Göbeği Açık Gömlek Modelleri

Moda dünyası sürekli kendini yenileyerek değişmeye devam ediyor. Yeni trendler de moda dünyasıyla beraber kendini değiştirmekte. Bu yeni trendlerin arasında en baş sıraları alabilecek olan göbeği açık gömlek modelleri bulunuyor. Bu tarz gömlekleri birçok şeyle kombinlemek mümkün. Yazın da gelmesiyle birlikte bu sıcak havalarda genç kızların sıkça tercih ettiği yeni trend göbeği açık gömlek modelleri bir çok kıyafet ve aksesuarla kombinleyebilmek mümkün. Örneğin; yüksek bel eteklerle çok şık duran ve sevimli bir tarz bırakan bu gömlekler, sevimli kız tarzı oluşturacağından babet ayakkabılar ve sandaletlerle sıkça kombin ediliyor..

Yüksel bel eteklerin yanı sıra şu sıralar çok moda olan ve birçok markanın çeşitli tarzlarını çıkardığı yüksek bel pantolonlarla hem sade hem de şık bir görünüm elde edilebiliyor. Göbeği açık gömlek modelleri birçok markanın vitrinini süslemekte. Her bütçeye uygun göbeği açık gömlek bulmak çok kolay. Üstelik her bayan kendi tarzına ve kendi zevkine uygun bu tarz gömlekleri bulabilmekte. Genellikle düz bir karına sahip olan bayanların tercih ettiği bu göbeği açık gömlek modelleri yeni trend olarak kabul ediliyor.

İlla karnı düz olan bayanlar giymek zorunda değil tabi ki! Kendine güvenen her bayanın giyebileceği bu gömlekleri türlü türlü aksesuarlarla da kombinleyebilmek mümkün. Yaz mevsiminin sıcağında çok popüler olan bu gömlekler trend oldukları için bir çok bayan tarafından tercih edilmekte olup bu yaz da çok karşımıza çıkacağa benziyor.

Bu gömlekleri dantelli, desenli, boncuk işlemeli, çiçek motifleriyle süslenmiş olarak birçok vitrinde ve sokakta bayanların üstünde görebilirsiniz. Pantolonların, şortların, eteklerin hepsinin beli yükseldi! Buna bağlı olarak gömlek, bluz ve t-shirtlerin boyları kısaldı. Bu yeni trend olan göbeği açık gömlekleri dar ve göbekte şerit şeklinde açık gösteren modelleri olduğu gibi biraz daha salaş olup kollar yukarı kalktığında göbeği gösteren modeller de çok moda. Bu yaz genç kızların ve kendini genç hisseden bayanların da çok tercih edeceği göbeği açık gömlekler bol göbekli bir yaz geçireceğimizin göstergesi olmakla birlikte sevimli görüntüsüyle dikkatleri üzerine çekeceğe benziyor.

Göbeği Açık Gömlek Modelleri ResimleriYorum Yaz