Boyalı saçlara özel bakım kürleri

Boyalı saçlara özel kürler

Saçlarınızı boya yapmaya başlayınca bir daha vazgeçmek zor ve zaman alan bir uğraş haline gelir. Boyadan dolayı pişman olmak istemiyorsanız ekstra zaman ayırıp saç bakımına önem vermelisiniz. Saçlarınızın yıpranmaması için yapılan özel kürler sizler için hayat kurtarıcı olabilir.

Boyalı saç bakım gerektiren ve ilgi isteyen bir saçtır. Saçlarınız ve sizler için bulduğumuz Boyalı saçlara özel kürler

Saçlarınıza boyanın verdiği zarardan kurtulmak için yapacağınız bazı özel kürler bulunmakta. Bunlardan en başta gelen ise yumurta bakımı.

Yumurta bakım kürü saçlarınızı kökten uca besler. Işıltı katar ve boyanın ömrünü de uzatır. Yumurta bakım kürünü uygularken ayda bir defa uygulayacağınızı unutmayım. Yumurtayı bir kâsede çırpın ve üzerine süt ekleyin. İçine kişisel tercih olarak bal katabilirsiniz.

Yumurta kürünü nemli saçınıza direk uygulayın ve diplere masaj yaparak yumurtayı nüfuz ettirin. Daha sonra yarım saat kadar bekleyin ve saçınızı durulayın. En güzel bakım kürü olan yumurta kürü yıpranan saç için oldukça etkili bir formül.

TEMEL BAKIM YAĞI

1 bardak az veya çok (saç uzunluğuna bağlı olarak) aşağıdaki yağlardan biri:

sızma zeytin, jojoba, tatlı badem veya Hint yağı

Ne için: normal ve kuru boyalı saç

Kullanım: haftada bir defa

Ardmdan: şampuan

Hazırlama süresi: yaklaşık 1 dakika

Ürün miktarı: 1 uygulama

Özellik: Boyadan hasar görmüş ve kimyasal uygulanmış saçlar için mükemmeldir. Saçı yumuşak ve ipeksi yapar.
Yağları birleştirin ve sıcak, nemli (ıslak değil) temiz saçlara uygulayın. Saçların tamamen kaplandığından emin olun. Plastik torba veya duş kepi ile örtün, sonra sıcak, ıslak bir havlu ile yine örtün. Sıcak yağın saçınıza nüfuz etmesine ve şekillendirmesine yardım eder. 30 dakika kalmasına izin verin, sonra bütün yağ kalıntılarını uzaklaştırmak için iki defa şampuanlanın.

HOŞ KOKULU SAÇ PIRILTISI

Biberiye, lavanta veya Ne için: normal ve kuru saç sandal ağacı esansı yağı Kullanım: her şampuandan sonra
veya gerektikçe

Özellik: Saçı hoş kokulu ve parlak yapar.

Avucunuza tercih ettiğiniz esans yağından 5 damla veya her birinden 2 şer damla damlatın. Avuçlarınızı biri birine sürtün ve hafif nemli saçlarınıza nazikçe vurun veya ezerek sürün. Uçlara gereken ilgiyi göstererek, yağların iyice dağılmasını sağlayın.

Eğer saçlarınızı sertleştiriyorsanız, sertleştirmeden hemen önce uygulayın. Eğer kurutma makinesi kullanıyorsanız, şekillendirme işleminin ortasında uygulayın.

3K Moda TV

Boyalı saçlara özel bakım kürleri

Yorum Yaz