İnci Çizme Modelleri

İnci Çizme Modelleri 2021

Yeni sezon çizme tsrımlrı pek çok mrkyl berber bu mrklr rsınd öncü syıln 2020-2021 İnci mrksı ile klitesi ve zerfetiyle vitrinlere çıkmış durumddır. Her zevk ve trz yrıc boy bkımındn frklı boylr ship üretilen çizme tsrımlrı ile yklrınız soğuk geçen kış ylrınd hem konforu hem de şıklığı size verecek. İnci çizme modelleriyle trzınız trz ktbilirsiniz. Mrk en son trend çizme tsrımlrıyl ve modellerindeki eşsiz detylrı görünce byılcksınız. İnci mrksı her isteğe ve zevke göre kdın ve erkekler için model çeşitliliğinde sizlere seçme şnsı verir. Mrknın özellikle gerçek deriden ürettiği çizme modelleri tercihler bşınd ilk sırd olmktdır. dr pç bir pntolon modelinizle mrknın çorp çizme tsrımını değerlendirebilirsiniz. Ayrıc İnci süet çizmelerle kıyfetlerinizi kombinleyerek tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz.
[gllery ids="105659,105660,105661,105662"]
Elegn bir görünüme ship olmk isteyenlerse İnci uzun çizme tsrımlrı tm size göre diyebiliriz. İnci kıs çizmeler de tüm dr pç ve klsik kıyfetleriniz de size eşlik eder. Özellikle kıs boyu syesinde de koly kullnım ve konfor sğlr. Sır geldi rugn çizme modellerine bu tsrım çizmeler her mrk d ynı özellikleri tşımz fkt İnci de kliteli kumş ve ypı bkımındn rugn çizme modellerine byılcksınız. Dh d frklı trzı isteyenlere leopr çizmelerle çok elegn bir görünüme ship olcksınız. Rhtlık ve spor bir trz ypmk isteyenlerin tercihi ise İnci kovboy çizmeler olmktdır. Kesim ve modelleriyle pntolon ve etek gibi giysilere rhtlıkl eşlik eder. Trzınız slş giyimden yn ise İnci çizme modellerine eklenen İnci binici çizmeler de birçok slş seçimleri şıklıkl tmmlr. 2020-2021 sezonun d en çok trend modeller rsınd fermurlı ve bğcıklı çizmelerle berber tb çizme tsrımlrı çok fzl tercihler rsınddır.

Dh Önce Yyınlnn Mklemiz;

İnci Çizme Modelleri

İnci mrksı bynlrın en gözde ykkbı mrklrı rsınd yerini lmış durumd. Oluşturduğu İnci çizme butikleri de şık ve idel tsrımlrıyl ilgi çekmeye devm ediyor. İnci mğzlrın son yptığım ziyrette bende kendimi kybetmiştim. O kdr şık tsrımlr vr ki, bunlrın rsındn birkç tsrımı ykkbı dolbınız eklemek istiyorsunuz. Kış modsını modellerinde o kdr iyi ynsıtmış ki, mğzlrın yptığınız gezide, ilk gözünüze çrpnlr İnci çizme modelleri koleksiyonu oluyor. Sdece mğzlrınd d değil, ünlü lışveriş sitelerinde mrkyı sıkç görüyoruz.

Mrknın çizme tsrımlrı butiklerinde rdığınız her renk vr. Biz seçimimizi dh çok kendi modmızı ynsıtmk için yptık. Yni renkler rsınd seçici bir tutum sergilediğimi söyleyebilirim.Bu modeller rsınd hem süet, hemde deri oln tsrımlr ön plnd. Deri oln modellerde dikktimizi çeken ilk tsrım, klsik siyh rengiyle oluşturuln model olmuştu. Yeni sezon çizmeler rsınd en şık görünen bu model, uzun bir fermur ile oluşturulmuş. Giyimi son derece koly olcktır. Aslınd tsrımlr şöyle uzktn bktığınız zmn İnci çizme modelleri butiklerinin birçoğu fermurlı tsrımlrl oluşturulmuş. Her mrknın kendine hs bzı detylrı vrdır. Bud İnci mrksının ürünlerinde hzırldığı detylr rsınd görünüyor. Bu tsrım çizmeler rsınd dolgu topuk tsrımlr d dikkt çekici görünüyor. Bynlrmodsınd en çok bu tsrımlr yoğunlşıyorlr. Modellerde göreceğiniz uzun ve khverengi dolgu topuklu çizme modeli tsrımının son derece idel olduğunu söylemek mümkün. İnci çizme modelleri tsrımlrını tm nlmıyl dört dörtlük oluşturmyı bşrmış. Geçtiğimiz günlerde Trendyol lışveriş sitesinde de mrknın çizme üzerine oluşturuln birçok tsrımını incelemiştim. Mğzdki modellerle krşılştırdığım zmn, kesinlikle tercih edilmesi gereken mrklrdn olduğunu nldım. Sizler de İnci çizme modellerinden rsındn kış sezonu bitmeden birkç tsrımı dolbınız eklemelisiniz. Fiyt rlığı ilkbhr mevsimine yklştıkç dh d şğılr iniyor. Fırst vcısı iseniz, İnci çizme koleksiyonundn ürünleri tercih edebilirsiniz.

[gllery columns="2" ids="1818,1819,1820,1821,1822,1824,1825,1826,1827,1823" size="lrge"]

Yorum Yaz