14 Şubata Özel Seçenekler

Hayatı anlamlı kılan en güzel şeydir aşk.. 14 Şubat Sevgililer gününde sevgilinize nasıl bir hediye seçeceğinize karar vermekte de epey zorlanırsınız. 14 Şubat için özel seçenekleri araştırdığımızda , Sevgililer Günü’ne özel konaklama seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Ama illaki sevgili olmak şart değil bu özel günü fırsat bilip sevginizi ortaya koyamadığınız bir arkadaşınız, hatta küçük hatalarınızı örtmenin güzel tarafı ile kardeşiniz veya çocuğunuz bile vazgeçilmez bağınızı anlatan sevgi emarelerini hak eder. Hediyenin gönderenini bir merak kaplarken en önemlisi alıcının yüz ifadesi, kalbinin yumuşamasıdır. Herkesin biraz aklı midesine ile bağlıdır. Bırakın nereden çıktığını bu özel günün hediyeleşerek yaptığınız bu jestlerle mutlulukların altına imzanızı atınız deriz. 14 Şubat özel seçenekler arasında Sevgilinize güller donatılmış süslenmiş eğer bütçeniz uygun ise dışarıda bir restuaranta veya evinizde muhteşem bir yemek daveti yapabilirsiniz ve çok romantik bir 14 şubata özel bir seçenek olabilir.

14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel olarak alışveriş merkezleri ve oteller çiftlere çeşitli fırsatlar sunuyor. İstanbul’daki alışveriş merkezleri de, Sevgililer Günü’ne özel, dekorasyon ve düzenlemeleri ile çiftleri hediye almaya davet ediyor. Sevgililer Gününe özel seçenekler arasında sizlere sunabileceğimiz şık bir alternetifte , mükemmel görünmek isteyen erkekler ve sevgilisine şık bir hediye vermek isteyen bayanlar için İGS’de pek çok seçenek bulunuyor. Takım elbiselerden trikolara, gömleklerden kravatlara, sedef kol düğmelerinden kemerlere kadar çok sayıdaki alternatifleri İGS?lerde sevgilileri bekliyor.

14 Şubat için şık seçenekler arayan kadınlara 40’ların romantik görüntüsünden esinlenen dantel ve tamamen nakış işlemeli elbiseler, taş detaylarla bezenmiş gömlekler, kürk yakalar, vintage çantalar ve iri taşlı kolyelerle geniş bir koleksiyon sunuyor. Sevgilisine özel bir hediye almak isteyenler için de birçok alternatif Network’te.-14 Sonbahar/Kış Erkek Koleksiyonu’nda kışı ısıtan renklere yer veren marka, yoğun tempoda çalışanlar için sunduğu zahmetsiz şıklık sağlayan tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Açık maviyle uyum içinde birleşen şarap kırmızısı ve bordo fitilli kadife pantolonlar, kalın güderi ceketler, asimetrik kesimli montlar, bej tonlardaki gömleklerle kombinlenen yün kravatlar Network mağazalarındaki hediye seçenekleri arasında…

14 Şubata Özel Seçenekler ResimleriYorum Yaz