İnci Çizme Modelleri

İnci Çizme Modelleri 2021

Yeni sezon çizme tasarımları pek çok markayla beraber bu markalar arasında öncü sayılan 2020-2021 İnci markası ile kalitesi ve zerafetiyle vitrinlere çıkmış durumdadır. Her zevk ve tarza ayrıca boy bakımından farklı boylara sahip üretilen çizme tasarımları ile ayaklarınız soğuk geçen kış aylarında hem konforu hem de şıklığı size verecek. İnci çizme modelleriyle tarzınıza tarz katabilirsiniz. Marka en son trend çizme tasarımlarıyla ve modellerindeki eşsiz detayları görünce bayılacaksınız. İnci markası her isteğe ve zevke göre kadın ve erkekler için model çeşitliliğinde sizlere seçme şansı verir. Markanın özellikle gerçek deriden ürettiği çizme modelleri tercihler başında ilk sırada olmaktadır. dar paça bir pantolon modelinizle markanın çorap çizme tasarımını değerlendirebilirsiniz. Ayrıca İnci süet çizmelerle kıyafetlerinizi kombinleyerek tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

İnci Çizme Modelleri Resimleri
Elegan bir görünüme sahip olmak isteyenlerse İnci uzun çizme tasarımları tam size göre diyebiliriz. İnci kısa çizmeler de tüm dar paça ve klasik kıyafetleriniz de size eşlik eder. Özellikle kısa boyu sayesinde de kolay kullanım ve konfor sağlar. Sıra geldi rugan çizme modellerine bu tasarım çizmeler her marka da aynı özellikleri taşımaz fakat İnci de kaliteli kumaş ve yapı bakımından rugan çizme modellerine bayılacaksınız. Daha da farklı tarzı isteyenlere leopar çizmelerle çok elegan bir görünüme sahip olacaksınız. Rahatlık ve spor bir tarz yapmak isteyenlerin tercihi ise İnci kovboy çizmeler olmaktadır. Kesim ve modelleriyle pantolon ve etek gibi giysilere rahatlıkla eşlik eder. Tarzınız salaş giyimden yana ise İnci çizme modellerine eklenen İnci binici çizmeler de birçok salaş seçimleri şıklıkla tamamlar. 2020-2021 sezonun da en çok trend modeller arasında fermuarlı ve bağcıklı çizmelerle beraber taba çizme tasarımları çok fazla tercihler arasındadır.

Daha Önce Yayınlanan Makalemiz;

İnci Çizme Modelleri

İnci markası bayanların en gözde ayakkabı markaları arasında yerini almış durumda. Oluşturduğu İnci çizme butikleri de şık ve ideal tasarımlarıyla ilgi çekmeye devam ediyor. İnci mağazalarına son yaptığım ziyarette bende kendimi kaybetmiştim. O kadar şık tasarımlar var ki, bunların arasından birkaç tasarımı ayakkabı dolabınıza eklemek istiyorsunuz. Kış modasını modellerinde o kadar iyi yansıtmış ki, mağazalarına yaptığınız gezide, ilk gözünüze çarpanlar İnci çizme modelleri koleksiyonu oluyor. Sadece mağazalarında da değil, ünlü alışveriş sitelerinde markayı sıkça görüyoruz.

Markanın çizme tasarımları butiklerinde aradığınız her renk var. Biz seçimimizi daha çok kendi modamızı yansıtmak için yaptık. Yani renkler arasında seçici bir tutum sergilediğimi söyleyebilirim.Bu modeller arasında hem süet, hemde deri olan tasarımlar ön planda. Deri olan modellerde dikkatimizi çeken ilk tasarım, klasik siyah rengiyle oluşturulan model olmuştu. Yeni sezon çizmeler arasında en şık görünen bu model, uzun bir fermuar ile oluşturulmuş. Giyimi son derece kolay olacaktır. Aslında tasarımlara şöyle uzaktan baktığınız zaman İnci çizme modelleri butiklerinin birçoğu fermuarlı tasarımlarla oluşturulmuş. Her markanın kendine has bazı detayları vardır. Buda İnci markasının ürünlerinde hazırladığı detaylar arasında görünüyor. Bu tasarım çizmeler arasında dolgu topuk tasarımlar da dikkat çekici görünüyor. Bayanlarmodasında en çok bu tasarımlara yoğunlaşıyorlar. Modellerde göreceğiniz uzun ve kahverengi dolgu topuklu çizme modeli tasarımının son derece ideal olduğunu söylemek mümkün. İnci çizme modelleri tasarımlarını tam anlamıyla dört dörtlük oluşturmayı başarmış. Geçtiğimiz günlerde Trendyol alışveriş sitesinde de markanın çizme üzerine oluşturulan birçok tasarımını incelemiştim. Mağazadaki modellerle karşılaştırdığım zaman, kesinlikle tercih edilmesi gereken markalardan olduğunu anladım. Sizler de İnci çizme modellerinden arasından kış sezonu bitmeden birkaç tasarımı dolabınıza eklemelisiniz. Fiyat aralığı ilkbahar mevsimine yaklaştıkça daha da aşağılara iniyor. Fırsat avcısı iseniz, İnci çizme koleksiyonundan ürünleri tercih edebilirsiniz.

İnci Çizme Modelleri ResimleriYorum Yaz