Gece kıyafeti modelleri

Özel gecelerde ayrıcalıklı gece kıyafeti modellerini arayan bayanlar, markaların mağazalarını talan etmeye devam ediyor. Renkli tasarımlar ayrıcalıklı olan her renkle marka reyonları dolu dolu bir hal almış. Lacivert parlak gece kıyafeti modellerinden, siyah ve düz tasarımlara kadar aradığınız her renk, marka reyonlarında hazırlanmış durumda. Bunun yanında iddialı modelleriyle ilgi gören, abiye elbise tasarımını andıran gece kıyafetleri de son derece iddialı. Bu yazıda biraz bu tasarımlardan, biraz da ilgi gören diğer butiklerden bahsediyor olacağım. Özellikle giyilebilecek kombin modelleri sizlere hazırladım. Sadece Türkiye’de bulunan mağazaları değil, diğer ülkelerin ilgi çekici gece kıyafeti modelleri ve tasarımlarını da bu yazıda sizlere kaliteli resimlerle beraber sunuyoruz.

Şimdi biraz geçmişten günümüze kadar tercih edilmiş, tasarımlara bir göz atalım. Modanın getirileri üzerine hemen her sezon renkli reyonlar ile karşılaştık. Bayan reyonlarının her sezon iddialı olduğu bu görsellerde, parlak modeller geçtiğimiz sezondan bu yana en çok seçilenlerden oldu. Dantelli ve mavi renk tonlarıyla oluşturulan tasarımlar da kıyafet modelleri arasında en çok tercih edilenlerden. O kadar fazla tasarım var ki, sizlere bu tasarımları tek tek anlatamam. Bu yüzden seçiminizi kolaylaştıracak birkaç tavsiyede bulunmak istiyorum. 

Gece kıyafetleri seçimleri özenle yapılması gereken seçimlerdendir. Bu sebeple doğru olan tasarımları kendi modanıza uygun bir şekilde kombin etmelisiniz. Mesela mavi renk tonlarıyla oluşturulmuş bir elbise seçimi yaptınız. Bu tasarımın altına tercih edeceğiniz ayakkabı da kıyafetiniz ile uyumlu olmalıdır. Mavinin altına beyaz renk tonlarında tercih edebileceğiniz platform topuklu bir modeli tercih edebilirsiniz. Aldığınız gece kıyafeti tasarımınız ile uyumlu olabilir. Aynı şekilde uyum sağlamak istiyorsanız, çanta seçimlerinizde de doğru kararı vermelisiniz. Kombin tasarımları incelediğiniz zaman, çanta gibi aksesuarın kombin oluşturmada önemli bir payının olduğunu biliyoruz değil mi? Sadece çanta da değil, kombin tasarım denildiği zaman en önemli detayları dahi dikkate almanızı öneririm. Aynı şekilde gece kıyafeti modelleri arasından da detayları dikkate alarak seçim yapmaya özen gösterin.

Her yazıda birkaç markadan sürekli bahsediyorum. Ancak bu markalar tasarım yönünden ve şık kıyafet modelleri açısından son derece iddialı butiklerle ilgi çekiyorlar. Adil Işık, Mango, Zara, Bershka markalarının gece kıyafetlerini inceleyebilir, uygun kampanyalardan dahi yararlanabilirsiniz. Gelin şimdi hep beraber şöyle bir modellere göz gezdirelim. Bakalım tasarımları sizler de beğenecek misiniz?

Gece kıyafeti modelleri ResimleriYorum Yaz