Boyalı saçlara özel bakım kürleri

Boyalı saçlara özel bakım kürleri

Boylı sçlr özel kürler

Sçlrınızı boy ypmy bşlyınc bir dh vzgeçmek zor ve zmn ln bir uğrş hline gelir. Boydn dolyı pişmn olmk istemiyorsnız ekstr zmn yırıp sç bkımın önem vermelisiniz. Sçlrınızın yıprnmmsı için ypıln özel kürler sizler için hyt kurtrıcı olbilir.

Boylı sç bkım gerektiren ve ilgi isteyen bir sçtır. Sçlrınız ve sizler için bulduğumuz Boylı sçlr özel kürler

Sçlrınız boynın verdiği zrrdn kurtulmk için ypcğınız bzı özel kürler bulunmkt. Bunlrdn en bşt gelen ise yumurt bkımı.

Yumurt bkım kürü sçlrınızı kökten uc besler. Işıltı ktr ve boynın ömrünü de uztır. Yumurt bkım kürünü uygulrken yd bir def uygulycğınızı unutmyım. Yumurtyı bir kâsede çırpın ve üzerine süt ekleyin. İçine kişisel tercih olrk bl ktbilirsiniz.

Yumurt kürünü nemli sçınız direk uygulyın ve diplere msj yprk yumurtyı nüfuz ettirin. Dh sonr yrım st kdr bekleyin ve sçınızı durulyın. En güzel bkım kürü oln yumurt kürü yıprnn için oldukç etkili bir formül.

TEMEL BAKIM YAĞI

1 brdk z vey çok (sç uzunluğun bğlı olrk) şğıdki yğlrdn biri:

sızm zeytin, jojob, ttlı bdem vey Hint yğı

Ne için: norml ve kuru boylı sç

Kullnım: hftd bir def

Ardmdn: şmpun

Hzırlm süresi: yklşık 1 dkik

Ürün miktrı: 1 uygulm

Özellik: Boydn hsr görmüş ve kimysl uygulnmış sçlr için mükemmeldir. Sçı yumuşk ve ipeksi ypr.
Yğlrı birleştirin ve sıck, nemli (ıslk değil) temiz sçlr uygulyın. Sçlrın tmmen kplndığındn emin olun. Plstik torb vey duş kepi ile örtün, sonr sıck, ıslk bir hvlu ile yine örtün. Sıck yğın sçınız nüfuz etmesine ve şekillendirmesine yrdım eder. 30 dkik klmsın izin verin, sonr bütün yğ klıntılrını uzklştırmk için iki def şmpunlnın.

HOŞ KOKULU SAÇ PIRILTISI

Biberiye, lvnt vey Ne için: norml ve kuru sç sndl ğcı esnsı yğı Kullnım: her şmpundn sonr
vey gerektikçe

Özellik: Sçı hoş kokulu ve prlk ypr.

Avucunuz tercih ettiğiniz esns yğındn 5 dml vey her birinden 2 şer dml dmltın. Avuçlrınızı biri birine sürtün ve hfif nemli sçlrınız nzikçe vurun vey ezerek sürün. Uçlr gereken ilgiyi göstererek, yğlrın iyice dğılmsını sğlyın.

Eğer sçlrınızı sertleştiriyorsnız, sertleştirmeden hemen önce uygulyın. Eğer kurutm mkinesi kullnıyorsnız, şekillendirme işleminin ortsınd uygulyın.

[cption id="ttchment_35686" lign="lignnone" width="290"]< href="http://www.3kmod.com/cilt-bkimi-ve-guzellik/3k-mod-tv/boyli-sclr-ozel-bkim-kurleri/ttchment/indir-1" rel="ttchment wp-tt-35686"> Boylı sçlr özel bkım kürleri[/cption]

Yorum Yaz