Aslan Burcu

ASLAN

23 Temmuz-23 Ağustos

pek çok yönden koly bir yıl olmdı. Özellikle yz döneminde Stürn Akrep burcunun son derecelerinde ilerlerken bşınız türlü türlü çorp örmüş, hytınızı oldukç zorlştırmış olbilir. Bu yıl için dh iyi hberlerimiz vr. Stürn’ün Yy burcun ilerlemesi sizi her şeyden önce ruhen rhtltck. Ev ve ile konulrınd düzelme ve iyileşme yşybilirsiniz. Ailenizi srn ksvetli temlr uzklşırken kendinizi dh iyi hissedeceksiniz.

Bu yıl gerçekten ne istediğinize krr vereceğiniz, klbinizin rzulrını somut nlmd inş edeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Stürn Yy burcund ilerlerken hytınızd dh z eğlence, coşku vey tutku olbilir. Anck hem kendinizle hem sevdiğinizle hem de çocuklrınızl ilgili dh sğlm, ypıcı ve istikrrlı hreket edeceksiniz.

TEST EDİLİYORSUNUZ!

Geçtiğimiz yıl Venüs geri giderek ilişkilerinizi büyük sınv tbi tutmuştu. Bu yıls Mrs geri giderek her türlü girişiminizi,

Ne istediğinize krr vereceğiniz, klbinizin rzulrını somut nlmd inş edeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Stürn Yy burcund ilerlerken hytınızd dh z eğlence, coşku vey tutku olbilir. Anck hem kendinizle hem sevdiğiniz kişiyle hem de çocuklrınızl ilgili dh sğlm, ypıcı ve istikrrlı hreket edeceksiniz

28 Myıs-1 Temmuz rsınd güçlü kişilerle mücdeleye girebilirsiniz. Psikolojik yönden yıprtıcı bir süreç olbilir, sğlığınız dikkt etmelisiniz.

Öte yndn Jüpiter mddi kynklrınızı çoğltmk, istikrrı rtırmk için çok çlışcğınız işret ediyor. Geçiminizi kznmk için bu yıl fzlsıyl emek srf edebilirsiniz. Üstelik krşılığını eskisi kdr lmybilirsiniz. Umduğunuz tkdiri de görmeyebilirsiniz. Am pes etmeyeceksiniz. Diğer yndn Jüpiter yeteneklerinizi geliştirmeniz yönünde fırstlr sunbilir. Mevcut işinize ek yeni bir işiniz dhi olbilir. Bu süreçte ship olduklrınızın ve olbileceklerinizin çok dh frkın vrbileceksiniz. 9 Ey-lül’den sonr iletişim gücünüz rtrken kendinizi her lnd, her şekilde dh iyi ifde edebileceksiniz.

SAĞLIĞI DÜŞÜNME VAKTİ!

Bu yıl terpilere, bkımlr, ilçlr, reçetelere, tedvilere krrlılığınızı test edebilir. Mrs’ın Yy burcund gerilediği 17 pr hrcybilirsiniz. Tıp, lterntif tıp, beslenme ve diyet

Nisn-27 Myıs döneminde hytınız çlışm ve mücdeleden ibret olbilir, eğlenceye vkit klmybilir. Ybncılr, döviz kurlrı, yurt dışı vey uluslrrsı konulrd sorunlr çıkbilir.

kürleri, hijyen ve temizlik konulrı öne çıkrken bu konulrd ufkunuzu genişletmek isteyebilirsiniz. Eğitimler lbilir, ship olduğunuz şif yeteneğini geliştirebilirsiniz. Şif ve şif-lnmk, üzerine ytırım ypmk isteyeceğiniz bir konu hline gelirken uzmn ve doktorlrl temslrınız rtbilir. Sğlıklı beslenme sizin için üzerinde emek ve pr hrcnmsı gerektiğini düşündüğünüz bir konu hline gelebilir. Mutfğınız evinizin en önemli yerine dönüşürken yemek kurslrın ktılbilirsiniz. Bu yıl kilonuzu spordn ziyde doğru ve dengeli beslenmeyle korumnız gerekebilir.

Bu yıl ilişkilerinizi geliştirebilecek fırstlr d vr. Bu durumun siz şk insnı Aslnlrı nsıl etkileyeceğini merk ettiniz mi? 3K MODA şubt syısındki şk&ilişkiler bölümünü bekleyin.

Jüpiter yeteneklerinizi geliştirmeniz yönünde fırstlr sunbilir. Eğitim lbilir, yeni bir beceri geliştirebilirsiniz. Mevcut işinize ek, yeni bir işiniz dhi olbilir. Bu süreçte ship olduklrınızın ve olbileceklerinizin dh çok frkın vrbileceksiniz.

[gllery ids=""]

Yorum Yaz