Kas Kalemi Nasıl Kullanılır?

Kas Kalemi Nasıl Kullanılır?

Mükemmel bir mkyj için kş klemi çok önemlidir.  Kş klemi nsıl kullnılır ? soru oldukç çrpıcıdır. Mkyjın olmzs olmzı rimel ve kş çizgilerinizi belli edecek kş klemi kş ve cilt renginize göre seçmenin önemi ydsınmz.  Hngi byn göz ifdelerine değer vermez ki ? Kş klemini dh çok özel günlerde kullnn bynlr olduğu kdr günlük mkyjlrınızd d vzgeçilmez hle getirmek sizin elinizde . Aşırıy kçmdn hfifçe kşlrınızın üzerine fırç yrdımı ile klemi dğtbilirsiniz.

Kş klemi kşınızın rengine göre tercih etmelisiniz.Kş klemi kşlrı düzgün gösterir ve klınlştırır. Arştırmlr göre yüzümüzün iki trfı sğ ve sol ynı tmmen birbirinden frklıdır bu frklılık göz ve kşlrımız d muhkkk ynsımıştır. Kşlrınızın birbiri ile uyumunu yklyıp ynı trzd olmsı için kş klemi yrdımcınız olur.        Kş klemi ile kşlr istenilen kıvrım verilir. Nsıl bir ifde vermek istiyorsnız klemi kullnbilirsiniz.

Kş klemi kullnm şmlrını size kş klemi nsıl kullnılır hkkınd bilgiyi yzmk istiyorum. Mkyjınızı tmmen bitirdiğinizde, mkyj ypm şmlrı sırsıyl fondoten pudr ve llık şeklinde ilerlemektedir. Göz mkyjı bitikten sonr en son bırkılmlıdır göz klemi .Kşımızın şeklini belirlemek dın kşımızın üzerine hfif hfif sürmeliyiz klemi .Kş klemi ile kşlrı boydıktn sonr ince bir fırç yrdımı ile boyyı dğtmlıyız hfif hfif dğıtıln boy kşlrınız iyice yedirdikten sonr kş trğı ile trmlısınız.

Kşlrınız uyguldığınız bu bkımdn sonr göz mkyjınız dh güçlü bir hle gelecektir krşınızd ki kişilere  vermek istediğiniz ifdeleri   güçlü bu mkyj stili ile verebilirsiniz. İfdelerinizin ne şekilde değiştiğini yn yrdımı ile kontrol edebilirsiniz. Bu şekilde ypcğınız birkç mkyj ile göz mkyjınızın sizi ne kdr çok değiştirdiğine şşırcksınız.

Kş klemi kş rsınd ki boşluklrı doldurur yüzünüzün ifdesinde önemli bir yer lır. Kş klemi seçerken sç ve kirpik göz renginize dikkt etmeniz şrt. Şyet sçınızdn koyu renkli bir sç klemi kullnırsnız bu sizi kolyc ele verecektir. Bu htyı ypmyın kş klemi seçerken rengini çok iyi yrlmk için uzmnlr dnışın .Kşınızdn ve sçınızdn lcğınız bir örnekle klemleri seçmeniz mümkün.

< href="http://www.3kmod.com/cilt-bkimi-ve-guzellik/mkyj-cilt-bkimi-ve-guzellik/ks-klemi-nsil-kullnilir/ttchment/2b" rel="ttchment wp-tt-37818">

Yorum Yaz