Garnier Nem Bombası Kağıt Maskeler

GUÇLU ANTİOKSİDAN ETKİ

Garnier Nem Bombası Kağıt Maskeler, içeriğindeki güçlü antioksidanlarla cilde yoğun bakım etkisi sunuyor.

Garnier Nem Bombası Kağıt Maske, tüm cilt tiplerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak 2 farklı ürün çeşidi sunuyor: Normal ve kuru ciltler için nar özlü Canlandırıcı Kağıt Maske, karma ve yağlı ciltler için yeşil çay özlü Ferahlatıcı Kağıt Maske. Cilt tipinize uygun maskeyi seçin ve cildiniz anında neme doysun.

Antioksidanları keşfet

Mucizevi etkileriyle dikkat çeken antioksidanlar, hücrelerin onarılmasına ve hücre yenilenmesine yardımcı oluyor. Özellikle yaz sonrası cildinizin kaybettiği nemin karşılanması için antioksidanların gücünden faydalanın. Teşilçay, nar, kırmızı üzüm ve greyfurt en güçlü antioksidanlardandır.

CANLANDIRICI NEM BOMBASI KAĞIT MASKE İLE

CİLDE ANINDA NEM DESTEĞİ

Sağlıklı, genç ve aydınlık bir cildin temel ihtiyacı nemdir. Garnier Nem Bombası Kağıt Maske, tek kullanımda 1 haftalık nemlendirici serum etkisi sunarak cildin maksimum seviyede

nemlenmesi için etki sağlıyor. Cilde yoğun nem ve canlı görünüm sunan Canlandırıcı Kağıt Yüz Maskesi, içeriğindeki antioksidan nar özüyle sadece 15 dakikada tazelik sunuyor.

Uygulama aşamaları

Garnier Nem Bombası Kağıt Maske, kolay uygulamasıyla dikkat çekiyor. Ürünü önce paketinden çıkartın. Sonra beyaz kısmı alta, mavi yüzeyi üste gelecek şekilde yüzünüze yerleştirin. Üstte kalan mavi yüzeyi yukardan aşağı nazikçe çıkartın. Parmak uçlarınızla maskenin yüzeyine dokunarak cildinize iyice yerleşmesini sağlayın.

15 dakika sonra çıkartıp kalan serumu yüzünüze ve boynunuza yedirin. Sonrasında yüzünüzü yıkamanıza gerek yok.

Sonuç: Neme doymuş ve canlı görünen bir cilt.

Garnier Nem Bombası Kağıt Maske yüzünüze yapışarak hareket kolaylığı sunuyor. Durum böyleyken zamanı değerlendirmek size kalıyor.

15 DAKİKADA

Neler yapılır?

Garnier Nem Bombası Kağıt Maske yüzünüzdeyken rahatça hareket kolaylığı sunuyor. Size de 15 dakika boyunca dilediğiniz her şeyi yapma zamanı kalıyor.

TATLI PRENSES

Masken yüzündeyken kendini nefis bir kekle ödüllendirmeye ne dersin? Haydi malzemeleri çırpmaya başla!

Garnier Nem Bombası Kağıt Maskeler Resimleri
Garnier Nem Bombası Kağıt Maskeler_1.jpg

Yorum Yaz