilk ismini ilk sıralara taşıdı. Her bir parçasıyla tarzını ortaya koyan modacının yeni sezon tasarımları yeni yıla damgasını vuracak. Mercedes benz ilkbahar yaz özlem erkan defilesi için oldukça önemli ve belirleyici bir defile oldu.

Mercedes Benz İlkbahar Yaz Özlem Erkan Defilesi ResimleriYorum Yaz