Bayan Kadife Ceket Modelleri

Bayan kadife ceket modelleri; kış ayları için vazgeçilmez tercihlerden biridir. Kadifenin kumaşı hem kararında sıcak tutar hem de sıcaklık ile beraberinde şıklığı da getirir. Paris moda haftasında rastladığımız battaniye modelli ceketler biz de de yerini kadife ceketlere vermiş demek tam da yerin de olacaktır. İster ciddi bir iş yemeği için; ister şık bir akşam yemeği için; ister kot bir pantolonun üzerine tamamlanarak spor bir görüntü için kullanılabilir. Kadife bayan ceket modelleri; her zaman tercih edilebilecek bir üründür. İş hayatında yer edinmiş hanımların dolapların da kış ayları için en çok yer edinen kombinler arasında da yer alır, kadife ceket içeren kombinler. Peki bu yıl için ceket kadife bayan modellerinin hakim renkleri nelerdir?

 Bayan ceket kadife modellerin; bu yıla hakim renkleri arasında ilk olarak kahve tonlarına rastlıyoruz. Sütlü kahve tonları ağırlıklı olmak üzere kullanılan renkler arasında sırası ile; mor, siyah, pembe, bej, sarı, eflatun renkleri de görülmektedir. Eğer her rengi giyebilen biri iseniz; tercih edeceğiniz renk kadife ceketin üzerine farklı renkli bir şal alarak aksesuar ile renklerin zıtlığı adı altında bir kombin yaratabilirsiniz.

Kadife ceket modellerinde dikkat çeken diğer ayrıntı ise; bazılarında düz kumaşlar ardında kadife ve farklı renkli kumaşlar dikkat çekiyor. İki farklı renk ile tasarlanmış modellere daha önce de alışkındık fakat hem iki farklı renk hem de iki farklı kumaş kullanılması tarz sahibini hanımların oldukça hoşuna gidecek gibi görünüyor. Aynı zaman da kadife ceketler eteklerle kombi edil ise; resmi bir görüntü ortaya çıkacaktır. Bu sebeptendir ki altına tamamlanacak ayakkabının ciddi bir model ve topuklu olması kombini olduğundan fazla şık ve güzel göstermeye yarayacaktır.

Kadife bayan ceket modelleri; fiyatları ile de tercih edilmeyi kolaylaştırıyor. Alacağınız ceketi her keseye göre fiyat ayrımı için de bulabilirsiniz. Kadife ceket modelleri internet sitelerinde de yer almaya başladı. İnternetin uygun fiyatlarından sizde yararlanmak isterseniz bu sezon bu fırsatı kaçırmamanızı öneririz. Hepinize şık kombinler de buluşmak için gösterilen örnek kombinleri de incelemeyi unutmayın.

Bayan Kadife Ceket Modelleri ResimleriYorum Yaz