TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK VEGAN MARKETİNE UĞRADINIZ MI?

Vegan Dükkan’ın Sahibi Türkan Aparı, veganlığı ve vegan ürünleri anlatıyor: “Veganlığı sadece beslenme şekli olarak tanımlamak aslında çok eksik olur. Acıyı ve korkuyu tıpkı biz insanlar gibi hissedebilen canlıların, yani hayvanların yaşam hakkını savunan ve bu yaşam hakkını hiçe sayan her türlü köleleştirme ve sömürüye karşı duran bir felsefe ve-ganlık. Veganlar et, süt ve süt ürünü, yumurta, bal gibi hayvansal kaynaklı ürünleri tüketmeyi reddeder, ipek, yün, deri, kürk gibi malzemeleri giymez, hayvan deneyleri uygulanmış kozmetik ve bakım ürünlerini kullanmaz. Ayrıca hayvanların mal olarak görüldüğü veya sirk, su parkları gibi özgür yaşamdan alıkonulup kötü muameleye maruz bırakıldığı

Yoga eğitmeni olan Rachel Brathen tüm dünyayı geziyor ve yoga wflrkshop’ları yapıyor. Kesinlikle ilham verici. @gununegzersizi Çeşitli yoga, pilates ve fitness hareketleriyle güne başlayabilir, egzersiz videolarını izleyebilirsiniz. @baby_fitgym “Çocuğum var ve spora vakit ayıramıyorum” diyorsanız çocuğunuzla beraber de pekala nasıl spor yapılabileceğini görebilirsiniz her türlü sömürüye karşı tavır koyar. Veganlık bir ‘sosyal adalet’ meselesidir kısaca.”

TÜM ÜRÜNLER GDO’SUZ! “Vegan Dükkan, Türkiye’deki ilk ve tek ‘sadece vegan’ ürün satışı yapan bir market. Yiyecekler hayvansal kaynaklı içerik barındırmazken burada asla hayvan deneyleri uygulanmış temizlik ve kozmetik ürünleri satılmaz. Gıda, temizlik ve bakım ürünlerinin tümü GDO’suzdur.

Sürdürülebilir ve doğaya, hayvanlara dost bir yaşam biçimini benimsemiş veya benimsemek isteyen vegan, vejetaryen olsun olmasın her yaştan, her kesimden insanın sevdiği ve tercih ettiği bir mekan Vegan Dükkan.” NELER SATIN ALABİLİRSİNİZ? “En çok tercih edilen ürünler arasında çeşidi her geçen gün artan bitkisel sütleri, Türkiye’nin ilk vegan ürün markası Veggy’nin döneri, köftesi, şiş kebabını, kinoa ve chia tohumunu sayabiliriz. Ayrıca çiğ beslenme biçimine j i uygun olarak hazırlanan j vegan ve glütensiz i cheesecake ve çikolatalı ‘ tartları da unutmayalım.”
New Vegan Products Archives – Red Hot Vegans 3KModa

TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK VEGAN MARKETİNE UĞRADINIZ MI? Resimleri
TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK VEGAN MARKETİNE UĞRADINIZ MI?

Yorum Yaz