3k Moda Nedir?

Aslında kurulduğumuz günden bu yana, konuyu daha erken açmamız gerekiyordu. Ancak konuyu şimdi açma gereği duyuyoruz. İnsanlar 3k Moda sayfasını gün geçtikçe tanıyarak, nasıl ortaya çıktığı ile ilgili bilgileri öğrendikçe, akılda kalıcı bir fikir edinebiliyorlar. Biz de sorunun cevabını verebilmek için ayrıntılı olarak sizlere 3k Moda sayfasının açılımından bahsediyor olacağız.

3k Moda sayfası elbise modelleri, ayakkabı modelleri, abiye modelleri, pantolon modelleri, etek modelleri ve bayan giyim üzerine tüm detayların olduğu geniş bir moda sayfasıdır. Son birkaç yıldan beri, moda üzerine birçok blog sayfası ve markalaşan kurumlarla karşılaşmışsınızdır. Biz de gün geçtikçe moda üzerine birçok detayı bayanlara ayrıcalıklarıyla sunan firmalarla karşılaşıyoruz. Ancak birçoğu tam olarak istediğimizi vermese de, birçoğu bizi tatmin etmeyi başarıyor. Mesela gelinlik modelleri tasarımlarında gerek ünlü markalar, gerekse ünlü moda sayfalarında son derece farklı ve tatmin edici tasarımları gördük. Birçok yorumu, kullanıcıların memnuniyetini de izledik. Buradan yola çıkarak 3k moda sayfasında abiye elbise modelleri ve gelinlik tasarımları üzerine detayları da paylaşmaya karar verdik. Aslında bizim için 3kmoda.com sayfası bir moda sayfasının yanında, geniş bir platformdur. Bu platform bayanların, kendi modalarını ve kendi kombin tasarımlarını sunabileceği geniş bir platformdur diyebiliriz. Yani burada editör yada yazar yok. Burada moda üzerine ayrıcalıklı detayı sunan tecrübe sahibi bayanlar var. İşte bu bayanlar da sıkça elbise tasarımlarını hazırlıyorlar. Her gün güncel olan sayfamızda, birçok kullanıcı bu modelleri inceliyorlar.

3k Moda sayfasını diğerlerinden ayıran fark sizce nedir? diye soracak olursanız, bunun cevabını yine sizlere sormak istiyorum. Birçok moda sayfasıyla karşılaşmışsınızdır. Hemen her moda sayfasında, bir önce gördüğünüz farklı bir moda sayfasının yazıları ve görsel resimleriyle süsleniyor. Bayanlar da her defasında aynı moda haberleriyle karşılaşmaktan sıkıldılar. Görsel kalitesi olmayan sitelerde, tanıtılan elbise tasarımları, yada yeni sezon ayakkabılar pek dikkat çekmemeye başladı. Ancak biz 3kmoda.com sayfamızda tan anlamıyla kaliteli ve özgün yazılarla ilgi çekici haberleri sunuyoruz. Gün geçtikçe ilerleyen hedef kitlemiz ile bunu tüm bayanlara sunacağız. Aynı zamanda ilerleyen günlerde, sayfamızda ayakkabı modelleri, elbise modelleri, abiye elbise tasarımlarıyla ilgili bir kontrol paneli de hazırlamak istiyoruz. Burada göstermiş olduğumuz konular için fikirlerinizi bekleyeceğiz. Yani yazar olmanızı isteyeceğiz. Şu an çalışmalarını sürdürdüğümüz bu panel için çok kısa bir zamana ihtiyacımız var.

Uzun yıllardan beri moda üzerine merakı olan bayanları da sayfamıza bekliyoruz. Moda uzmanlaşılması gereken bir konu değildir. Tamamen tecrübeye ve detaya bakılarak oluşturulacak bir tarzdır. Elbise modelleri seçimlerinde, ayakkabı modelleri seçimlerinde yada bir bayanın en zor seçimini yaptığı etek modelleri seçimlerinde kendi modanız ile beraber tercihleri yapmak, sizi farklı gösterecek en büyük etken olacaktır. Peki bu modelleri sunarken belirli bir marka ile mi devam etmek gerekir? En sık sorulan sorulardan biri de budur. Bence tek bir markaya bağlı kalmayıp, fiyat aralığını görmeden her markanın tasarımlarını incelemek gerekir. Sayfamızda Adil Işık, Defacto, Collezione, Bershka, Lc Waikiki, Koton, Zara, Prada, Mango, Mudo markalarının tasarımlarıyla karşılaşabilirsiniz. Size önerimiz bu markalar arasından seçimleri yapmak yönünde olabilir. Pantolon modelleri seçimlerinde yada en kararsız kaldığınız durumlarda, bu markalar size fikir verecektir. Sayfamızı ziyaret ederek, her gün güncellenen bu tasarımları incelemeniz de mümkündür.

3kmoda_logso

Yorum Yaz