Tesettür elbise modelleri

Bu senenin modsı elbise modelleri tesettür giyimi de etkiledi. Tesettürlü hnımlrın pntolonlrdn çok dh fzl tercih ettiği tesettür elbise modelleri yılınd mody uygun renk ve desen seçenekleri ile birlikte tesettür giyim mğzlrı ve diğer bir çok mğz d yerini lmy bşldı bile.

Tesettür elbiselerin en önemli noktsı şık duruş sğlrken vücut htlrını olbildiğinde gizleyebilmesi. Hnımlr içlerinde kendilerini hem rht hissettikleri hem de göze hoş görünebilecekleri tesettürlü elbiseleri lmyı tercih ediyor.

Klsik, modern ve spor çizgilere ship bir çok tesettür elbise modeli bu yılın tesettür giyiminde yer lıyor. Hem de mody uygunluğu ile bu modeller dikkt çekiyor.

Hem tesettür giyim modsın uygun olmk, hem de stil shibi görünmek isteyen tesettürlü hnımlr için bir çok tesettür giyim mrksı yeni tsrımlr yrtmış. Çift renkli elbise modsı tesettür giyimde de krşımız çıkıyor. Etek kısmı düz bir renk oln bu elbiselerin üst kısmınd frklı bir renk kullnıldığı gibi, birden çok renk ile modern tsrımlr bulmnızd mümkün.

En şık tesettür elbise modelleri rsınd d yine kemerli elbise modellerini görebilirsiniz. İnce kemerler ile bel kısmınd şık bir görüntü yklnn elbiseler özellikle düz renk elbiseleri hreketlendiriyor.

tesettür elbise modelleri rsınd kol ve yk detylrı d frklı ve şık görüntüler sergilemenize yrdımcı olbilir. Bebe yk tesettür elbiseler vey geniş büzgülü kollr ship tesettür elbiseleri özel günlerinizde de giyebilirsiniz.

Renkler ise oldukç sıck. Koyu renkler olduğu kdr cnlı renklerinde kullnıldığı yeni sezon tesettür elbiseler sizi dh modern ve lımlı gösterebilir.

Ve yine dntel detylı biye trzı elbiseler de tesettür elbiseler rsınd bulbileceğiniz diğer modellerden bir tnesi. Düz renklerin üzerinde prç prç uygulnn dnteller ile dh hvlı bir görüntü yklyıp yine bu elbiseleri de özel günleriniz de tercih edebilirsiniz.

Bu senenin en güzel tsrımlrını bulbileceğiniz tesettür elbise mrklrı rsınd Armine, Kyr mrklrı yer lıyor. Yeni sezonlrını görücüye çıkrn bu mrklr d zevkinize hitp eden bir kç model mutlk olmlı.

[gllery columns="2" ids="9959,9960,9961,9962,9963,9964,9965,9966,9967,9969,9970,9971,9972,9973,9974,9975,9976,9968" size="lrge"]

Yorumlar

  1. Burcu 01 Eylül 2016

Yorum Yaz