LEYLA LYDIA TUGUTLU

Yıllardır safve tatlı kız ‘imajını başarıyla taşıyan Leyla Lydia Tuğutlu için artık başka bir mevsim geldi. Karşımızda bambaşka bir kadın var. Onun müziğine kapılmamak imkansız, bağlan keskİn

Tarihi yarımadanın orta yerinde Regie Ottoman’da buluşuyorz Leyla’yla. Sabah beşte dönmüş setten, elinde set için hazırladığı bir sürü atıştırmalıkla taksicinin indirdiği saçma yerden yürümüş otele. Taksiciler, hemşireler ve bütün devlet dairesinde çalışanların insanları soktuğu garip durumlar Leyla’nın da başına gelebiliyor yani. Hepbirlikte kahvaltımızı yaptıktan sonra çekim için hazırlığa başlıyoruz. Uykusuz olduğu için mutsuz, kötü göründüğünü düşünüyor.

Oysa harikulade! Enerjisi ise çok yükseklerde. Zaten çekim soundtrack’imiz Leyla’ya emanet. Coldplay, Oscar and The Wolf, Kanye West -fotoğrafçımız Koray Parlak’ın bütün göz devirmelerine rağmen- Kwabs, Ben Pearce, Kaleo, LP, Chet Faker, Parov Stealer…

Yakın takiptekiler bilirler Leyla, Akrep burcu. Akrepler’in hayata karşı vazgeçilmez bir tutkusu vardır. Ancak karanlık tarafları onları yer bitirir. Hiç bilginiz olmasa burcunun Akrep olduğunu anlamazsınız ama kendisi Ekim doğumlu. Yumuşak tabiatı buradan geliyor. Güzellik ürünlerinden bahsederken kokunun ne kadar önemli olduğunu konuşuyoruz. Bazı saç spreyleri o kadar güzel kokuyormuş ki yemek istiyormuş! Televizyondaki tatlı kız karakterlerinin en doğru ismine çok yakışır bir cümle değil mi bu? Ancak o da, artık ilk tanıdığımız o güzellik yarışmasındaki kız değil.

Kendini yetiştirmiş bir kadın o. Bildiğimiz Leyla Lydia’nın içinden bambaşka bir kadın çıkıyor çekim boyunca; seksi ve kararlı.

Erkeklerin dünyasına ait bir kadın algısı değil bu. Bütün giyilebilir lingerie teması, onun üzerinde kadın bedeninin nasıl sadece kendilerine ait olduğunu anlatıyor sanki.

Başrolde olduğu dizisi Tatlı İntikam’da da bir değişim içinde. Kış sezonu, dizideki romantik-komedi hikayesini ağırlaştırıyor. Olgunlaşan insanlar gibi, reyting rekortmeni, sosyal medya fatihi dizi başka hikayeleri ele almaya başlıyor artık. Tatlı İntikam’la flört zamanı bitti, şimdi ciddi ilişki vakti.

İstanbul Üniversitesinde okumuş Leyla. Semtin tarihi aurası ve onun heykel gibi güzelliği taş odalarda başka bir zamana götürüyor bizi. Enerjilerle her zaman içli dışlı olmuş. Annesi yoga eğitmenliğine başladığında onun hayatının nasıl değiştiğini görmüş. Bu yüzden ruhuna ve bedenine neyin iyi geldiğini biliyor. Spor trendlerindense kendine uygun olanı seçiyor.

Fit In Time’a başlamayı planlıyor. Tabii setlerden vakit bulursa… Ancak bu işi de çok seviyor ve ekliyor, “Bu iş sadece para için yapılmaz.”

LEYLA LYDIA TUGUTLU Resimleri
LEYLA LYDIA TUGUTLU_40.jpg

LEYLA LYDIA TUGUTLU_35.jpgLEYLA LYDIA TUGUTLU_18.jpg

LEYLA LYDIA TUGUTLU_4.jpg

LEYLA LYDIA TUGUTLU_16.jpg

LEYLA LYDIA TUGUTLU_28.jpg

LEYLA LYDIA TUGUTLU_0.jpg

LEYLA LYDIA TUGUTLU_7.jpg

Yorum Yaz