Kışlık Bayan Uzun Kollu Elbise Modelleri

Bayanlarımızın son zamanlarda en çok tercih ettikleri kıyafetleri arasında uzun kollu elbise modelleri olmaktadır.Özellikle kış aylarında tercih ettikleri tasarımlar arasında bulunan uzun kollu elbiseler ilgi çekici renkleri ile markaların reyonlarında sizleri beklemektedir. Ünlü markaların tasarımlarına baktığımız zaman tek renkten oluşan uzun kollu elbiselerin ön plana çıktığını görmekteyiz. Renklerin başından gelen kırmızı, sarı, mavi ve bu renklerin tonlarından oluşan tasarımlar çok şık gözükmektedirler. Uzun kollu bayan elbise modelleri ençok  iş hayatınız da ve özel günlerinizde tercih edebilirsiniz.

En önemli renk olan kırmızı renk ile oluşan modeller bizim her zaman dikkatimizi çekmektedir.İster kısa uzun kollu elbise modelleri  ister, ister diz üstü modellerle hazırlanmış uzun kollu elbise tasarımlarında mini diyebileceğimiz modeller de var. Kış modasında çoğu bayanlarımız uzun kollu tasarımları tercih etmektedirler. Sizlerde modanızı bu şık tasarımlardan yaratabilirsiniz. Modeller arasında kumaşı ince çok fazla butik var. Çoğu model ipek kumaşlardan oluşurken, çoğu modelde uzun kollu model de keten tasarımlardan oluşuyor. Marka seçimlerinde öncelikli olarak hazırlığınızı yaparak , ünlü alış veriş sitelerine göz atmanızı tavsiye edebiliriz. Trendyol , Morhipo, Markofoni gibi ünlü alışveriş sitelerinde birçok ünlü markanın butiğine rastlayabiliriz. Bunun dışında Adilışık, Defacto, Collezione, Bershka, tasarımlarınada göz atmanızı tavsiye edebiliriz. Günlük uzun kollu elbise modelleri ile bu kış sezonunu çok rahat  ve sımsıcak geçirebilirisiniz. Bayanlarımızın da ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Uzun kollu elbise modellerine baktığımız zaman bu yıl kalem elbise modelleri , bandaj elbise modelleri , kloş elbise modelleri son derece popüler modeller diyebiliriz. Ayrıca bu sezon en ilgi çekici tasarımda sayılan sırt dekolteli uzun kollu elbise modelleri çok iddalı gözüküyor. Her zaman dikkat çeken tasarımlar arasında bulunan şık uzun kollu elbise modelleri tasarımları ile çok şık karşımıza çıkmakta olup salaş uzun kollu elbise modelleri , penye uzun kollu elbiseler, kadife ve kot elbise modellerinde de uzun kollu elbise modelleri çok dikkat çekmekte. Uzun kollu elbise modellerinde en çok siyah, gri, mavi , mercan, mor, yeşil gibi renkler ön plana çıkıyor. Uzun elbise modellerinde şık desenler , geometrik desenler , çizgiler , ve küçük figürlerden oluşmaktadır.

kislik-elbise-modelleri (1) kislik-elbise-modelleri (2) kislik-elbise-modelleri (3) kislik-elbise-modelleri (4) kislik-elbise-modelleri (5) kislik-elbise-modelleri (6) kislik-elbise-modelleri (7) kislik-elbise-modelleri (8) kislik-elbise-modelleri (9) kislik-elbise-modelleri (10) kislik-elbise-modelleri (11) kislik-elbise-modelleri (12)

Yorum Yaz