Tesettür Kabanlar

Tesettür giyim dendiği zaman ilk akla gelen marka olan takbir giyimi artık tanımayan kalmadı gibi,tesettürlü bayanlarımız için birçok moda markası hatta binlerce giyim çeşidi üretilmektedir.Tesettür giyim markası olan Tekbir giyim de tesettür giyim markalarının önde gelen ismi olmuştur.Yeni sezonda bir çok yeni ürünleri ile karşımıza çıkan Tekbir giyim kaban modelleri bayanlarımızın çok ilgisini çekiyor.

Renk renk olan modelleri ile bu kışı çok rahat ve sıcacık geçirerek soğuktan yeterince koruyacak,sonbahar ve kış aylarında en çok tercih ettiğiniz Tekbir elegan bir görünüm sağlayabilmeniz için birçok girişimde bulunmuş, sizde Tekbir giyim kabanlarıyla farklılık yaratabilirsiniz. Fiyatları 150 TL ile 300 Tlarası değişen fiyatlar ürünlerin kalitesine göre çok uygundur. Renkler ise gri, füme, siyah, beyaz, kırmızı, bordo, krem ve bej gibi renklerdeki  yeni sezonda Tekbir giyim mağazalarında  sizleri beklemektedir.

Bir diğer ünlü marka olan Armine de yeni sezonda birbirinden güzel etkiliyeci koleksiyonuyla karşımıza çıkan Armine tesettür kaban modeleri çok zarif ve şık tasarımlarında ince detay olan deri biyelerle asimetrik kesimi ile dikkat çekerken kaban modellerinde ise tiril tiril kışlık kumaşları çok dikkat çekmekte. Armine testtür kaban modellerinde hakim yaka,şal yaka ve bebe yaka başta olmak üzere başka yaka modellerinede yer verilmiş olmakla beraber spor giyimden hoşlananlar içinse kapşonlu modeller de ihmal eedilmemiş Armine koleksiyonlarında yeni sezonda oldukça renkli modellerle karşımıza çıkan Armine kırmız, haki, bordo, yeşil, mor başta olmak üzere sezonun diğer trend renkleri de modellerinde yer veilmiş Bu eşsiz ve benzersiz Armine kaban modellerini tüm Armine mağazalarında ve Armine satış noktalarında sizleri bekliyorlar hiç vakit kaybetmeden bu kışı hem çok kış hemde sımsıcak geçirebilirsiniz.

Bu tesettür giyim markalarının yanısıra Zühre giyim tesettür firmasınıda es geçmemek gerekir adından sıkça söz ettiren Zühre tesettür dış giyim yeni sezon koleksiyonlarında kaban modellerine geniş yer vermiştir. Modern kalıplar ve çok şık formlarda üretilen Zühre kaban modelerini mutlaka görmelisiniz özellikle yurtdışı ihracatı ile dünya hanımları arasında sevlerek ve beğenilerek takip edilen tesettür giyim markaları arasında önemli bir yer alıyor.

Tesettür Kabanlar Resimleri
Armine-2016-2017-Sonbahar-Kış-Koleksiyonu-8-470x359.jpg

Tesettür-trend1.jpg

2017-yazlık-tesettür-kaplar.jpg

Tesettür Kabanlar_3.jpg

2016-tesettür-kaban-modelleri.jpg

2017-Tesettür-Etek-ve-Elbise-Modelleri-2-1-785x600.jpg

Tesettür Kabanlar_1.jpg

Tesettür Kabanlar_2.jpg

Yorum Yaz