Yargıcı markası kışlık etek modelleri

1988 yılından bu yana hizmet veren marka birçok çeşitte ürünler vermektedir. Bir alanı da giyim sektörü olan markanın her sezon yaratacağı kreasyonlar merakla beklenmektedir. Şıklıktan ve güzellikten vazgeçmeyen aynı zamanda lüks giyimi de elden bırakmayan hanımların tercih ettiği bu marka yeni sezona çok iyi bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

2015 kışına dair sezonun tüm parçalarını geçtiğimiz günlerde tanıtan Yargıcı markası kışlık etek modelleri içinde yeni tasarımlar ortaya koymuştur. Yargıcı kışlık etek modelleri genellikle pilili desenlerden oluşuyor. Ancak sadece ön kısmında Plise olan modellerde yine çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Bunların yanı sıra Kaplama detaylara sahip olan etekler ise göz kamaştırıcı tasarımlardan biridir.

Yargıcı kışlık etek çeşitleri arasında düğmeli kemersiz etek modelleri de mevcuttur. Bu etekler genellikle spor giyimi benimsemiş olan hanımlar için geçerlidir. 2015 yılı etek modelleri arasında bulunan kamuflaj baskılı etekler ise yine renk çeşitleri ile müşteriye sunulmuş durumdadır. Yeni sezonda etek boylarına bakıldığında mini eteklerin göze çarpmasının yanı sıra dizde olan etek boyları da tercih edilmektedir.

Mini eteklerde göze çarpan detaylardan biride Fleto ceplerdir. 2015 kışlık Yargıcı etek modelleri arasında kırma detaylı etek modelleri de mevcuttur. Bunlar yine göz dolduran modeller arasındadır. Kloş etekler ise yine triko olarak karşımıza çıkıyor. Kış sezonu için Garni kumaş detayları ile Parça boya klasik etek çeşitleri de göze çarpmaktadır.

Yargıcı Kışlık etek tasarımları 2015 yılı için devam edilecek olursa renkler konusunda oldukça canlı bir kışın beklediğini söylemek gerekir. Kalem eteklerdeki kuplu detaylara pastel renklerin kullanılması ise farklı tarzların yaratılmasında önemli bir adım olarak görülebilir. Sezonun en can alıcı modelleri arasında yer alan hazır şerit detaylara sahip garnili etekler kadınların baş döndürücü kombinler oluşturmasında yardımcı olacaktır.

Kışlık yargıcı etek modelleri 2015 için kalem denim eteklerde bulunmaktadır. Kot kumaşların yoğun kullanıldığı bir sezon hanımları bekliyor olacaktır. Pilili kumaşlarda ise Yargıcı marka genellikle parlak motifleri kullanmışlardır. Salaş bir giyim tarzını benimseyen hanımlar içinse Kloş etek modelleri tercih edilmelidir.

Yargıcı markası kışlık etek modelleri Photo GalleryYorum Yaz