Tesettür elbise modelleri

Bu senenin modası elbise modelleri tesettür giyimi de etkiledi. Tesettürlü hanımların pantolonlardan çok daha fazla tercih ettiği tesettür elbise modelleri yılında modaya uygun renk ve desen seçenekleri ile birlikte tesettür giyim mağazaları ve diğer bir çok mağaza da yerini almaya başladı bile.

Tesettür elbiselerin en önemli noktası şık duruş sağlarken vücut hatlarını olabildiğinde gizleyebilmesi. Hanımlar içlerinde kendilerini hem rahat hissettikleri hem de göze hoş görünebilecekleri tesettürlü elbiseleri almayı tercih ediyor.

Klasik, modern ve spor çizgilere sahip bir çok tesettür elbise modeli bu yılın tesettür giyiminde yer alıyor. Hem de modaya uygunluğu ile bu modeller dikkat çekiyor.

Hem tesettür giyim modasına uygun olmak, hem de stil sahibi görünmek isteyen tesettürlü hanımlar için bir çok tesettür giyim markası yeni tasarımlar yaratmış. Çift renkli elbise modası tesettür giyimde de karşımıza çıkıyor. Etek kısmı düz bir renk olan bu elbiselerin üst kısmında farklı bir renk kullanıldığı gibi, birden çok renk ile modern tasarımlar bulmanızda mümkün.

En şık tesettür elbise modelleri arasında da yine kemerli elbise modellerini görebilirsiniz. İnce kemerler ile bel kısmında şık bir görüntü yakalanan elbiseler özellikle düz renk elbiseleri hareketlendiriyor.

tesettür elbise modelleri arasında kol ve yaka detayları da farklı ve şık görüntüler sergilemenize yardımcı olabilir. Bebe yaka tesettür elbiseler veya geniş büzgülü kollara sahip tesettür elbiseleri özel günlerinizde de giyebilirsiniz.

Renkler ise oldukça sıcak. Koyu renkler olduğu kadar canlı renklerinde kullanıldığı yeni sezon tesettür elbiseler sizi daha modern ve alımlı gösterebilir.

Ve yine dantel detaylı abiye tarzı elbiseler de tesettür elbiseler arasında bulabileceğiniz diğer modellerden bir tanesi. Düz renklerin üzerinde parça parça uygulanan danteller ile daha havalı bir görüntü yakalayıp yine bu elbiseleri de özel günleriniz de tercih edebilirsiniz.

Bu senenin en güzel tasarımlarını bulabileceğiniz tesettür elbise markaları arasında Armine, Kayra markaları yer alıyor. Yeni sezonlarını görücüye çıkaran bu markalar da zevkinize hitap eden bir kaç model mutlaka olmalı.

Tesettür elbise modelleri ResimleriYorumlar

  1. Burcu 01 Eylül 2016

Yorum Yaz