Yazlık Gelin Ayakkabı Modelleri

Yaz ayları düğün aylarıdır derdi büyüklerimiz, nişanlananlar, evlenenler, sünnet olanlar hep bu aylara denk getirirler bu özel günlerini. Gelinler de özellikle yaz aylarını tercih ederler düğün yapmak evlenmek için nedense. En az gelinliklerine verdikleri önem kadar gelin ayakkabılarına da önem veren genç gelin kızlarımız, modellerini uzun süre düşünüler, çarşı, mağaza dolaşırlar ve en mutlu gecelerinde giyecekleri o muhteşem gelinliğin altına ona uyacak ayakkabı beğenmeye çalışırlar. Gelinlik altına giyilecek ayakkabılar öncelikle yüksek ökçeli olmalıdır ki zarafet bütünleşsin ve gelin kuğu gibi görünsün. yazlık gelin ayakkabıları yenilenen çizgileri ile vitrinlerdeki yerini almış ve yaz gelinlerinin beğenisine sunulmuştur.

Bazı genç kızlar ise bu özel gece için özel kendileri için yapılmış tasarımlardan oluşan ayakkabıları giymeyi tercih ederler, ama bu kadar çeşidin olduğu gelinlik ayakkabısı seçenekleri  ile buna gerek olmadığını biliyoruz. Yaz olduğu halde her tarafı kapalı ayakkabı giymek isteyen gelinlerin sayısı da hiç de az değildir, ışıltılı kumaşlardan yapılmış olanlar, dantel veya saten ile zenginleştirilmiş olanlar ama illa ki yüksek topuklu olanlar hep hazırlanmış gelinlerin tercih etmesini bekliyor. Gelin ayakkabılarıyılı için de değişikliklerle moda severlerin hizmetindedir, dizaynlarındaki farklılıklar seçme konusunda sizleri zorlayacaktır. Yaz olduğu için en çok tercih edilen gelin ayakkabı modelleri çok bantlı ve iri taşlı olan, sırasında boncuklarla bezenmiş gelin ayakkabılarıdır.

Sıcak yaz gecelerinde ayaklarının terlemesini istemeyen gelin adayları her tarafı açık ve bilekten bağlı olan modeller arasında seçim yaparken işlemelerin olmasına dikkat etmelidirler çünkü bu yaz elbiseden tutun da ayakkabılara kadar her şeyin üzerinde taş, stras, pul ve boncuk var. Gelin ayakkabıları yazlıkyılı itibari ile genel anlamda böyle ama sadelikten taviz vermeyen gelinler için de oldukça sade ama şık hazırlanmış gelin ayakkabısı modelleri de mevcuttur. Yazlık gelin ayakkabıları her zevke hitap edecek şekilde tasarlanmış ve sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Yazlık Gelin Ayakkabı Modelleri ResimleriYorum Yaz