Aslan Burcu

ASLAN

23 Temmuz-23 Ağustos

pek çok yönden kolay bir yıl olmadı. Özellikle yaz döneminde Satürn Akrep burcunun son derecelerinde ilerlerken başınıza türlü türlü çorap örmüş, hayatınızı oldukça zorlaştırmış olabilir. Bu yıl için daha iyi haberlerimiz var. Satürn’ün Yay burcuna ilerlemesi sizi her şeyden önce ruhen rahatlatacak. Ev ve aile konularında düzelme ve iyileşme yaşayabilirsiniz. Ailenizi saran kasvetli temalar uzaklaşırken kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Bu yıl gerçekten ne istediğinize karar vereceğiniz, kalbinizin arzularını somut anlamda inşa edeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Satürn Yay burcunda ilerlerken hayatınızda daha az eğlence, coşku veya tutku olabilir. Ancak hem kendinizle hem sevdiğinizle hem de çocuklarınızla ilgili daha sağlam, yapıcı ve istikrarlı hareket edeceksiniz.

TEST EDİLİYORSUNUZ!

Geçtiğimiz yıl Venüs geri giderek ilişkilerinizi büyük sınava tabi tutmuştu. Bu yılsa Mars geri giderek her türlü girişiminizi,

Ne istediğinize karar vereceğiniz, kalbinizin arzularını somut anlamda inşa edeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Satürn Yay burcunda ilerlerken hayatınızda daha az eğlence, coşku veya tutku olabilir. Ancak hem kendinizle hem sevdiğiniz kişiyle hem de çocuklarınızla ilgili daha sağlam, yapıcı ve istikrarlı hareket edeceksiniz

28 Mayıs-1 Temmuz arasında güçlü kişilerle mücadeleye girebilirsiniz. Psikolojik yönden yıpratıcı bir süreç olabilir, sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Öte yandan Jüpiter maddi kaynaklarınızı çoğaltmak, istikrarı artırmak için çok çalışacağınıza işaret ediyor. Geçiminizi kazanmak için bu yıl fazlasıyla emek sarf edebilirsiniz. Üstelik karşılığını eskisi kadar alamayabilirsiniz. Umduğunuz takdiri de görmeyebilirsiniz. Ama pes etmeyeceksiniz. Diğer yandan Jüpiter yeteneklerinizi geliştirmeniz yönünde fırsatlar sunabilir. Mevcut işinize ek yeni bir işiniz dahi olabilir. Bu süreçte sahip olduklarınızın ve olabileceklerinizin çok daha farkına varabileceksiniz. 9 Ey-lül’den sonra iletişim gücünüz artarken kendinizi her alanda, her şekilde daha iyi ifade edebileceksiniz.

SAĞLIĞI DÜŞÜNME VAKTİ!

Bu yıl terapilere, bakımlara, ilaçlara, reçetelere, tedavilere kararlılığınızı test edebilir. Mars’ın Yay burcunda gerilediği 17 para harcayabilirsiniz. Tıp, alternatif tıp, beslenme ve diyet

Nisan-27 Mayıs döneminde hayatınız çalışma ve mücadeleden ibaret olabilir, eğlenceye vakit kalmayabilir. Yabancılar, döviz kurları, yurt dışı veya uluslararası konularda sorunlar çıkabilir.

kürleri, hijyen ve temizlik konuları öne çıkarken bu konularda ufkunuzu genişletmek isteyebilirsiniz. Eğitimler alabilir, sahip olduğunuz şifa yeteneğini geliştirebilirsiniz. Şifa ve şifa-lanmak, üzerine yatırım yapmak isteyeceğiniz bir konu haline gelirken uzman ve doktorlarla temaslarınız artabilir. Sağlıklı beslenme sizin için üzerinde emek ve para harcanması gerektiğini düşündüğünüz bir konu haline gelebilir. Mutfağınız evinizin en önemli yerine dönüşürken yemek kurslarına katılabilirsiniz. Bu yıl kilonuzu spordan ziyade doğru ve dengeli beslenmeyle korumanız gerekebilir.

Bu yıl ilişkilerinizi geliştirebilecek fırsatlar da var. Bu durumun siz aşk insanı Aslanları nasıl etkileyeceğini merak ettiniz mi? 3K MODA şubat sayısındaki aşk&ilişkiler bölümünü bekleyin.

Jüpiter yeteneklerinizi geliştirmeniz yönünde fırsatlar sunabilir. Eğitim alabilir, yeni bir beceri geliştirebilirsiniz. Mevcut işinize ek, yeni bir işiniz dahi olabilir. Bu süreçte sahip olduklarınızın ve olabileceklerinizin daha çok farkına varabileceksiniz.

Aslan Burcu Resimleri
Aslan Burcu

Yorum Yaz